Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 19. septembris

Verners, Muntis

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Dienas gaitā var pieaugt spriedze attiecībās ar citiem cilvēkiem, kas konstruktīvas sarunas un darbības var ievirzīt galīgi neprognozējamā gultnē. Noskaņojies izaicinājumiem un arī pārslodzei.

Horoskops vērsim

Samierinies, ka tu neesi vienīgais ar ietekmi un pēdējā vārda tiesībām kolektīvā. Citu cilvēku neatkarīgā rīcība, kas neatbilst taviem priekšstatiem par lietu kārtību, mudinās tevi izvirzīt prasības, kuras nav izpildāmas.

Horoskops dvīņiem

Enerģijas un spēka šodien tik daudz, ka vēlēsies uzņemties papildus slodzi no brīvas gribas un ar prieku. Rezultāts būs gan materiāls gandarījums, gan fizisks izsīkums.

Horoskops vēzim

Šodien piedzīvosi situācijas, kuras pārbaudīs tavas un partneru sadarbības dzīvotspēju. Nenogalini laika pārbaudi izturējušas iestrādes spontānu nesaskaņu vārdā, jo tev vēl ne reizi vien nāksies sadarboties ar šiem cilvēkiem.

Horoskops lauvai

Šodien no citas perspektīvas spēsi paraudzīties uz senām problēmām un pārstāsi cilāt vecās lietas. Spēka būs pietiekoši, lai pārliecinātu savus oponentus, kā arī saviem mīļajiem atradīsi pareizos vārdus.

Horoskops jaunavai

Mēģinot saīsināt ceļu uz panākumiem, tu nevilšus to vari padarīt garāku un grūtāku. Neatklāj savu stratēģiju un taktiku, pirms neesi pārliecināts, ka tā nostrādās.

Horoskops svariem

Ļoti rūpīgi attiecies pret visiem, kuri analīzē un vērtē tavu darbu, jo viņu spēkos būs ietekmēt tavas finanses. Partnerattiecībās var gadīties kāds pārpratums, galvenokārt dēļ pienākumiem un solījumiem, kurus nespēj pildīt.

Horoskops skorpionam

Iespējams piedzīvosi vilšanos savos sabiedrotajos un domubiedros, bet pats arī esi vainojams notiekošajā. Izmaini spēka pielikšanas punktus. Lietas un cilvēki nostāsies savās vietās.

Horoskops strēlniekam

Esi pamodies ar vēlēšanos darīt vairāk un arī to, ko noteikti nevajadzētu. Enerģijas rezerves tevi nodrošinās ar nepieciešamo degsmi un apetīti pēc lielāka kumosa, nekā spēj apēst.

Horoskops mežāzim

Tas, kas sākumā šķitīs patiess un uzticams, beigās var izrādīties neīsts un melīgs. Tāpēc turi visas savas maņas modras, lai nepalaistu garām nelielās norādes, kas tevi mudinās doties pareizajā virzienā.

Horoskops ūdensvīram

Meklēsi iespēju realizēties kādā samērā riskantā darījumā ar diezgan grūti prognozējamām sekām. Ja neieklausīsies citu izteiktajās prognozēs, vinnesta varbūtība daudzkārt samazināsies.

Horoskops zivīm

Tu nomaldīsies no pareizā ceļa, ja būsi pārvērtējis savu spēku vai tavas notikumu prognozes izrādīsies kļūdainas. Tāpēc iesaisties tikai tādos darījumos, kur esi nemaldīgi pārliecināts par savu varēšanu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Simpsoni

Doties uz filmu sadaļu
Šokējoši: Simpsonu "multenes" veidotāji Trampa ievēlēšanu paredzēja... pirms 16 gadiem!

Šokējoši: Simpsonu "multenes" veidotāji Trampa ievēlēšanu paredzēja... pirms 16 gadiem! 1

Šī nav pirmā reize, kad “multenīte” izceļas ar pareģa spējām, taču šajā viņi pārsteiguši paši sevi – jau pirms 16 gadiem viņi savās sērijās iekļāva Trampa ievēlēšanu kā brīdinājumu paši savai valstij, ka kaut kas ir jāmaina. Šonakt viņu pieņēmums piepildījās, jo šorīt no rīta kļuva zināms, ka nākamos četrus gadus ASV vadīs tieši Donalds.

Simpsonu producents Reiss viesosies Rīgā

Simpsonu producents Reiss viesosies Rīgā

Pirmdien, 27. jūnijā, pēc Rīgā ieradīsies pasaules mēroga kinoprofesionālis – slavenā animācijas seriāla Simpsoni producents un scenārists Maiks Reiss (ASV), informē Nacionālā Kino centra vadītāja Dita Rietuma. Plkst. 14:30 jaunajā Kino mājā Mēness ielā 4 (pie filmu studijas Rija) viņš lasīs publisku lekciju.

TV3 dāvina skolēniem aizraujošu pavasara brīvdienu programmu!

TV3 dāvina skolēniem aizraujošu pavasara brīvdienu programmu!

Pavasara skolēnu brīvlaiks nav aiz kalniem, tāpēc laikus jāsaplāno atpūta! TV3 piedāvā brīvdienu rītus sākt ar iemīļotās Simpsonu ģimenītes piedzīvojumiem. Rīta turpinājumā izbaudīt filmas visai ģimenei, no kurām Kā radīt ideālu puisi būs televīzijas pirmizrāde. Savukārt nākamo dienu rītos tiks piedāvātas filmas Iesper un iekliedzies, Atdodiet Bīveram divriteni un citas. Izbaudiet īpašo skolēnu brīvdienu programmu no 14. līdz 18. martam kanālā TV3!

Visjaunākās Simpsonu sērijas jau drīzumā TV6

Visjaunākās Simpsonu sērijas jau drīzumā TV6 2

Nekad nenovecojušā, allaž modrā Simpsonu ģimene no Sprīngfildas jau vairāk nekā 25 gadus ir kulta personāži visā pasaulē. Arī kanālā TV6, kur jau devīto gadu tiek rādīti Simpsoni, jau drīzumā skatītāji varēs baudīt visjaunākos seriāla aizraujošos notikumus. Uzziniet interesantus faktus par un ap seriāla varoņiem, piemēram, kā radušies viņu vārdi un, kā skan Homērs arābu valodā! Un baudiet Simpsonu jauno, 26. sezonu no 8. februāra darba dienās plkst. 20:00 divās sērijās pēc kārtas kanālā TV6!

Simpsonu fanu un jautrības konkurss ir noslēdzies

Simpsonu fanu un jautrības konkurss ir noslēdzies

Rudens drēgnumam piestāv jautrība. TV6 visiem par prieku demonstrē Simpsonu lielisko un jautro multfilmu, bet jau tagad katru dienu 16:55 un 20:00 varat baudīt īpašās Helovīna sērijas. Lai kopīgiem spēkiem rudens tumšos vakarus padarītu foršākus – aicinām tevi un draugus piedalīties konkursā!

Mierīgu svētdienu visiem; 9 lietas, kas jāzina, uzsākot dienu

Mierīgu svētdienu visiem; 9 lietas, kas jāzina, uzsākot dienu

Sveiciens svētdienā! Laiks noskatīties kādu Simpsonu sēriju, jo tieši šodien aprit 28 gadi, kopš televīzijas ēterā varam skatīties šo seriālu. Tie, kas labāk pavada laiku sportojot, lai atzīmē tenisistes Marijas Šarāpovas dzimšanas dienu. Ir ko darīt, ir kur būt! Lai jauka svētdiena, 19. aprīlis!

Simpsoni svin 25. sezonas jubileju un jaunajā sola trakulības

Simpsoni svin 25. sezonas jubileju un jaunajā sola trakulības 3

Šodien, 17.decembrī, šo dzelteno multiplikācijas varoņu ģimenīte  – Simpsoni svin savu 25.jubileju un 25.sezonu uz TV ekrāniem! Tik ilgs laiks televīzijā ir atzīmējams notikums. Jaunajā, 2015.gadā skatītāji varēs skatīties Simpsonu 25.sezonu no 8.janvāra ceturtdienās 20:00 kanālā TV6!

Dzīve zem kupola

Dzīve zem kupola 1

Čestermilla bija parasta maza pilsētiņa, kas negaidīti tika noslēgta no pasaules. Te pēkšņi ne no kurienes uzradās caurspīdīgs un nesasitams kupols. Nevienam no pilsētas iedzīvotājiem nebija ne jausmas, no kurienes tas uzradies un kāpēc tas uzradies. Taču skaidrs ir viens – kupolā palikušo cilvēku dzīve uzņem citu dzīves ritmu. Skatieties jauno seriālu “Zem kupola” no 26.augusta otrdienās 22:05 kanālā TV3!