Trešdiena, 22. septembris

Māris, Mārica, Maigurs

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Sapņi

Seši sapņi, kuriem ir vērts pievērst uzmanību

Seši sapņi, kuriem ir vērts pievērst uzmanību

Sapņus redz ikviens. Cits biežāk, cits retāk. Vieniem tie ir spilgti, krāsaini sapņi, citiem – melnbalti.  Vai ir redzēts pravietisks sapnis, to katrs izlemj pats. Taču psihologi sen ir pierādījuši, ka nereti mums sapņos zemapziņa sūta dažādus signālus, kas norāda uz mūsu  dvēseles  stāvokli. Lūk, seši sapņu “sižeti”, kurus ir vērts ņemt vērā. 

12 panākumu atslēgas veiksmīgām attiecībām

12 panākumu atslēgas veiksmīgām attiecībām 2

Ir pāri, kuri kopā izskatās vienkārši satriecoši. Savstarpējā saikne, manieres, un sarunas veidi, liek elpai aizrauties. Bet varbūt zem tā visa pamatā ir ikdienišķas lietas, kuras ievērojot, attiecības attīstās pat ļoti veiksmīgi.

Sapņo un krāj! Pieci gudras sievietes finanšu ieradumi

Sapņo un krāj! Pieci gudras sievietes finanšu ieradumi

Vēsturiski esam pieraduši domāt, ka tieši vīrieši labāk prot pārvaldīt finanses un ieguldījumus. Viņi ir racionālāki un apdomīgāki, tāpēc spēj iekrāt vairāk nekā sievietes. Turklāt naudas krāšana un ieguldīšana ir domāta tikai bagātajiem. Bet, vai tiešām? Diemžēl, veiksmi finanšu pasaulē apvij daudz un dažādi novecojuši mīti. Mainīsim tos!

10 lietas, kas ir drausmīgākas par krāpšanu

10 lietas, kas ir drausmīgākas par krāpšanu

Krāpšana ir viens no ātrākajiem veidiem, kas var pilnīgi iznīcināt attiecības. Bet, dzīve mēdz piespēlēt lietas, par kurām tu pat neesi domājusi, vai zinājusi, ka kas tāds ir iespējams. 

Ja sapnī redzi kaķi, - tici savi intuīcijai, ja lido - vēlies ceļot. Sapņu simbolu tulks

Ja sapnī redzi kaķi, - tici savi intuīcijai, ja lido - vēlies ceļot. Sapņu simbolu tulks

Sapņos bieži vien redzam un vēlāk atceramies konkrētas lietas vai arī neticamas darbības. Tieši šā iemesla dēļ, kad no redzētā  sapņa ”izkristalizējas” kāds noteikts priekšmets, dzīva būtne vai rīcība, gribas zināt, ko tas varētu nozīmēt. Sievietes visbiežāk redz sapņus pirms ”sieviešu dienām”. Par tām mēdz uzskatīt trešdienas un piektdienas. Atceries, ja redzi sapni naktī no ceturtdienas uz piektdienu, tas piepildīsies! Sapņos mēdz rādīties ”slēptie simboli” – uzzini, ko daži no tiem nozīmē.

Interesanti fakti, ko vēl nezināji par savu četrkājaino mīluli

Interesanti fakti, ko vēl nezināji par savu četrkājaino mīluli

Kad tu pārnāc mājās, tavs suns no lieliem priekiem luncina asti. Kad kaķis murrā, tu zini, ka viņš ar dzīvi ir apmierināts un slīgst pilnīgā labsajūtā. Mēs zinām, ka dzīvnieki apkārtējo pasauli redz un uztver citādāk nekā cilvēki. Viņiem ir savs domāšanas veids, sava valoda. Lūk, daži izpētīti interesanti fakti, kas apkopoti laikrakstā Vesti,  par mūsu acuraugiem un mīluļiem.

Lai tavā dzīvē ienāk mīlestība

Lai tavā dzīvē ienāk mīlestība

Pirms daudziem gadiem no latviešu estrādes skatuves tika dziedātas divas pilnīgi pretrunīgas dziesmas. Šarmantais Ingus Pētersons aicināja paļauties uz Likteni un klāstīja: ”Nav mīla jāmeklē, tā atnāks pati…,” bet grupa ”Sīpoli” mācīja, ka mīla neatnāks, ja ”tu mājās saldi krāc…”. Kā lai cilvēks tiek gudrs? Ja esi noilgojusies pēc mīlestības un siltām attiecībām, Skaties.lv/Sievietei ieteikums – iet zelta vidusceļu. Galvenais nosacījums – mīli pati, tad arī viss notiks….

Mūza: mēs visas tomēr vēlamies kaut ko tik ļoti vienkāršu

Mūza: mēs visas tomēr vēlamies kaut ko tik ļoti vienkāršu 2

Vienu dienu novēroju pāri  – vīrs ar sievu kopā bija nodzīvojuši jau 8 gadus. Viņi gatavoja ciemiņiem kafijas un abi tā saskatījās, it kā dzirkstele viņu vidū būtu izcēlusies tikko. Es šo bildi atceros joprojām, jo bieži neko tādu nenākas redzēt.

Sapņu tulks: sekss, skūpsti, mīļākais

Sapņu tulks: sekss, skūpsti, mīļākais

Pirms gulētiešanas katra kaut ko mēdzam pie sevis domāt. Padarītos dienas darbiņus, iespējams, to, kas jāizdara rītdien. Domājam par mūsu simpātiju, par draugiem. Par seksu… Bet ko saka sapņu tulks, ja sapnī redzam to, kā mīlējamies un skūpstāmies?

Kāla ezerā izsapņots piektais ezera skaņu pasākums

Kāla ezerā izsapņots piektais ezera skaņu pasākums

Reizi gadā augustā kaut kur nekurienes vidū pulcējas sapņotāji no visas Latvijas, lai, saulei austot, izbaudītu koncertu ezera vidū un nomodā izsapņotu savus skaistākos sapņus. Pasākuma rīkotāji paši nekad līdz šim nav vēlējušies formulēt, kas šeit īsti notiek – to katram, kurš ir atbraucis, jāpaveic pašam.

10 interesanti fakti par sapņiem

10 interesanti fakti par sapņiem

  Daudzi uzskata, ka sapņi ir mūsu dvēseles dzīve, ka tajos it kā dzīvojam citu dzīvi. Ikviens no mums sapņo, tomēr sapņi ir pasaule, kuras izzināšanā joprojām ir vairāk neatbildētu jautājumu nekā atbilžu. Lūk, 10 interesanti fakti par sapņiem!

Uzmanies! Krāsu nozīme sapņos

Uzmanies! Krāsu nozīme sapņos

Krāsas sapņos nes svarīgu infor­mā­ciju par jūtām. Varbūt tāpēc krā­sai­nus sapņus visbiežāk redz emocionāli un jūtīgi cilvēki. Ko šīs krāsas simbolizē?

Maģiskā magone. Zieds-mīkla

Fantastiski! Maģiskā magone. Zieds-mīkla

Visbiežāk noteikti magones iedomājies kā košus, sarkanus ziedus, kas rada spilgtu akcentu pļavas ziedu buķetē. Tāpat magones arī izdaiļo tava nama tapetes, flīzītes un  tekstilijas. Taču, ja raugies uz šo puķi no ezotēriskā skatpunkta, tad magone tavā dzīvē nav tikai vienkāršs zieds. Magone var nospēlēt neatsveramu lomu tavā dzīvē. Ne velti dažādas tautas ir devušas magonēm nosaukumus ar dažādu nozīmi.

Ja moka bezmiegs, palīdzēs brīnumdaris šūpuļtīkls

Ja moka bezmiegs, palīdzēs brīnumdaris šūpuļtīkls

Ļoti iespējams, ka tu lasi šo rakstu, zvilnot šūpuļtīklā, kas ar katru gadu kļūst arvien populārāks dārza vasaras aksesuārs. Ja tevi naktīs moka bezmiegs vai arī tev regulāri sāp mugura, nepārprotami kļūst skaidrs, ka dārzā zem ābelēm tev šūpuļtīkla nav. Tādēļ ir īstais brīdis uzzināt par šūpuļtīkla brīnumainajām spējām.

Jolanta murgos redz nelaiķi Jekaterinu - ko tas nozīmē?

Jolanta murgos redz nelaiķi Jekaterinu - ko tas nozīmē?

Nākamajā rītā pēc tam, kad nabaga Jolanta arī murgos vēl netiek vaļa no mirušās cietuma kameras biedrenes, Jekaterinas, protams, kurš gan cits, ja ne Baiba steigs sapni tulkot. Taču, jāatzīst, ka daļa no viņas tulkojuma bija ļoti tuvu patiesībai. Centīsimies noskaidrot, ko Jolantas naktī redzētais īsti nozīmē.