Svētdiena, 26. septembris

Gundars, Kurts, Knuts

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Pirmdienās 21:45

Šovs Saimnieks meklē sievu

Foto: slavenības un TV sejas līksmo "TV3 Group" sezonas atklāšanā

Foto: slavenības un TV sejas līksmo "TV3 Group" sezonas atklāšanā 18

Ceturtdienas, 9. septembra, vakarā grandiozas svinības norisinājās ”Berga Bazāra” kvartālā – tur tika aizvadīta varena ballīte, atklājot mediju grupas “TV3 Group” televīzijas kanālu jauno sezonu. Pasākuma viesus priecēja izklaidējoša muzikālā programma, un vienkopus pulcējās TV zvaigznes un personības.

“Es nemeklēju strādnieci”. ”Saimnieks meklē sievu” meiteņu mīlulis – izskatīgais Pēteris no Alsungas

“Es nemeklēju strādnieci”. ”Saimnieks meklē sievu” meiteņu mīlulis – izskatīgais Pēteris no Alsungas 91

Jau rudenī pie TV3 skatītājiem dosies iepazīšanās šova ”Saimnieks meklē sievu” sestā sezona, kurā savas otrās pusītes centīsies atrast deviņi braši saimnieki no Latvijas malu malām. Par absolūto dāmu mīluli šajā sezonā jau kļuvis ar laipnu smaidu apveltītais Pēteris no Alsungas novada, kurš no potenciālajām ”līgaviņām” saņēmis visvairāk vēstuļu.

“Saimnieks meklē sievu” kungi atklāj, kādas sievietes viņiem patīk

“Saimnieks meklē sievu” kungi atklāj, kādas sievietes viņiem patīk 39

Piektdien, 4. jūnijā, pie TV3 skatītājiem devās šova “Saimnieks meklē sievu” sestās sezonas pirmā epizode, un skatītājiem bija iespēja tuvāk iepazīties ar deviņiem brašiem, krietniem un brīviem Latvijas saimniekiem, kuri savu īsto un vienīgo piekrituši meklēt ar šova starpniecību, un viņu saimniecībām.

Iepazīsties! “Saimnieks meklē sievu” brašuļi, kuri gaida dāmu vēstules; otru pusīti šovā meklēs arī dziedātāja Linita Mediņa

Iepazīsties! “Saimnieks meklē sievu” brašuļi, kuri gaida dāmu vēstules; otru pusīti šovā meklēs arī dziedātāja Linita Mediņa 114

Piektdien, 4. jūnijā, pie kanāla TV3 un televīzijas Go3 skatītājiem nonāks šova “Saimnieks meklē sievu” jaunās sezonas iepazīšanās epizode, kuras laikā šova vadītāja Baiba Sipeniece-Gavare ciemosies pie deviņiem brašiem, staltiem, krietniem un brīviem Latvijas saimniekiem, kuri ir gatavi iepazīties. Šova jaunajā sezonā Go3 būs iespējams sekot līdzi arī saimnieces – kantridziedātājas Linitas Mediņas – saimnieka meklējumiem.

Šovu zvaigznes Jeļenas turku vīrs atstājis Latviju

Šovu zvaigznes Jeļenas turku vīrs atstājis Latviju 32

Maija sākumā pašmāju šovu zvaigzne Jeļena Karadžana (agrāk – Petrova) faniem sociālajos tīklos vēstīja, ka beidzot Latvijā ieradies viņas vīrs Ševkets. Taču nu skaistule atklājusi, ka mīļotā atvaļinājums ir galā.

Šovu zvaigzne Jeļena pošas dzemdībām; ierobežojumu dēļ grūti sagādāt zīdainim nepieciešamās lietas

Šovu zvaigzne Jeļena pošas dzemdībām; ierobežojumu dēļ grūti sagādāt zīdainim nepieciešamās lietas 10

Šovā ”Saimnieks meklē sievu” iepazītā efektīvā Jeļena gada sākumā Turcijā apprecējās un drīz pēc tam atgriezās Latvijā, kur plāno laist pasaulē meitiņu. Kā savā ”Instagram” blogā atklāj topošā mamma, lielais brīdis tuvojas, un viņa tam ir lieliski sagatavojusies, iekārtojot skaistu istabiņu un sapērkot rozā lietiņas. Tiesa, Jeļena vēl nav izlēmusi, kur dzemdēs un no Turcijas vēl nav ieradies viņas vīrs, un ierobežojumu dēļ arī preču sagādāšana jaundzimušajam nemaz nav tik vienkārša.

''Man ir Latvijas trūcīgā iedzīvotāja statuss.'' Pēc policijas iejaukšanās nāk gaismā patiesība par Balvu Gunāra turīgumu

''Man ir Latvijas trūcīgā iedzīvotāja statuss.'' Pēc policijas iejaukšanās nāk gaismā patiesība par Balvu Gunāra turīgumu 223

Iepazīšanās šovu zvaigzne Balvu Gunārs pēc plātīšanās par ballēšanos nonācis policijas redzeslokā. Sarunā ar Skaties.lv saimnieks paziņo, ka iespējamais sods viņu nesatrauc. Kā atklāj Gunārs, kurš, startējot mīlas šovos, radījis turīga lauksaimnieka iespaidu, patiesībā viņam esot piešķirts trūcīgā statuss, neapmaksāti naudas sodi krājas gadiem un jauni sodi nebaida – no viņa tāpat neko atņemt nevarot.

Saimnieku šova leģenda - brunču mednieks Vitālijs nostabilizējies mīlas dzīvē

Saimnieku šova leģenda - brunču mednieks Vitālijs nostabilizējies mīlas dzīvē 60

Par 2019. gada skandalozāko šovbiznesa tēlu Latvijā kļuva ”Saimnieks meklē sievu” Vitālijs, kurš mīlas spēlē līgavu meklēja ar mīļoto sievieti Lauru pie sāniem un kameru priekšā pats sevi pasludināja par ”jākli”. Pēc saimnieku šova pārraidīšanas saimnieks no publiskas aprites uz gadu pilnībā pazuda. Skaties.lv pēc Vitālija fanu lūguma noskaidroja, kā klājas spilgtajam tēlam, un mums ir priecīgas ziņas.

Līgavu mednieks Gunārs no Balviem uz visiem laikiem atteicies no alkohola lietošanas

Līgavu mednieks Gunārs no Balviem uz visiem laikiem atteicies no alkohola lietošanas 12

Latvijas mīlas šovu tīģerim Gunāram Sārtaputnam gads sācies uz pacilātas nots – nelegāla ballīte, 30 gadus jaunākas virtuālas mīlnieces uzrašanās – ne viens vien fans spriež, ka, šādus notikumus piedzīvojot, Gunāra apziņai plašākos ūdeņos iekuģot palīdzējis zaļā pūķa plosts. Taču viņi rūgti maldās! Kā Skaties.lv paziņo Gunārs, 1. februārī aprit mēnesis, kopš viņš atteicies no alkohola un izlēmis par labu dzīvei skaidrā.

Pie Gunāra Balvos ievākties pošas draiska ārzemniece

Pie Gunāra Balvos ievākties pošas draiska ārzemniece 139

Latvijas mīlas šovu zvaigzne Gunārs Sārtaputns pievērsis sev policijas uzmanību, publiski izlieloties ar 60. jubilejas vētraino ballīti laikā, kad pulcēties aizliegts. Sarunā ar Skaties.lv saimnieks atklāj, ka likumsargi šobrīd pa visu rajonu meklējot pierādījumus, lai Gunāru sauktu pie atbildības. Taču saimnieku tas nesatrauc. Viņa sirdī uzreiz pēc jubilejas uzplaukusi mīlas puķe, un, kamēr policija meklē pierādījumus, viņš meklē stieni!

Par Balvu Gunāra diskotēku informēta policija; saimniekam var nākties atbildēt likuma priekšā

Par Balvu Gunāra diskotēku informēta policija; saimniekam var nākties atbildēt likuma priekšā 19

Latvijas mīlas šovu zvaigzne Gunārs Sārtaputns no Balviem nedēļas nogalē svinējis 60 gadu jubileju. Pēc svinībām saimnieks medijiem dižojies, ka lielajā dienā pārkāpis visus Covid-19 ierobežojumus, komandantstundas laikā savā mājā uzņemot pulku viesu un sarīkojot diskotēku. Skaties.lv noskaidroja, ka par šo lietu interesēties sākusi arī policija.

''Piečakarējām policiju!'' Balvos pie Gunāra sestdienas naktī notikusi nelegāla diskotēka

''Piečakarējām policiju!'' Balvos pie Gunāra sestdienas naktī notikusi nelegāla diskotēka 78

24. janvārī 60. jubileju (bet sirdī – 21. dzimšanas dienu) svinēja šovu ”Saimnieks meklē sievu”, ”Piecērt Eglītei!” un ”Nākamā pietura: Mīlestība” zvaigzne Gunārs Sārtaputns. Lai arī šobrīd aizliegts rīkot balles, pie Gunāra tieši komandantstundas laikā esot ieradies ballīšu zvēru pulks, un naktī no sestdienas uz svētdienu Gunāra īpašumā Balvos notikusi nelegāla diskotēka.

Saimnieku šova efektīgā Jeļena Turcijā apprecējusies un ir bērniņa gaidībās

Saimnieku šova efektīgā Jeļena Turcijā apprecējusies un ir bērniņa gaidībās 130

Pirms pusotra gada šovā ”Saimnieks meklē sievu” uzmirdzēja un ar savu stāstu Latviju satricināja Jeļena – līgaviņa, kura ”savā izskatā ieguldījusi 9000 eiro”. Toreiz skaistule lepni iedeva ”kurvīti” iekārojamajam Ilmāram, bet nu pēc vīra viņai vairs nav jāmeklē. Jeļena Turcijā apprecējusies ar kādu vietējo skaistuli.

Saimnieks Aivars atklāj zemledus makšķerēšanas sezonu ar brangu līdaku

Saimnieks Aivars atklāj zemledus makšķerēšanas sezonu ar brangu līdaku 6

Šova ”Saimnieks meklē sievu” zvaigzne un nācijas mīlulis Aivars Dimitrijevs atgriezies Latvijā uz palikšanu pēc Vācijā nostrādāta posma. Lai nevienam lieki nebūtu jāsatraucas par viņa pašizolāciju, Aivars dienas vada vienatnē makšķerējot. Nedēļas nogalē saimnieks atklājis zemledus makšķerēšanas sezonu un uzreiz jau ticis pie varena loma.

Saimnieks Aivars Vācijas vistu fermas vietā izvēlējies makšķerēt tepat Latvijā

Saimnieks Aivars Vācijas vistu fermas vietā izvēlējies makšķerēt tepat Latvijā 11

Šī gada pavasarī šova ”Saimnieks meklē sievu” varonis Aivars Dimitrijevs pameta Latviju, lai pelnītu lielu naudu kādā Vācijas vistu fermā. Vairākus mēnešus dzīvojis zaļi un dalījies ar tautiešiem stāstos par beidzot cilvēka cienīgo dzīvi Vācijā, Aivars gada izskaņā tomēr atgriezies mājās. Sarunā ar Skaties.lv saimnieks atklāj, ka dzimtenē tomēr vislabāk.