Otrdiena, 7. decembris

Antonija, Anta, Dzirkstīte

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Sana Timma

Skaistais pāris atkal kopā? Sana Timma un Kaspars Saulietis atsākuši flirtu

Skaistais pāris atkal kopā? Sana Timma un Kaspars Saulietis atsākuši flirtu 24

Pavasara vēsmām uzvirmojot pār Latviju, no jauna uzplaucis arī kāds nupat kā izplēnējis mīlasstāsts. Virtuālajā vidē savu draudzību atjaunojusi influencere Sana Timma un hokejists Kaspars Saulietis. Bijušie mīlnieki ļaujas publiskam flirtam, liekot faniem jautāt – vai mīlas puķe atkal uzplaukusi pēc bargās ziemas?

Vai kopā ar Timmu Rīgā iepazīties ar vīra dēliņu ieradusies arī Sedokova?

Vai kopā ar Timmu Rīgā iepazīties ar vīra dēliņu ieradusies arī Sedokova? 4

Pagājušonedēļ Rīgā, lai palīdzētu Latvijas basketbola izlasei izšķirošajā spēlē pret Bulgāriju, ieradās slavenais basketbolists Jānis Timma. Kā liecina informācija sociālajos tīklos, Rīgā ieradusies arī Jāņa sieva Anna, un tēvs izmanto laiku, lai baudītu ģimenes laimi un satiktu dēliņu Kristianu. Vai arī Anna beidzot iepazīsies ar mīļotā atvasi?

Sana Timma publisko atklātus foto: fane norūpējusies par jaunās māmiņas veselību

Sana Timma publisko atklātus foto: fane norūpējusies par jaunās māmiņas veselību 11

Sieviešu un māmiņu iedvesmotāja Sana Timma savā ”Instagram” blogā atkal izvietojusi seksīgas bildes, apliecinot, ka vientuļās māmiņas statuss nav iemesls, lai zaudētu sievišķīgo valdzinājumu. Kamēr daļa Sanas fanu bildes slavē, kādam atkal nav labi. Kāda fane uzklupusi Sanai, pārmetot pārlieku kārnumu, un abu diskusija pārvērtusies publiskā konfliktā.

Pārdot, sadedzināt vai atstāt dēla sievai? Sana Timma neizpratnē, ko pēc šķiršanās darīt ar kāzu kleitu

Pārdot, sadedzināt vai atstāt dēla sievai? Sana Timma neizpratnē, ko pēc šķiršanās darīt ar kāzu kleitu 21

Ar jautājumu, kas noteikti satrauc daudzas sievietes, pie faniem šonedēļ vērsusies iedvesmojošā ”Instagram” personība Sana Timma. Influencere, kura šonedēļ pārtraukusi attiecības ar hokejistu Kasparu Saulieti, lai veltītu vairāk laika pati savai izaugsmei, mēģina tikt skaidrībā, ko darīt ar kleitu, kas viņai bija mugurā, precoties ar Jāni Timmu.

Vai Sanas Timmas un Kaspara Saulieša mīlasstāstam pienācis gals?

Vai Sanas Timmas un Kaspara Saulieša mīlasstāstam pienācis gals? 17

Pagājušais gads kopā saveda divas svaigi šķirtas slavenības – Jāņa Timmas šķirtā sieva Sana Timma uzsāka attiecības ar hokejistu Kasparu Saulieti, kuram bija nupat izjukusi laulība ar uzņēmēju Katrīni Saulieti. Nu šovbiznesa draugi pamanījuši, ka stāsts, kurš sākās strauji un tika aktīvi atrādīts arī abu sociālajos tīklos vismaz interneta vidē vairs neturpinās.

''Bez manis viņš nebūtu tur, kur viņš ir tagad.'' Sana Timma atklāj aizkulises dzīvei ar Jāni Timmu

''Bez manis viņš nebūtu tur, kur viņš ir tagad.'' Sana Timma atklāj aizkulises dzīvei ar Jāni Timmu 19

Basketbolista Jāņa Timmas bijusī sieva Sana gadu pēc skaudrās attiecību izjukšanas sociālajos tīklos sākusi dalīties savā dzīves un attiecību pieredzē, iedvesmojot neskaitāmas sievietes, kuras nonākušas līdzīgās situācijās. Nu beidzot viņa atklāti runājusi par sajūtām pēc Jāņa negaidītās nodevības un atklājusi abu attiecību aizkulises, laužot stereotipus par basketbolistu sievām un viņu ikdienu.

Pilnas slodzes māmiņa Sana Timma atklāj dēla audzināšanas principus

Pilnas slodzes māmiņa Sana Timma atklāj dēla audzināšanas principus 5

”Influencere”, pilnas slodzes māmiņa Sana Timma atbalstītājiem atklāj, pēc kādiem principiem audzina dēlu. Kā viņa un mazulis pārdzīvojuši šķiršanos no Jāņa Timmas? Kā nākusi samierināšanās ar faktu, ka dēls neizaugs ģimenē, kurā ir gan mamma, gan tētis?

Daiļā Sana Timma atklāj savu slaiduma noslēpumu

Daiļā Sana Timma atklāj savu slaiduma noslēpumu 4

Slaidas kājas, plakans vēders un formīgs dupsis ir daudzu sieviešu sapnis. Viena no šāda auguma īpašniecēm ir basketbolista Jāņa Timmas bijusī sieva Sana Timma. Nu skaistule beidzot atklājusi triku, kas viņai palīdz būt tik lieliskā formā.