Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 21. aprīlis

Marģers, Anastasija

Horoskops aunam

Tev būs sarežģīti pieņemt patstāvīgu lēmumu, bet arī citi nebūs nekādi labie padomdevēji. Tāpēc šodien neielaidies nekādās duālās situācijās un saistībās ar vairākiem cilvēkiem vienlaicīgi. Vari iekrist.

Horoskops vērsim

Visas nesaprašanās un izskaidrošanās, kas iespējams Tevi vajāja iepriekšējās dienās, norims un atrisināsies. Iespējams, veikalā atradīsi ilgi meklēto preci. Pērc tik nost un iepriecini sevi!

Horoskops dvīņiem

Šodien var un vajag saskrieties ar draugiem. Ja esi brīvs no attiecībām, bet labprāt ļautos pavasarīgai riesta dejai, vari ļauties kārdinājumam uzsākt vairākas attiecības.

Horoskops vēzim

Tava zemapziņa šodien čukstēs, ka nav nekā, uz ko tu varētu droši paļauties. Viss, ko šodien dzirdēsi vai redzēsi, būs pakļauts kritiski pesimistiskam vērtējumam. Pastāv draudi pārtērēt savus iekšējos spēku un arī naudu.

Horoskops lauvai

Viedokļu spēkošanās mīlas frontē būs tādi attīstoši, drīzāk, lai saprastu, cik forši reizēm ir piekāpties un sadzīvot ar otra viedokli. Kāds formālāks pasākums ne pārāk aizraus, tāpēc padomā, kā pieklājīgi nozust

Horoskops jaunavai

Šodien vēlams izmest kādu līkumu un apciemot kādu tuvu cilvēku. Liela iespēja, ka ceļā satiksi kādu, ar kuru sagribēsies doties vizbuļus lūkoties. Jūsu tikšanās var izvērsties neaizmirstamā vakarā.

Horoskops svariem

Šodien tavu garastāvokli var ietekmēt veco pāridarījumu kustināšana. Jo vairāk maisīsi sastāvējušos gaisu, jo lielāki putekļi. Ja mēģināsi cilāt ko vairāk par datora peli vai pildspalvu - prātīgi, jo muskuļi var izbrīnā un pārsteigumā sadumpoties.

Horoskops skorpionam

Saskarsmē ar radinieku klanu nemēģini uzspiest savus uzskatus un viedokli kā vienīgo pareizo. Centies dzirdēt arī viņu viedokli. Šodien tavu garastāvokli var ietekmēt veco mantas dalījumu kustināšana.

Horoskops strēlniekam

Šodien esi pārņemts ar prakticisma un savas dzīves telpas labiekārtošanas noskaņu. Gribēsies nopirkt pavasara ziedus, kas vairotu omulības sajūtu mājās un sadzīvi iekrāsotu jaunās, košākās krāsās.

Horoskops mežāzim

Nevajadzētu pārvērtēt savus spēkus griežot piruetes savā piemājas dārziņā vai lauku īpašumā, jo vari iedzīvoties kādā muguras sāpītē. Šodien arī nepārforsē ar grilēto gaļiņu un citiem holesterīnu bagātiem ēdieniem.

Horoskops ūdensvīram

Dažādas tikšanās neformālā un relaksētā gaisotnē, kur tev nebūs vajadzības kādu žilbināt, ļaus tev atslābināties un izbaudīt patīkamas sarunas. Jutīsies atvieglots par iespēju tikai piedalīties, nevis organizēt un vadīt pasākumu.

Horoskops zivīm

Nepārvērtē savu varēšanu iesaistoties darbos vai izpalīdzot ar padomiem. Pirms darīšanas iepazīsties ar konkrētā darba apstākļiem un darba fronti kopumā. Šodien pievērs īpašu uzmanību savai veselībai.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Saskaņa

Rēzeknes dome ārkārtas sēdē nolemj aizņemties naudu, lai atpirktu zemi no Urbanoviča ģimenes locekļu firmas

Rēzeknes dome ārkārtas sēdē nolemj aizņemties naudu, lai atpirktu zemi no Urbanoviča ģimenes locekļu firmas 23

“Saskaņas” mēra vadītā Rēzeknes dome nolēmusi, ka pirks zemes gabalu no “Saskaņas” līdera Jāņa Urbanoviča ģimenei piederošas firmas. Domes deputāti un arī priekšsēdētājs apgalvo, ka neesot zinājuši, kam zemes gabals pieder. Lēmums pieņemts lielā steigā, pat precīzi nenoskaidrojot, vai pirkuma summa nav par lielu. Lai darījums notiktu, Rēzeknei nepieciešamie 223 000 eiro būs jāaizņemas, jo šādas liekas naudas pilsētas budžetā neesot. 

Valsts noslēpums: SAB atkārtoti pārbaudīs deputātu Tutinu

Valsts noslēpums: SAB atkārtoti pārbaudīs deputātu Tutinu 1

Ģenerālprokurors Ēriks Kalnmeiers atcēlis Satversmes aizsardzības biroja lēmumu, ar kuru partijas “Saskaņa” Saeimas deputātam Jānim Tutinam tika liegta iespēja iepazīties ar valsts noslēpumu, līdz ar to vēl aizvien ir apgrūtināts darbs Saeimas Nacionālās drošības komisijā.

Vējonis izsludinājis "Saskaņas" kritizēto "veterānu likumu"

Vējonis izsludinājis "Saskaņas" kritizēto "veterānu likumu" 1

Valsts prezidents Raimonds Vējonis izsludinājis likumu “Par Otrā pasaules kara dalībnieka statusu”, kuru partijas “Saskaņa” Saeimas frakcija aicināja atgriezt otrreizējai caurlūkošanai, liecina paziņojums oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis”.

Pētnieki secina, ka Rīgas dome attiecībās ar Krieviju mēģina veidot pati savu ārpolitiku

Pētnieki secina, ka Rīgas dome attiecībās ar Krieviju mēģina veidot pati savu ārpolitiku 2

Partijas “Saskaņa” līdera Nila Ušakova vadītā Rīgas dome attiecībās ar Krieviju cenšas veidot alternatīvu Latvijas ārpolitiku. Tā pētījumā secinājis Austrumeiropas politikas pētījumu centrs. To, ka Rīgai ir sava īpaša ārpolitika, ilustrē arī Ušakova teiktais sarunās ar ASV politiķiem Vašingtonā. Viņš sūdzējies par Latvijā plānoto pāreju uz latviešu mācību valodu skolās. Rīgas domē kritikai gan nepiekrīt.

Ušakovs: Mums priekšā ir vēlēšanas, kas izskatīsies pēc raidījuma "Populistu X Faktors"

Ušakovs: Mums priekšā ir vēlēšanas, kas izskatīsies pēc raidījuma "Populistu X Faktors" 1

Valstī pie varas eot populisti un nākamgad gaidāmās Saeimas vēlēšanas būšot raidījums “Populistu X Faktors’” – šādi vārdi sestdien izskanēja no lielākās opozīcijas partijas “Saskaņa” kongresa tribīnes, kur politiskā spēka pārstāvji sprieda par pagājušo pašvaldību vēlēšanu rezultātiem un nākamgad gaidāmajām Saeimas vēlēšanām.