Otrdiena, 30. novembris

Andrievs, Andrejs, Andris

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Saskaņa

Urbanovičs: Valdības lēmumi kļūst nelietīgi un amorāli

Urbanovičs: Valdības lēmumi kļūst nelietīgi un amorāli 2

Valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir bijuši “novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi”, taču tagad Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (JV) vadītās valdības lēmumi kļuvuši arī “nelietīgi un amorāli”, šādu viedokli aģentūrai LETA pauda “Saskaņas” valdes priekšsēdētājs Jānis Urbanovičs.

"Saskaņa" savā kongresā kritizē valdību

"Saskaņa" savā kongresā kritizē valdību 1

Līdz nākamajām Saeimas vēlēšanām atlicis gads, un šodien, 2. oktobrī, kongress partijai ar lielāko frakciju parlamentā – “Saskaņai”. Politiķi pasākumā kritizēja valdības darbu un pauda pārliecību uzvarēt gaidāmajās vēlēšanās, ziņo TV3 Ziņas.

"Saskaņu" turpinās vadīs Urbanovičs

"Saskaņu" turpinās vadīs Urbanovičs

Sociāldemokrātisko partiju Saskaņa” turpinās vadīt partijas Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Jānis Urbanovičs, par kura kandidatūru valdes priekšsēdētāja amatā sestdien nobalsoja 66 kongresa delegāti, bet viens bija pret.

Ušakovs: Latvija kā kuģis dodas pretim aisbergam

Ušakovs: Latvija kā kuģis dodas pretim aisbergam 27

Latvija ir kā kuģis, kas dodas pretim aisbergam, sestdien sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” kongresā uzsvēra partijas domes priekšsēdētājs un Eiropas Parlamenta (EP) deputāts Nils Ušakovs.

Pieaudzis vēlētāju atbalsts "Saskaņai"

Pieaudzis vēlētāju atbalsts "Saskaņai" 2

Salīdzinot ar jūlijā veikto aptauju, augustā par 1,3 procentpunktiem jeb līdz 12,6% pieaudzis partijas “Saskaņa” vēlētāju atbalsts, liecina pēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma veiktās pētījumu aģentūras SKDS aptaujas dati.

Tiesa patur apcietinājumā Saeimas deputātu Ādamsonu

Tiesa patur apcietinājumā Saeimas deputātu Ādamsonu

Rīgas apgabaltiesa šodien lēmusi atstāt spēkā drošības līdzekli apcietinājumu Saeimas deputātam Jānim Ādamsonam (S), kurš tiek vainots par spiegošanu Krievijas labā, aģentūra LETA noskaidroja tiesā.

Tiesa apcietina deputātu Ādamsonu

Tiesa apcietina deputātu Ādamsonu 12

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa piektdien, 11. jūnijā, nolēma kā drošības līdzekli piemērot apcietinājumu spiegošanā Krievijas labā vainotajam Saeimas deputātam Jānim Ādamsonam (S).

Politologs: Ādamsona skandāls dramatiski neietekmēs "Saskaņas" reitingu

Politologs: Ādamsona skandāls dramatiski neietekmēs "Saskaņas" reitingu 1

Kratīšanai un arestēšanai izdotais politiķis Jānis Ādamsons (S) savā partijā nav “pirmā līmeņa zvaigzne”, tāpēc “Saskaņai” šis skandāls gaidāmajās Saeimas vēlēšanās varētu neradīt dziļas sekas, pauda Latvijas Universitātes (LU) Sociālo zinātņu fakultātes dekāns Jānis Ikstens.

Solidarizējoties ar Lukašenko režīmu, pie Daugavpils domes priekšvēlēšanu laikā uzvilkts Baltkrievijas zaļi sarkanais karogs; mastā tas atradies vien 15 minūtes

Solidarizējoties ar Lukašenko režīmu, pie Daugavpils domes priekšvēlēšanu laikā uzvilkts Baltkrievijas zaļi sarkanais karogs; mastā tas atradies vien 15 minūtes 39

Otrajā lielākajā Latvijas pilsētā Daugavpilī vēlēšanās pārliecinoši uzvarējusi Andreja Elksniņa ”Saskaņa”. Domē iekļuvuši pieci saraksti. Elksniņam kopā ar vienīgo ”Krievu savienības” deputātu balsu skaits pietiek, lai izveidotu koalīciju, stāsta TV3 raidījums ”Nekā personīga”.