Piektdiena, 3. decembris

Evija, Raita, Jogita

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Samanta Tīna

Krāšņi foto: notikusi šogad Latvijā glamūrīgākā ballīte

Krāšņi foto: notikusi šogad Latvijā glamūrīgākā ballīte 25

Viens no izsmalcinātākajiem vasaras notikumiem ir baltais pop-up pikniks ”L’elegante Pop-Up Picnic”, kas daudziem tā apmeklētājiem ir kļuvusi par skaistu satikšanās tradīciju. Šogad saistībā ar valstī pastāvošajiem ierobežojumiem pasākums noritēja šaurākā ļaužu lokā, un par tā norises vietu tika izvēlēta Sigulda.

Foto: pašmāju slavenību spilgtākās pārvērtības šogad

Foto: pašmāju slavenību spilgtākās pārvērtības šogad 3

Gads jau pusē, un aizgājušajos sešos mēnešos Latvijā populāri ļaudis savus atbalstītājus priecējuši ar galvu reibinošās pārvērtībām. Skaties.lv apkopojumā atradīsi pašas košākās imidža izmaiņas, ko vietējās zvaigznes īstenojušas šogad.

"Dīvāna eksperti" analizē, kādēļ Latvijai nepaveicās "Eirovīzijā"

"Dīvāna eksperti" analizē, kādēļ Latvijai nepaveicās "Eirovīzijā" 94

Ceturtdienas, 20, maija, vakarā tika aizvadīts “Eirovīzijas” otrais pusfināls. Lai gan Latvijas pārstāvei Samantai Tīnai ar dziesmu ”The Moon is Rising” neizdevās kvalificēties finālam, viņas uznāciens nav palicis bez ievērības allaž modro sociālo tīklu lietotāju vidū, kuri nu metušies analizēt, kas īsti nogāja greizi.

Samantai Tīnai neizdodas iekļūt “Eirovīzijas” finālā

Samantai Tīnai neizdodas iekļūt “Eirovīzijas” finālā 221

Ceturtdien, 20. maijā, Roterdamā notika starptautiskā dziesmu konkursa ”Eirovīzija” otrais pusfināls. Latvijas pārstāve dziedātāja Samanta Tīna finālā, kas notiks 22. maijā, neiekļuva. Līdz ar to Latvijas dalība konkursā šogad ir noslēgusies.

Noklausies! Samantai Tīnai jauna dziesma – “I'm The Woman”

Noklausies! Samantai Tīnai jauna dziesma – “I'm The Woman” 38

Ceturtdien, 20. maijā, dziedātāja Samanta Tīna kāps uz starptautiskā ”Eirovīzijas” dziesmu konkursa skatuves un konkursa otrajā pusfinālā ar 15. kārtas numuru cīnīsies par iespēju uzstāties arī ”Eirovīzijas” finālā 22. maijā. Taču vēl pirms sava uznāciena Samanta nolēmusi iepriecināt klausītājus un izdevusi jaunu dziesmu ”I’m The Woman”.

Bukmeikeri Samantai Tīnai prognozē stabilas izredzes iekļūt “Eirovīzijas” finālā

Bukmeikeri Samantai Tīnai prognozē stabilas izredzes iekļūt “Eirovīzijas” finālā 3

Dziedātājas Samantas Tīnas dziesma ”The Moon is Rising” un tās videoklips jau kopš iznākšanas brīža piesaistījis plašu uzmanību – divu nedēļu laikā to “YouTube” platformā apskatījuši jau vairāk nekā 800 tūkstoši cilvēku. Tas raisījis arī aktīvas diskusijas sociālajos tīklos un medijos, jo kolorītais priekšnesums netiek vērtēts viennozīmīgi. Un, lai gan sabiedrībā izskan pretrunīgi viedokļi par pašmāju finālistes panākumiem uz lielās skatuves, ”Betsafe” bukmeikeri Samantas Tīnas izredzes iekļūt starptautiskā ”Eirovīzijas” konkursa finālā šobrīd vērtē samērā augstu jeb ar 40 % varbūtību.