Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Pirmdiena, 10. augusts

Brencis, Audris, Inuta

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

“Simpsoni” aktualitātes

Šokējoši: Simpsonu "multenes" veidotāji Trampa ievēlēšanu paredzēja... pirms 16 gadiem!

Šokējoši: Simpsonu "multenes" veidotāji Trampa ievēlēšanu paredzēja... pirms 16 gadiem! 1

Šī nav pirmā reize, kad “multenīte” izceļas ar pareģa spējām, taču šajā viņi pārsteiguši paši sevi – jau pirms 16 gadiem viņi savās sērijās iekļāva Trampa ievēlēšanu kā brīdinājumu paši savai valstij, ka kaut kas ir jāmaina. Šonakt viņu pieņēmums piepildījās, jo šorīt no rīta kļuva zināms, ka nākamos četrus gadus ASV vadīs tieši Donalds.

Uzzini, kurš Simpsonu tēls vislabāk patīk seriāla producentam Maikam Reisam

Uzzini, kurš Simpsonu tēls vislabāk patīk seriāla producentam Maikam Reisam 1

Vairāki desmiti animācijas seriāla Simpsoni fanu Rīgā izmantoja iespēju noklausīties šī seriāla producenta un scenārista Maika Reisa lekciju. Reiss Rīgā ieradies, lai iepazītos ar Latvijas kino potenciālu un iespējām, ko ārzemju filmēšanas grupām var piedāvāt Latvija kā filmu uzņemšanas vieta.

Simpsonu producents Reiss viesosies Rīgā

Simpsonu producents Reiss viesosies Rīgā

Pirmdien, 27. jūnijā, pēc Rīgā ieradīsies pasaules mēroga kinoprofesionālis – slavenā animācijas seriāla Simpsoni producents un scenārists Maiks Reiss (ASV), informē Nacionālā Kino centra vadītāja Dita Rietuma. Plkst. 14:30 jaunajā Kino mājā Mēness ielā 4 (pie filmu studijas Rija) viņš lasīs publisku lekciju.

TV3 dāvina skolēniem aizraujošu pavasara brīvdienu programmu!

TV3 dāvina skolēniem aizraujošu pavasara brīvdienu programmu!

Pavasara skolēnu brīvlaiks nav aiz kalniem, tāpēc laikus jāsaplāno atpūta! TV3 piedāvā brīvdienu rītus sākt ar iemīļotās Simpsonu ģimenītes piedzīvojumiem. Rīta turpinājumā izbaudīt filmas visai ģimenei, no kurām Kā radīt ideālu puisi būs televīzijas pirmizrāde. Savukārt nākamo dienu rītos tiks piedāvātas filmas Iesper un iekliedzies, Atdodiet Bīveram divriteni un citas. Izbaudiet īpašo skolēnu brīvdienu programmu no 14. līdz 18. martam kanālā TV3!

Visjaunākās Simpsonu sērijas jau drīzumā TV6

Visjaunākās Simpsonu sērijas jau drīzumā TV6 2

Nekad nenovecojušā, allaž modrā Simpsonu ģimene no Sprīngfildas jau vairāk nekā 25 gadus ir kulta personāži visā pasaulē. Arī kanālā TV6, kur jau devīto gadu tiek rādīti Simpsoni, jau drīzumā skatītāji varēs baudīt visjaunākos seriāla aizraujošos notikumus. Uzziniet interesantus faktus par un ap seriāla varoņiem, piemēram, kā radušies viņu vārdi un, kā skan Homērs arābu valodā! Un baudiet Simpsonu jauno, 26. sezonu no 8. februāra darba dienās plkst. 20:00 divās sērijās pēc kārtas kanālā TV6!

Simpsonu fanu un jautrības konkurss ir noslēdzies

Simpsonu fanu un jautrības konkurss ir noslēdzies

Rudens drēgnumam piestāv jautrība. TV6 visiem par prieku demonstrē Simpsonu lielisko un jautro multfilmu, bet jau tagad katru dienu 16:55 un 20:00 varat baudīt īpašās Helovīna sērijas. Lai kopīgiem spēkiem rudens tumšos vakarus padarītu foršākus – aicinām tevi un draugus piedalīties konkursā!

Mierīgu svētdienu visiem; 9 lietas, kas jāzina, uzsākot dienu

Mierīgu svētdienu visiem; 9 lietas, kas jāzina, uzsākot dienu

Sveiciens svētdienā! Laiks noskatīties kādu Simpsonu sēriju, jo tieši šodien aprit 28 gadi, kopš televīzijas ēterā varam skatīties šo seriālu. Tie, kas labāk pavada laiku sportojot, lai atzīmē tenisistes Marijas Šarāpovas dzimšanas dienu. Ir ko darīt, ir kur būt! Lai jauka svētdiena, 19. aprīlis!

Simpsoni svin 25. sezonas jubileju un jaunajā sola trakulības

Simpsoni svin 25. sezonas jubileju un jaunajā sola trakulības 3

Šodien, 17.decembrī, šo dzelteno multiplikācijas varoņu ģimenīte  – Simpsoni svin savu 25.jubileju un 25.sezonu uz TV ekrāniem! Tik ilgs laiks televīzijā ir atzīmējams notikums. Jaunajā, 2015.gadā skatītāji varēs skatīties Simpsonu 25.sezonu no 8.janvāra ceturtdienās 20:00 kanālā TV6!

Dzīve zem kupola

Dzīve zem kupola 1

Čestermilla bija parasta maza pilsētiņa, kas negaidīti tika noslēgta no pasaules. Te pēkšņi ne no kurienes uzradās caurspīdīgs un nesasitams kupols. Nevienam no pilsētas iedzīvotājiem nebija ne jausmas, no kurienes tas uzradies un kāpēc tas uzradies. Taču skaidrs ir viens – kupolā palikušo cilvēku dzīve uzņem citu dzīves ritmu. Skatieties jauno seriālu “Zem kupola” no 26.augusta otrdienās 22:05 kanālā TV3!