Piektdiena, 3. decembris

Evija, Raita, Jogita

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Saviesīgā dzīve

Foto: Baibas Sipenieces-Gavares 50 gadu jubilejā sapulcējas Latvijas šovbiznesa zieds

Foto: Baibas Sipenieces-Gavares 50 gadu jubilejā sapulcējas Latvijas šovbiznesa zieds 9

Piektdienas, 21. februāra, vakarā kinoteātrī ”Splendid Palace” norisinājās krāšņs pasākums par godu humoristes, radio ”Star FM” rīta raidījuma, televīzijas šovu un pasākumu vadītājas Baibas Sipenieces-Gavares 50 gadu jubilejai, un saviesīgais burziņš vienkopus bija sapulcējis daudzus populārus un iemīļotus ļaudis.

Foto: stila gardēži šiko smalkā "Gucci" ballītē

Foto: stila gardēži šiko smalkā "Gucci" ballītē

Trešdien, 18. decembrī, stilīgākie rīdzinieki un galvaspilsētas saviesīgās dzīves baudītāji pulcējās vienuviet, lai novērtētu jaunākās tendences saulesbriļļu un briļļu ietvaru modē.

Foto: sabiedrības krējums pulcējas Ineses Galantes Ziemassvētku koncertā

Foto: sabiedrības krējums pulcējas Ineses Galantes Ziemassvētku koncertā 1

Pagājušajās brīvdienās Rīgas Domā jau 14. reizi notika viens no gaidītākajiem ziemas sezonas muzikālajiem pasākumiem – pasaulē atzītās operas dīvas Ineses Galantes koncerts ”Ziemassvētku prelūdija”. Pasākuma apmeklētāju vidū bija prominences, uzņēmēji un sabiedrībā zināmi ļaudis.

Foto: slavenības un gardēži pulcējas kafijas veikala atklāšanā

Foto: slavenības un gardēži pulcējas kafijas veikala atklāšanā 2

Šonedēļ saviesīgs burziņš norisinājās iepirkšanās un izklaides centrā ”Akropole”, kur durvis vēra Latvijā pirmais zīmola ”Nespresso” veikals-sala. Svinīgajā pasākumā pulcējās sabiedrībā zināmi ļaudis, plašs pulks blogeru un citi kafijas mīļotāji.

Foto: slavenības un gardēži pulcējas Jūras velšu festivālā

Foto: slavenības un gardēži pulcējas Jūras velšu festivālā 1

No 4. līdz 6. oktobrim ”Gastronome” delikatešu tirgus jau 17. reizi rīko Jūras velšu festivālu. Jūras velšu cienītāji un sabiedrībā zināmas personas piektdien pulcējās delikatešu tirgū, lai izbaudītu svaigākās un interesantākās jūras veltes un īpašas meistarklases.

Foto: krievu humora mīļi Jūrmalā "šturmē" Semjona Sļepakova koncertu

Foto: krievu humora mīļi Jūrmalā "šturmē" Semjona Sļepakova koncertu 2

Pirmdien, 19. augustā, Dzintaru koncertzālē notika “Comedy Club” rezidenta, ”barda – humorista” Semjona Sļepakova radošais vakars. Mākslinieks tika sagaidīts ar vētrainiem aplausiem, bet skatītājus gaidīja pārsteigums – tikšanās ar Ivanu Urgantu un citiem slaveniem Sļepakova kolēģiem.

Foto: koncertzāles “Latvija” atklāšanā pulcējas sabiedrības krējums

Foto: koncertzāles “Latvija” atklāšanā pulcējas sabiedrības krējums 5

Pagājušās nedēļas nogalē Ventspilī ar īpašiem koncertiem durvis apmeklētājiem vēris viens no vērienīgākajiem nacionālā mēroga kultūras projektiem – koncertzāle ”Latvija”. Atklāšanas pasākumos kuplā skaitā pulcējās kultūras gardēži un prominenti un sabiedrībā populāri ļaudis.

Foto: ieskats Osokinu koncerta smalkajā banketā

Foto: ieskats Osokinu koncerta smalkajā banketā

25. jūlija vakarā pārpildītā Dzintaru koncertzālē notika viens no gada gaidītākajiem klaviermūzikas koncertiem – Trīs Osokinu koncerts. Izskanot koncertam, rosība turpinājās svētku banketā.

Koši foto: Osokini Jūrmalā pulcē īstos kultūras gardēžus

Koši foto: Osokini Jūrmalā pulcē īstos kultūras gardēžus

Ceturtdien, 25. jūlijā, daudzi klasiskās mūzikas cienītāji steidza uz Dzintaru koncertzāli, lai klātienē baudītu trīs izcilu pianistu – tēva, profesora Sergeja Osokina un dēlu, starptautisku konkursu laureātu Andreja un Georgija Osokinu – spožo sniegumu.