Sestdiena, 25. septembris

Rodrigo, Rauls

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Salūts

Svētku brīvdienās skaudra cietušo un bojāgājušo statistika

Svētku brīvdienās skaudra cietušo un bojāgājušo statistika

Pēdējās dienās ugunsdzēsējiem darba nav trūcis – cietušo statistika ir slikta. Turpretī mediķi un kārtības sargi gan saka, ka viņiem svētku brīvdienas bija samērā mierīgas, lai arī pilnībā bez traģiskiem negadījumiem neiztika.

Lielāko slodzi un stresu Ziemassvētkos un gadumijā izjūt mājdzīvnieki

Lielāko slodzi un stresu Ziemassvētkos un gadumijā izjūt mājdzīvnieki

Ziemassvētku eglītes rotāšana, svētku vakariņas, uguņošana – šķietami priecīgās svētku tradīcijas mums, cilvēkiem, bieži vien četrkājainajiem draugiem ir liela un lieka slodze. Lai svētku laiks būtu patīkams arī mājdzīvniekiem, ik gadu der atcerēties dažas būtiskas lietas.

Svētku salūta "pēcgarša" - policija nepiekrīt pārmetumiem saistībā ar pūļa sastrēgumiem

Svētku salūta "pēcgarša" - policija nepiekrīt pārmetumiem saistībā ar pūļa sastrēgumiem 8

Valsts policija un Rīgas pašvaldības policija nepiekrīt sociālajos tīklos izteiktiem pārmetumiem par bezdarbību, neiesaistoties pūļa kustības kontrolēšanā pēc 18. novembra uguņošanas. Arī pasākuma apmeklētājiem bijis jāizvērtē situācija svētku norises vietā un svētku noskaņā pakavēties krastmalā vai tomēr nekavējoties doties pūlī. Tuvākajā laikā gan kopā sanāks visi dienesti un svētku rīkotāji un notikušo pārrunās. 

Policija: 11. novembra krastmala nav labākais objekts masu pasākumiem

Policija: 11. novembra krastmala nav labākais objekts masu pasākumiem 4

11. novembra krastmala no drošības viedokļa nav labākais objekts masu pasākumu rīkošanai, tomēr atbildīgie dienesti tuvākajā laikā analizēs, kā uzlabot drošību masu pasākumu rīkošanai šajā Rīgas centra daļā, aģentūrai LETA atzina Valsts policijas (VP) Kārtības policijas priekšnieks Artis Velšs.