Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 21. janvāris

Agnese, Agnija, Agne

Horoskops aunam

Pašapziņas līmenis būs normas robežās, tomēr neliedz kādam vecākam vai pieredzējušākam cilvēkam uzņemties kontroli pār tavām darbībām un emocijām. Tas viss tikai tevis paša labā.

Horoskops vērsim

Pat ja būsi personīgo attiecību emocionālā fona ietekmē, nezaudēsi atbildības sajūtu un pamatīgumu darīšanu kārtošanā. Viss paveiktais kļūs par paraugu nelokāmai uzņēmībai un neatlaidībai.

Horoskops dvīņiem

Visas savas domas un gribasspēku koncentrē uz ļoti praktiskām darbībām, jo šodienas ilūzijas var sagādāt nepatīkamus pārsteigumus nākotnē. Neļauj saldajām balstiņām tevi vilināt un turies pie šī brīža taustāmajām lietām.

Horoskops vēzim

Tevi var iemanipulēt citu konfliktā un beigās izrādīsies pie visa vainīgais. Tāpēc met lielus līkumus visiem iespējamajiem radu saietiem un sadzīvisko strīdu perēkļiem.

Horoskops lauvai

Tev paveiksies, ja mēģināsi šodien notiekošajam pievērsties ar lielāku smalkjūtības un iekšējās inteliģences devu. Ja ap tevi valdošā atmosfēra kļūst elektrizēta, lūkojies pēc svaiga gaisa.

Horoskops jaunavai

Neizvairies no smaga vai pat bīstama darba, jo neviens cits kā tu šodien to nepaveiks labāk. Ja tevi nomāc kāds morāls parāds, centies to nokārtot pēc iespējas ātrāk un vēlāk baudi veselīgu naktsmieru.

Horoskops svariem

Šodien veiksies aktivitātes, kur nepieciešama precizitāte, koncentrēšanās spējas, vientulība un intuīcija. Jebkura pārstrādāšanās var novest pie fiziskās labsajūtas strauja krituma.

Horoskops skorpionam

Šodien vēlēsies demonstrēt savu principu nelokāmību un izvēlētā ceļa taisnumu. Tikai padomā kam to visu gribi pierādīt. Tava etīde var izrādīties nelaikā un nevietā un tās vērotāji tikai nejauši garām gājēji.

Horoskops strēlniekam

Sirds lietām pievērsies vakara pusē, kad norims skrējiens. Nebaidies palikt mājās un atteikt piedāvātās izklaides, ja tavs simpātiju objekts neizrāda par tevi pienācīgu interesi.

Horoskops mežāzim

Lai arī pats nebūsi strīdu iniciators, labprāt uztversi apkārtējo aizdegto dzirksteli. Debašu karstumā attīstīsi īpašu virtuozitāti un argumentācijas prasmēs tev nebūs konkurenti.

Horoskops ūdensvīram

Šodien vari piedzīvot samērā kareivīgu uzskatu, pārliecību un viedokļu konfrontāciju. Ja šajās batālijās tiks aizskartas tavas dziļākās pārliecības, parādīsi visu savu emociju krāšņo buķeti.

Horoskops zivīm

Riktīgi labi padosies visāda veida sadarbības, gan ar pretējo dzimumu, gan draugiem un radiem. Sliktās priekšnojautas un bailēs sakņotās aizdomas izrādīsies tukši māņi.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Saskaņa

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Ušakovs: Mums priekšā ir vēlēšanas, kas izskatīsies pēc raidījuma “Populistu X Faktors”

Ušakovs: Mums priekšā ir vēlēšanas, kas izskatīsies pēc raidījuma "Populistu X Faktors" 1

Valstī pie varas eot populisti un nākamgad gaidāmās Saeimas vēlēšanas būšot raidījums “Populistu X Faktors’” – šādi vārdi sestdien izskanēja no lielākās opozīcijas partijas “Saskaņa” kongresa tribīnes, kur politiskā spēka pārstāvji sprieda par pagājušo pašvaldību vēlēšanu rezultātiem un nākamgad gaidāmajām Saeimas vēlēšanām.

Rīdziniekus pārsteidz koši sarkanais “Saskaņas” reklāmas plakāts uz VEF Kultūras pils fasādes

Rīdziniekus pārsteidz koši sarkanais "Saskaņas" reklāmas plakāts uz VEF Kultūras pils fasādes 2

Daudzus rīdziniekus šodien pārsteidza koši sarkans partijas “Saskaņas” reklāmas plakāts uz tikko izremontētā VEF Kultūras pils fasādes. Daudziem tas atgādināja padomju laikus, kad sabiedriskās ēkas kalpoja par komunistiskās partijas propagandas izkārtnēm. VEF Kultūras pilī stāsta, ka plakāts izvietots uz četrām dienām un “Saskaņa” pašvaldībai par to samaksās 40 eiro, neskaitot nodokli. 

“Saskaņas” un ZZS deputāti piedalījušies Žirinovska partijas politiķa organizētās sporta spēlēs

"Saskaņas" un ZZS deputāti piedalījušies Žirinovska partijas politiķa organizētās sporta spēlēs 1

Atsevišķi Saeimas deputāti no “Saskaņas” un Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) frakcijām Lāčplēša dienā piedalījušies Krievijas parlamenta atbalstītās biedrības “Jaunā līga” rīkotajās sporta spēlēs, kuru iniciators ir Krievijas Valsts domes deputāts no Vladimira Žirinovska vadītās Krievijas liberāldemokrātiskās partijas Dmitrijs Sviščevs, raksta “Latvijas Avīze”.

Urbanoviča “Baltijas forums” ticis pie jauna 91 000 eiro vērta “Range Rover”

Urbanoviča "Baltijas forums" ticis pie jauna 91 000 eiro vērta "Range Rover" 11

Partija “Saskaņa” vēlētājus pēdējos gadus cenšas pārliecināt, ka iestājas nevis par krievu valodu kā otru valsts valodu, bet ir paši īstākie sociāldemokrāti. Šonedēļ “Nekā personīga” pamanīja, ka viņu līderis Jānis Urbanovičs uz darbu Saeimā ieradās ar jaunu auto. Deputāts saka, ka šis “Range Rover” neesot īpaši dārgs un to izmantojot tikai atsevišķos gadījumos. Auto reģistrēts uz Urbanoviča vadītās biedrības “Baltijas forums” vārda.

Urbanovičs interesējas par tiesībām iegūt pielaidi valsts noslēpumam, ko viņam pirms vairākiem gadiem atņēma

Urbanovičs interesējas par tiesībām iegūt pielaidi valsts noslēpumam, ko viņam pirms vairākiem gadiem atņēma 2

2009. gadā partijas “Saskaņa” līderis Jānis Urbanovičs un “Vienotā Krievija” priekšsēdētājs Boriss Grizlovs vienojās par abu partiju ciešu sadarbību, kas cita starpā paredz, ka partijas iepazīstinās viena otru ar savu pieredzi partijas uzbūves un organizatoriskajā darbā, kā arī līdzdalībā likumdošanas un izpildvaras institūcijās. Vienošanās stājās spēkā kopš parakstīšanas brīža.

Pēc asām debatēm Rīgas dome lemj piecu gadu laikā slēgt 42 azartspēļu zāles

Pēc asām debatēm Rīgas dome lemj piecu gadu laikā slēgt 42 azartspēļu zāles 18

Pēc asām debatēm Rīgas dome nolēmusi galvaspilsētas vēsturiskajā centrā piecu gadu laikā slēgt 42 spēļu zāles. Azartspēļu biznesa aizstāvībā nostājās vienīgi opozīcijas frakcija Latvijas Reģionu apvienība un “Latvijas attīstībai”, kas šā jautājuma dēļ zaudējusi vienu deputātu. Sēdē izskanēja gan emocionāli izsaukumi, gan neparasts aicinājums visas spēļu zāles pārcelt uz Latgali, lai to pārvērstu par Latvijas Lasvegasu.