Trešdiena, 22. septembris

Māris, Mārica, Maigurs

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Satiksme

Katru gadu netiek kopta dzelzceļa pārbrauktuve

Katru gadu netiek kopta dzelzceļa pārbrauktuve

“Katru gadu netiek kopta dzelzceļa pārbrauktuve. Vilcienu var redzēt, uzbraucot uz sliedēm,” par nepieņemamo situāciju Cesvaines pagastā “Bez Tabu” Sūdzību dēlī raksta Līga.

Atjaunota satiksme uz autoceļa Rīga-Ventspils

Atjaunota satiksme uz autoceļa Rīga-Ventspils

Pēc satiksmes negadījuma, kura dēļ pirmdien bija bloķēta satiksme uz autoceļa Rīga-Ventspils (A10) pie Sīpolciema, minētajā posmā satiksme ir atjaunota, liecina VSIA “Latvijas valsts ceļi” publiskotā informācija.

"Ceļiem jābūt valsts vizītkartei, bet te aizauguši grāvji!" Aizrāda par aizaugušām, bīstamām ceļmalām

"Ceļiem jābūt valsts vizītkartei, bet te aizauguši grāvji!" Aizrāda par aizaugušām, bīstamām ceļmalām 26

Olaines novada iedzīvotājs neizpratnē, kāpēc atbildīgie nesakopj Jelgavas šosejas (ceļš A8) nomali, tā aizaugusi ar nezālēm, kas ir ne vien acij netīkams skats, bet arī drauds satiksmes drošībai, jo no garās zāles uz ceļa, pārsteidzot šoferus, var izskriet laikus nepamanīti dzīvnieki. Iedzīvotāja bažas par pamatotām uzskata arī satiksmes drošības eksperts.

"Šis ir viens lielisks piemērs!" Aiz Rīgas robežas izcils veloceliņš, bet galvaspilsētas pusē - murgs

"Šis ir viens lielisks piemērs!" Aiz Rīgas robežas izcils veloceliņš, bet galvaspilsētas pusē - murgs 10

Pērnā gada oktobra sākumā, kad “Bez Tabu” apsekoja jaunizbūvēto veloceliņu, kas savieno Babītes novadu ar galvaspilsētu, Rīgas domes Satiksmes departaments solīja, ka tuvāko 36 nedēļu laikā posmā no Rīgas robežas līdz Kurzemes prospektam notikšot intensīvi remontdarbi. Tomēr aizritējušas pat vairāk nekā 36 nedēļas, taču situācija tā pati – Babītes pusē kvalitatīvs veloceliņš ar apgaismojumu, bet galvaspilsētas daļā – grubuļains segums, džungļi un nevienas laternas.

Sodi tūkstošos! Pārkāpumu rekords? Aizmirstot par OCTA, mēnešiem brauc, fotoradari "knipsē" uz nebēdu

Sodi tūkstošos! Pārkāpumu rekords? Aizmirstot par OCTA, mēnešiem brauc, fotoradari "knipsē" uz nebēdu 269

Raimonds šī gada ziemā uz vairākiem mēnešiem devās peļņā uz ārzemēm, savu “BMW” markas automašīnu atstājot lietošanā savai draudzenei. Kamēr Raimonds bija ārpus Latvijas, viņa spēkratam beidzās obligātā civiltiesiskā apdrošināšana (OCTA). Aizmirstot iegādāties jaunu OCTA, draudzene daudzus mēnešus brauca bez tās, kā rezultātā Raimonds nu tiek “nomētāts” ar fotoradaru sodiem. Autovadītājs nenoliedz, ka aizmāršība viņu neatbrīvo no atbildības, tomēr ir neizpratnē, kāpēc lēmumus par sodu piemērošanu apstrādā gausi un nosūta viņam kā īpašniekam ilgi pēc fotoradara fiksācijas. Raimonds jau saņēmis septiņus lēmumus par soda piemērošanu, pagaidām kopsummā viņam piemēroti sodi 2,5 tūkstošu eiro apmērā. Nav skaidrs, cik vēl sodus savā e-pasta kastītē saņems.

"Te taču dzīvo dzīvi cilvēki!" Ādažu novadā lkvidē pieturu; ar bērniem jāskrien pāri Tallinas šosejai

"Te taču dzīvo dzīvi cilvēki!" Ādažu novadā lkvidē pieturu; ar bērniem jāskrien pāri Tallinas šosejai 14

Ādažu novada Birznieku ciema iedzīvotājus šokējusi tuvākās autobusa pieturas likvidēšana. Līdz nesenai pagātnei pietura bija Tallinas šosejas malā ciema pusē, bet nu, to likvidējot, iedzīvotājiem, tai skaitā ģimenēm ar bērniem, nākas riskēt ar dzīvībām, šķērsojot ļoti intensīvo lielceļu neatļautā vietā, lai nokļūtu līdz citai pieturai. Daudzbērnu ģimene gada tumšo mēnešu priekšvakarā bažījas par savu, bērnu un citu iedzīvotāju apdraudējumu.

"Skats pa logu - "Ķīnas mūris"!" Nozagta dienasgaisma, sabojāti īpašumi: daugavpilieši pārvada ēnā beidzot izcīna "sāpju naudu"

"Skats pa logu - "Ķīnas mūris"!" Nozagta dienasgaisma, sabojāti īpašumi: daugavpilieši pārvada ēnā beidzot izcīna "sāpju naudu" 9

Pēc ilgstošas un izmisīgas cīņas par taisnību daugavpilieši, kuru dzīvi un īpašumus negatīvi ietekmējusi Smiltenes ielas pārvada būvniecība, beidzot izcīnījuši kompensācijas. Pašvaldība konceptuāli vienojusies par “sāpju naudas” – vairāk nekā 150 tūkstošu eiro – izmaksāšanu 17 nekustamo īpašumu saimniekiem.

Skrudalienas pagastā avārijā bojā gājuši trīs jauni cilvēki

Skrudalienas pagastā avārijā bojā gājuši trīs jauni cilvēki

Traģiskas brīvdienas uz Latvijas ceļiem sākušās ar negadījumu piektdienas, 6. augusta, vakarā, kad Augšdaugavas novada Medumu pagastā uz ceļa atrasts apgāzies kvadricikls ar zem tā bojāgājušu šoferi, bet dienu vēlāk attiecīgā novada Skrudalienas pagastā avārijā bojā gājuši trīs jauni cilvēki, vēsta “Degpunktā”.