Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 19. marts

Jāzeps, Juzefa

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Šodien nav ieteicami nekādi jauni un radikāli uzsākumi. Samierinies ar piedzīvotajiem nelielajiem ieguvumiem un visu enerģiju koncentrē vispārējā līdzsvara atgūšanai dzīvē.

Horoskops vērsim

Skaidrāku situācijas izpratni mēģināsi risināt izrādot pārspīlētu uzcītību un prasīgumu gan pret sevi, gan pret līdzcilvēkiem. Paškontrole ir visieteicamākā taktika, risinot profesionālos jautājumus.

Horoskops dvīņiem

Tavā ceļā var gadīties cilvēki, kas var nopietni kompromitēt tavus darba plānus tāpēc šodien nekustini šos jautājumus, bet vairāk pievērsies mājas dzīves uzlabošanai un citu saimniecisko jautājumu kārtošanai.

Horoskops vēzim

Visus tavus plānus un atriebības teorijas var nākties pakļaut pārskatīšanas procedūrai. Ja tu uzdrīkstēsies veikt šo revīziju, paturi prātā reālo dzīvi un neatsakies no veselā saprāta diktētiem noteikumiem.

Horoskops lauvai

Nespēja nosēdēt uz vietas un mētāšanās no vienas lietas pie otras, sagādās lielāks un mazākas ķibeles, tomēr rīkojoties sasniegsi vairāk, nekā sēžot un izspēlējot situācijas savā galvā.

Horoskops jaunavai

Šaubas un neapmierinātību mēģināsi kliedēt izrādot pārspīlētu uzcītību un prasīgumu gan pret sevi, gan pret citiem. Ja šodien pieņemsi kategoriskus un galīgus lēmumus, var nebūt atpakaļceļa.

Horoskops svariem

Darba vidē pie apvāršņa vēl nebūs redzams perspektīvu vilinošais karogs. Šodien būtiski ir turēties tālāk no vadības un varas pārstāvju acīm un paša spēkiem stūrēt vilinājumu virzienā, jo vari saņemt nepamatotus pārmetumus par visatļautību.

Horoskops skorpionam

Noskaņojies uz filozofisku pieeju visām dienas norisēm – neatliekamajiem darbiem, konfliktu risināšanai, saimniecisko un medicīnisku procedūru apmeklējumiem. Savaldīts temperaments palīdzēs saglabāt reālistisku skatu.

Horoskops strēlniekam

Darījumu attiecībās būs vēlēšanās ieņemt kategorisku nostāju un nedzirdēt citu iesaistīto viedokli. Izvairies no tādu cilvēku kompānijas, kuri provocē tavu spītību un citas nejaukas izpausmes.

Horoskops mežāzim

Nemēģini kaut ko uzsākt uz savu roku un emociju iespaidā. Ja tu esi kādas interešu grupas pārstāvis, darbojies saskaņā ar tās noteikumiem un vajadzībām. Viņi tevi pasargās un aizstāvēs kritiskās situācijās.

Horoskops ūdensvīram

Tavs šodienas absolūtais uzdevums nr 1 – neļauties provokācijām vai neiekrist lamatās. Jo lielāka būs tava paškontrole, jo ātrāk tiksi galā ar riskantām situācijām. Piespied sevi rīkoties konstruktīvi.

Horoskops zivīm

Šodien vari savam priekšniekam, finanšu direktoram vai grāmatvedei darīt zināmas savas vēlēšanās, ja pilnībā kontrolēsi savas emocijas. Ja pārkāpsi pieļaujamos morālos kritērijus, sadarbība nebūs dzīvotspējīga.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Saskaņa

"Rīgas satiksme" naudas taupīšanas nolūkos varētu likt "Rīgas mikroautobusu satiksmei" slēgt astoņus maršrutus

"Rīgas satiksme" naudas taupīšanas nolūkos varētu likt "Rīgas mikroautobusu satiksmei" slēgt astoņus maršrutus 4

”Rīgas satiksmes” jaunais valdes priekšsēdētājs Ernests Saulītis būtu gatavs pilnībā lauzt līgumu ar ”Rīgas mikroautobusu satiksmi”, ja Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pierādītu koruptīvas iepriekšējās vienošanās, piemēram, par braukšanas tarifu apmaksu un maršrutu sadali, kas pašvaldības uzņēmumam būtu radījušas finansiālus zaudējumus, vēstī LNT Ziņas.

Pūce sāk sagatavošanos Ušakova atstādināšanai no amata

Pūce sāk sagatavošanos Ušakova atstādināšanai no amata 11

Turpinoties nebūšanu gūzmai Rīgas Satiksmē, aizvien reālāks kļūst scenārijs nevis par Rīgas Domes, bet tieši pašvaldības mēra Nila Ušakova (S) atlaišanu. Trīs nedēļu laikā līdz lēmumam nonāksim, tā noslēpumaini saka pašvaldību ministrs Juris Pūce. Ušakovs gan ir pārliecināts, ka valdošie politiķi viņu vienkārši vajā. 

Ušakovu varētu atstādināt pēc trim nedēļām, pieļauj Pūce

Ušakovu varētu atstādināt pēc trim nedēļām, pieļauj Pūce 8

Ja atklāsies, ka galvaspilsētas mērs Nils Ušakovs (S) ir būtiski pārkāpis likumu un tas radījis smagas sekas, tad viņš bez kavēšanās tiks atstādināts no amata, tā intervijā LNT rīta raidījumā “900 sekundes” atzina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP).

Rīgas mērs sola atkāpties no "Saskaņas" priekšsēdētāja amata, ja viņu ievēlēs Eiroparlamentā

Rīgas mērs sola atkāpties no "Saskaņas" priekšsēdētāja amata, ja viņu ievēlēs Eiroparlamentā 9

Pēc Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanām partijai “Saskaņa” būs jāmeklē cits vadītājs, to atzinis esošais partijas līderis un Rīgas mērs Nils Ušakovs, kurš lēmumu nomainīt Rīgu ar Briseli pamato ar vēlēšanos pasargāt galvaspilsētu. Tikmēr bijušie partijas biedri Ušakova lēmumu sauc par “gļēvu bēgšanu” un vēlētāju interešu nodošanu.

Ušakovs: Nākamie trīs mēneši man būs absolūta elle

TIKAI SKATIES.lV Ušakovs: Nākamie trīs mēneši man būs absolūta elle 15

Rīgas mērs un ”Saskaņas” priekšsēdētājs Nils Ušakovs intervijā LNT neizslēdz iespēju, ka nākamie trīs mēneši līdz Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanām viņa dzīvē būšot ”absolūta elle”. Politiķis arī neizslēdz iespēju, ka pēc EP vēlēšanām viņam nāksies pamest ne tikai Rīgas domes, bet arī partijas vadību.

Ušakovs par kandidēšanu EP vēlēšanās: Negribēju pieļaut, ka Rīgu izvaro

Ušakovs par kandidēšanu EP vēlēšanās: Negribēju pieļaut, ka Rīgu izvaro 14

Pretēji paša iepriekš no sirds un vairākkārt solītajam, šonedēļ Nila Ušakova politiskais kompass no Rīgas negaidīti pagriezās uz Briseli. Paziņojums par piedalīšanos Eiropas parlamenta vēlēšanās, kurā Rīgas mērs kopā ar Andri Ameriku būs “Saskaņas” saraksta lokomotīve, no kabīnes izmetot Vjačeslavu Dombrovski, jau novērtēts kā “trimda” un salīdzināts ar “žurkām, kas no kuģa bēg pirmās”.

Vai "Saskaņa" koalīcijas saglabāšanai Rīgas mēra krēslu gatava atdot "Gods kalpot Rīgai"?

Vai "Saskaņa" koalīcijas saglabāšanai Rīgas mēra krēslu gatava atdot "Gods kalpot Rīgai"? 4

Rīgas domes otrais cilvēks Andris Ameriks, sākoties “Rīgas satiksmes” skandālam, atkāpās. Mērs tikmēr rīkoja atbalsta piketus sev un atkāpties negrasījās, lai gan “Rīgas satiksme” ir tiešā viņa uzraudzībā. Monolītajā koalīcijā bija uzradušās plaisas. Ušakova uzticības balsojumā “Gods kalpo Rīgai” deputāti nekāpa tribīnē aizstāvēt mēru, nepievienojās aplausiem sēdes beigās.

"Rīgas satiksmei" tiks piešķirta 130 miljoni eiro dotācija

"Rīgas satiksmei" tiks piešķirta 130 miljoni eiro dotācija 22

Pašvaldības SIA “Rīgas satiksme” vadības un kapitāldaļu turētāju sanāksmē pieņemts lēmums dotācijā no Rīgas domes budžeta piešķirt 130 miljonus eiro, kā arī turpināt optimizēt uzņēmuma izdevumus, pēc sanāksmes paziņoja Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs (S).

Pūce pieprasa Ušakovam sniegt paskaidrojumus par draudiem "Rīgas satiksmes" finanšu stabilitātei

Pūce pieprasa Ušakovam sniegt paskaidrojumus par draudiem "Rīgas satiksmes" finanšu stabilitātei 1

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP) ceturtdien nosūtījis divas vēstules Rīgas domes priekšsēdētājam Nilam Ušakovam (S), pieprasot paskaidrojumus par finanšu stāvokli pašvaldības kapitālsabiedrībā SIA “Rīgas satiksme”, kā arī informāciju par plānoto rīcību tās stabilizēšanai, aģentūru LETA informēja ministra padomniece Agnese Vārpiņa.