Otrdiena, 7. decembris

Antonija, Anta, Dzirkstīte

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Satiksmes drošība

Satiksmes drošības eksperti aicina pagaidām nemainīt ziemas riepas

Satiksmes drošības eksperti aicina pagaidām nemainīt ziemas riepas

Laikapstākļi mūs pagaidām nelutina, jo pavasaris jau gandrīz ir pusē, bet joprojām ir auksts, naktīs un rītos piesalst, ir slidens un nereti arī snieg, tāpēc satiksmes drošības eksperti aicina pagaidām nemainīt ziemas riepas uz vasaras riepām, jo tas krasi palielina avāriju risku, vēsta TV3 ziņu raidījums “900 sekundes”.

"Pilnīga bezatbildība!" Liepājas šosejas malā izdemolē pamestu auto; šoferis vaino policiju bezdarbībā

"Pilnīga bezatbildība!" Liepājas šosejas malā izdemolē pamestu auto; šoferis vaino policiju bezdarbībā 2

Valsts policija, satiksmes drošības eksperti un arī autoceļu uzturētāji jau ilgāku laiku runā par tā dēvēto nulles vīziju. Idejas mērķis ir pavisam vienkāršs – lai uz autoceļiem Latvijā avārijās nebūtu bojāgājušo vai smagu traumu guvušo satiksmes dalībnieku. Tomēr kāds pamests automašīnas vraks uz Liepājas šosejas Rīgas tuvumā nebūt neliecina, ka atbildīgie dienesti tur rūpi par satiksmes drošību.

"Tā bilde stāv priekšā, tā neļauj cilvēkam dzīvot!" Mašīnists stāsta par traģēdijām uz dzelzceļa sliedēm

"Tā bilde stāv priekšā, tā neļauj cilvēkam dzīvot!" Mašīnists stāsta par traģēdijām uz dzelzceļa sliedēm

Ivans ar raidījumu “Degpunktā” satiekas pie dzelzceļa stacijas ”Dole”, filmējot sižetu par kārtējo atgadījumu sliežu tuvumā. Vīrietis, kurš aptuveni 30 gadus pavadījis, strādājot par mašīnistu, sagadīšanās pēc kļuva par aculiecinieku incidentam, kad zem vilciena gandrīz pakļuva kāds sirms kungs, kas šķērsoja sliedes gājējiem neparedzētā vietā.

"Braukt ar 2 milimetru protektoru ir bīstami!" Kāda ir riepu gatavība ziemai?

"Braukt ar 2 milimetru protektoru ir bīstami!" Kāda ir riepu gatavība ziemai? 1

Ceļu satiksmes noteikumi paredz, ka no 1. decembra automobiļiem jābūt aprīkotiem ar ziemas riepām. Tomēr satiksmes drošības vārdā auto ziemas ”apavus” vēlams uzaut vēl agrāk. ”Bez Tabu” un auto eksperts Uģis Vītols pārbauda, vai automašīnām jau uzmontētas ziemas riepas un kāds ir to stāvoklis.