Trešdiena, 22. septembris

Māris, Mārica, Maigurs

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Sigulda

Siguldas novadā pārliecinoši uzvar Uģa Mitrevica saraksts

Siguldas novadā pārliecinoši uzvar Uģa Mitrevica saraksts

Siguldas novadā pašvaldības vēlēšanās pārliecinoši uzvarējis līdzšinējā novada vadītāja Uģa Mitrevica (NA) pārstāvētais apvienotais nacionālās apvienības “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”, Latvijas Reģionu apvienības un Latvijas Zaļās partijas saraksts, liecina Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) apkopotie dati.

Siguldā nedēļas nogalē norisināsies stādu tirgus

Siguldā nedēļas nogalē norisināsies stādu tirgus

Šajā nedēļas nogalē, 5. un 6. jūnijā, Siguldas pils kvartālā un tuvējā apkārtnē mazā tirgus formātā norisināsies Stādu parāde-tirgus, kurā būs iespēja iegādāties vasaras puķes, augļu kokus un ogulājus, dekoratīvos kokus un krūmus, kā arī daudzgadīgās puķes un citus stādus, informēja organizatoru pārstāvji.

Sigulda gatavojas šūpoļu festivālam

Sigulda gatavojas šūpoļu festivālam

Šī ir Lieldienu nedēļa, un svētkiem sākuši gatavoties arī Siguldā. Ievērojot visus pandēmijas ierobežojumus, tie ir iecerēti visai krāšņi – būs gan šūpoles, gan zaķi, gan olas.

Siguldā uzbur Lieldienu atmosfēru

Siguldā uzbur Lieldienu atmosfēru 1

Siguldā tiek veidots ”Fantāzijas šūpoļu ceļš”. Par tādu pārtapa iepriekšējos gados ar plašu vērienu rīkotais ”Šupoļu festivāls”.

"Tie, kam ir pāri 60, ar vienu kāju ir kapā jau!"; siguldietis vēlas apdrošināt veselību, taču saņem vienu atteikumu pēc otra

"Tie, kam ir pāri 60, ar vienu kāju ir kapā jau!"; siguldietis vēlas apdrošināt veselību, taču saņem vienu atteikumu pēc otra 2

Ar Allažu pagasta iedzīvotāju Albīnu “Bez Tabu” tiekas Siguldā. Viņš ir ceļā pie ārstiem Limbažos, jo, pat mērojot vairāk nekā 50 kilometru tālo ceļu, tas esot izdevīgāk un lētāk nekā apmeklēt ārstus tuvāk mājām. Kungs pēc gūžas operācijas nolēmis apdrošināt veselību, taču saskāries ar problēmām.