Otrdiena, 28. septembris

Sergejs, Svetlana, Lana

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Satiksmes ministrija

Iedzīvotāji izteikuši sūdzības par Covid-19 testēšanu lidostā "Rīga"

Iedzīvotāji izteikuši sūdzības par Covid-19 testēšanu lidostā "Rīga" 6

Jau kādu laiku, ielidojot Rīgā no valstīm ārpus Eiropas, ieceļotājiem Rīgas lidostā jāveic Covid-19 tests. Daļa pasažieru šausminās par apstākļiem, kādos tas jādara. Problēmu atzīst arī lidostas administrācija, kura uzskata, ka testēšanas kārtības noteikumi būtu jāvienkāršo, taču valdībā atbild, ka lidostai pašai jāspēj tikt galā, vēsta TV3 Ziņas.

Latvijā īstenos jaunu pieeju ceļu satiksmes drošības uzlabošanai

Latvijā īstenos jaunu pieeju ceļu satiksmes drošības uzlabošanai

Latvija kopā ar 18 citām Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīm ir parakstījusi līgumu ar Eiropas Komisiju (EK) un Beļģijas uzņēmumu “VIAS Institute”, kas nodrošinās ceļu satiksmes drošības būtisko veiktspējas indikatoru statistikas datu ievākšanu un analīzi, tādējādi tiks īstenota jauna pieeja ceļu satiksmes drošības uzlabošanai, aģentūru LETA informēja Satiksmes ministrijā (SM).

Satiksmes ministrija atbalsta programmas elektroauto iegādei neplāno

Satiksmes ministrija atbalsta programmas elektroauto iegādei neplāno

Turpmākajos septiņos gados Satiksmes ministrija apņēmusies cītīgi strādāt pie transporta radītā piesārņojuma samazināšanas Latvijā. Taču vienlaikus nav plānoti jebkādi īpaši atbalsta mehānismi, kas mudinātu iedzīvotājus iegādāties elektroauto. Ir cerība, ka klimata mērķus sasniegt palīdzēs privātā sektora finansējums. Auto tirgotāju asociācija gan par šādu pieeju ir ļoti skeptiski.

"Notrieca. Pagalam. Bija atstarojošā veste!" "Pašnāvības ceļš" līdz stacijai satrauc Ozolnieku novada iedzīvotājus

"Notrieca. Pagalam. Bija atstarojošā veste!" "Pašnāvības ceļš" līdz stacijai satrauc Ozolnieku novada iedzīvotājus 4

Ozolnieku novada Cenas ciema iedzīvotāji, kuri jau līdz šim riskējuši ar dzīvībām, jo ir spiesti soļot uz vilciena pieturvietu gar šosejas malu, ir neizpratnē, kāpēc par satiksmi atbildīgie varas gaiteņos nevis gādā par drošu pārvietošanos, bet gan veicina vēl lielāku risku. Grasās slēgt ciemam tuvāko vilciena pieturvietu, pēc kā ceļš gar šoseju līdz citai, nākotnē tuvākajai stacijai pagarināsies par astoņām reizēm. Iedzīvotāji pieprasa Satiksmes ministrijai drošu infrastruktūru (gājēju un velosipēdistu ceļus gar šoseju). Tā kā līdz šim “baroti” vien ar solījumiem, Cenas iedzīvotāji sauc palīgā raidījumu “Bez Tabu”.

Dzelzceļa kravu pārvadājumu apmērs pusgadā Latvijā sarucis par 47,2%

Dzelzceļa kravu pārvadājumu apmērs pusgadā Latvijā sarucis par 47,2% 2

Dzelzceļa kravu pārvadājumu apmērs šogad pirmajos sešos mēnešos Latvijā samazinājies par 47,2{28365323c6a73bea56fd461b670ab4a804afbd7414833fa3b9d47387d861e37c} salīdzinājumā ar 2019. gada attiecīgo periodu un bija 11,563 miljoni tonnu, liecina Satiksmes ministrijas apkopotie dati.