Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 19. jūlijs

Ritma, Ramona

Horoskops aunam

Ja nebūsi pārāk apmierināts ar mājas atmosfēru, prieku un mierinājumu meklēsi ārpus tās. Tavās burās iepūtīs vasaras liepziedu liegais vējš un sajutīsies brīvs. Ja rodas iespēja, velti laiku mākslas baudīšanai vai tās radīšanai.

Horoskops vērsim

Lielākais prieka un miera avots būs saskanīgas attiecības ar tavu mīļoto cilvēku. Vari atgūt iekavēto un izbaudīt kopā būšanu dažādās romantiskās nokrāsās un niansēs.

Horoskops dvīņiem

Atļaujies sev kādu pirkumu, kas varētu noderēt arī mājas darbiem. Šodien nevajadzētu ķerties pie nopietnām lietām vai pamatu likšanas kādai nopietnai būvei vai projektam. Labāk izsver, kur ieguldīt savus līdzekļus.

Horoskops vēzim

Šodien iespējams nāksies kārtot ar parādiem vai līdzīgām saistībām attiecināmus jautājumus. Ja šādi smagumi nav uzkrauti taviem pleciem, padomā par iespējām skaisti nosvinēt šo dienu. Ja šodien ir pamats svinībām, palutini sevi jo īpaši.

Horoskops lauvai

Dieniņa tev nebūs gadījusies no tām vienkāršajām. Ilūzijas un cerības attiecības radīs nepamatotu greizsirdību, kas savukārt var beigties ar pagalam sasteigtiem lēmumiem un neadekvātu rīcību. Savaldība būs zelta vērtē.

Horoskops jaunavai

Šodien tev ir iespējas izklāstīt savus nodomus un nākotnes plānus neradot partnerī pretestības un neapmierinātības pazīmes. Padomā par iespējām nedaudz uzkopt savu dzīvesvietu un tās tuvējo apkārtni.

Horoskops svariem

Šodien vajadzētu aktīvi padarboties, lai izkustinātu nedaudz sastāvējušās enerģijas. Ilgi gaidītie rezultāti ļoti drīz materializēsies. Pacietību un izturību.

Horoskops skorpionam

Šodien sajutīsi riktīgu noskaņojuma un fiziskās labsajūtas uzlabošanos. Būtu lieliski doties īsākā vai tālākā ceļojumā. Īpašie tālie un eksotiskie braucieni sola ļoti interesantus piedzīvojumus.

Horoskops strēlniekam

Tavas iekšējās sajūtas sauktin sauks un mudinās uz netradicionāliem eksperimentiem un jaunām sajūtām. Ar piedzīvojumiem šodien prātīgi. Saglabā iekšējo cēlumu un morālo tīrību.

Horoskops mežāzim

Šodien pieņemot svarīgus lēmumus nepaļaujies uz sabiedroto intuīciju, viņa šodien nebūs tajā labākajā formā. Labāk ieklausies draugos un kolēģos. Pats uz savu galvu neriskē, ja vairākas galvas - tad var.

Horoskops ūdensvīram

Šodien tikai izklaide un vasarīgi prieki. Ja esi radošo sfēru pārstāvis, šos impulsus būtu lietderīgi izmantot, lai viegli radītu. Padomā par iespējām uzlabot attiecības ar saviem mazajiem vai lielajiem bērniem

Horoskops zivīm

Šodien gaidāma smaga darba diena, savukārt vakarpuse piemērota, lai ģimenes vai draugu pulkā kaut ko labu paveiktu. Nodarbojies ar ko tādu, kam ir dziļāka pievienotā vērtība, kas veido jūsu kopības emocionālo un praktisko centru.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Saskaņa

Pēteris Sproģis: Es piedalīšos - varat arī turpmāk uzskatīt mani par nodevēju

Pēteris Sproģis: Es piedalīšos - varat arī turpmāk uzskatīt mani par nodevēju 18

Ilggadējā Latvijas Baptistu baznīcas līdera Pētera Sproģa lēmums kļūt par ”Saskaņas” prezidenta amata kandidātu izraisījis pretrunīgu reakciju sabiedrības un viņu kolēģu vidū. Reaģējot uz to, viņš savā “Facebook” profilā publicējis garu ierakstu, ko nodēvējis lakoniski: “Nodevēja grēksūdze”. Pilnā apmērā pārpublicējam to turpmākajās rindās.

Sproģa iesaitīšanās politikā rada negatīvu rezonansi visu Latvijas baptistu virzienā, atzīst draudžu savienība

Sproģa iesaitīšanās politikā rada negatīvu rezonansi visu Latvijas baptistu virzienā, atzīst draudžu savienība 3

Ilggadējā Latvijas Baptistu baznīcas līdera Pētera Sproģa piesliešanās “Saskaņai” radījusi negatīvu rezonansi. Tā vērsta ne tikai viņa paša, bet arī visas Latvijas Baptistu draudžu savienības virzienā. Ar šādu paziņojumu pēc vairāku stundu garas apspriedes nākusi klajā Latvijas Baptistu draudžu savienība. Tā aicina Sproģa vārdu vairs nesaistīt ar savienības aktivitātēm. 

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

KNAB vērtēs Mamikina apgalvojumu par Ušakova palīdzēm

KNAB vērtēs Mamikina apgalvojumu par Ušakova palīdzēm

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) vērtēs Eiropas Parlamenta (EP) deputāta Andreja Mamikina apgalvojumu, ka Rīgas domē bijušas darbinieces, kuras skaitījās Ušakova palīdzes, bet patiesībā bija palīdzes Mamikinam.

Potenciālais "Saskaņas" premjera amata kandidāts Dombrovskis atzīst Latvijas okupāciju un nosoda Krimas aneksiju

Potenciālais "Saskaņas" premjera amata kandidāts Dombrovskis atzīst Latvijas okupāciju un nosoda Krimas aneksiju 8

Turpinot centienus pirms vēlēšanām sevi pasniegt kā eiropeisku partiju, “Saskaņas” līderi premjera amatam izvirzījuši ekonomistu Vjačeslavu Dombrovski. Bijušais Zatlera Reformu partijas un “Vienotības” pārstāvis tagad sevi sauc par sociāldemokrātu. Tomēr pretstatā daļai jauno partijas biedru, viņš bez atrunām atzīst arī Latvijas okupācijas faktu.