Otrdiena, 7. decembris

Antonija, Anta, Dzirkstīte

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Singapūras satīns

"Es viņu visur ņemu līdzi, skatāmies arī kopā TV!" Mūziķis Jānis Krīvēns iepazīstina ar savu mājas mīluli, pekiniešu puiku Pūču

"Es viņu visur ņemu līdzi, skatāmies arī kopā TV!" Mūziķis Jānis Krīvēns iepazīstina ar savu mājas mīluli, pekiniešu puiku Pūču

Jaunākie pētījumi liecina, ka mājdzīvnieki izrāda arvien lielāku interesi par notiekošo televīzijas ekrānā, sastādot kompāniju saimniekam, kas nolēmis noskatīties kādu filmu. Veterinārārste skaidro, kāpēc dzīvnieku interese kļuvusi izteiktāka. Savukārt grupas “Singapūras satīns” mūziķis, podkāstu veidotājs un TV3 šova “Balss maksā” detektīvs Jānis Krīvēns iepazīstina ar savu mājas mīluli, suņu puiku Pūču (Pooch).

''Singapūras Satīns'' piedāvā rupju hitu par klases ekskursijām uz Rundāli

''Singapūras Satīns'' piedāvā rupju hitu par klases ekskursijām uz Rundāli 6

Latvijas pirmā repa supergrupa ”Singapūras Satīns” sadarbībā ar jaunajiem talantiem ”New Wavy” piedāvā jaunu hitu un videoklipu ”Flexkursija”. Tajā apdziedāta tēma, kura tuva katram, kurš kaut reizi piedalījies skolas ekskursijā un sēdējis autobusa beigās, kur, kā izsenis zināms, notiek visaktīvākā kultūras baudīšana.

Pašmāju repa grupa iekāro Renāra Kaupera naudu

Pašmāju repa grupa iekāro Renāra Kaupera naudu 2

Par Latvijas pirmo repa supergrupu dēvētā apvienība ”Singapūras Satīns” šoruden ir enerģijas un spara pilna un šonedēļ faniem nodevusi vēl vienu jaunu videoklipu. Tas tapis dziesmai ”Hallo”, kuras viens no liriskajiem varoņiem ir grupas ”Prāta vētra” solists Renārs Kaupers.

TESTS: kurš Latvijas reperis man ir jāklausās?

TESTS: kurš Latvijas reperis man ir jāklausās? 2

Tiem, kuri orientējas mūzikas lauciņā, skaidrs, ka arī tepat pie mums ir daudz un dažādu mākslinieku, no kā izveidot savu ikdienas klausāmo sarakstu. To spilgti pierādīja “Eirovīzijas” dziesmu konkursa nacionālā atlase, kur uzmirdzēja daudz un dažādu izpildītāju. Tas pats notiek arī repa scēnā, bet – kā lai visā šajā jūrā neapjūk?

Vai kāds kaldina slavu uz Neida rēķina? Mūziķis gatavo smalku atriebes plānu

Vai kāds kaldina slavu uz Neida rēķina? Mūziķis gatavo smalku atriebes plānu 54

Grupa ”Singapūras satīns” nupat nākusi klajā ar skarbu viedokli par jauno mūzikas zvaigzni Neidu jeb Niku Endziņu. Pats Neids saprot, ka tā ir viena no straujās popularitātes blaknēm, un atklāj, ka turpinās aktīvi strādāt, jo apzinās, ka, lai ko skauģi runātu, pēc viņa mūzikas ir pieprasījums! Un jau pavisam drīz daži saņems īpašu ”dāvanu”.

Mēs par viņiem vēl dzirdēsim! Nācijas elki, kuri uzmirdzēja 2016. gadā

Mēs par viņiem vēl dzirdēsim! Nācijas elki, kuri uzmirdzēja 2016. gadā 2

Kā vienu gadu nomaina nākamais, arī šovbiznesā “vecās” zvaigznes no aprites regulāri izstumj naski un enerģiski jaunpienācēji. 2016. gads mums dāvājis jaunus talantus šovbiznesā, par kuriem, skaidrs, dzirdēsim arī nākamgad. Skaties.lv piedāvā atskatīties uz šī gada spilgtākajiem jaunpienācējiem.

“Singapūras Satīns” gadumijā satricina ar jaunu “prikolu”

“Singapūras Satīns” gadumijā satricina ar jaunu “prikolu” 1

Nenopietni nopietnais hiphopa projekts ”Singapūras Satīns”, tuvojoties gada izskaņai, izdevis pozitīvu un ziemīgu dziesmu un videoklipu ”Ziemā”. Turklāt gada nogalē grupējums nekautrējas atzīt, ka ieņēmis Latvijas “prikolīgākās” grupas statusu.

Draiski FOTO: Coyote Fly ar trīs dienu ballīti nosvin 10. jubileju

Draiski FOTO: Coyote Fly ar trīs dienu ballīti nosvin 10. jubileju

Pagājušajā nedēļas nogalē – no 10. līdz 12. novembrim – naktsklubs Coyote Fly ar iespaidīgu pasākumu programmu svinēja desmito dzimšanas dienu. Trīs dienu ballīte pulcēja gan bijušos darbiniekus, gan ilggadējos klientus un citus interesentus.