Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Piektdiena, 18. augusts

Liene, Helēna, Elena, Ellena, Liena

Horoskops aunam

Virtuālā pasaule tevi vilinās, tāpēc darbs ar iespēju uzturēties virtuālā vidē būs tieši atbilstošs tavam psihoemocionālajam noskaņojumam. Līdzsvaru iegūsi globālā tīmekļa kulta vietās.

Horoskops vērsim

Tavas iedomas skries pa priekšu racionālajam saprātam, tāpēc praktiskos un lietišķos uzdevumus būs pagrūti veikt vai tie vispār ir noliekami gaidīšanas režīmā. Jaunu plānu vai apņemšanos šodien neizdosies palaist dzīvē.

Horoskops dvīņiem

Jūtīgumam un emocionalitātei pieaugot, palielināsies tava interese par noslēpumaino, cilvēku mīklām un dabas mistērijām. Pat brienot savas dienišķās maizes pelnīšanas takas, būsi savu sapņu un atmiņu varā.

Horoskops vēzim

Šodien saasināsies tava intuīcija un dzīves norišu uztvere. Droši turpini pārdomas par pagātnes, tagadnes un nākotnes perspektīvu tēmu, bet jaunas pazīšanās gan nevajadzētu dibināt.

Horoskops lauvai

Pievērs izmanību kādreiz izteiktām vēlmēm vai sapņiem, jo šodien ir iespēja piedzīvot to realizēšanos dzīvē. Garīgas un intelektuālas ievirzes pasākumi tevi vilinās un motivēs vairāk par iespēju nopelnīt naudas žūksnīti.

Horoskops jaunavai

Uz prāta asumu un ātrumu nevarēsi paļauties, tāpēc visas likmes jāliek uz izturību un apņēmību. Darījumi ar naudu ir jāpārceļ uz kādu citu dienu vai arī jālūdz kāda palīdzība, ja darīšana ar ļoti lielām summām.

Horoskops svariem

Šodien sevi neterorizē ar ierobežojumiem un nogurdinošiem pienākumiem. Tavus smagos pūliņus tāpat neviens neievēros un nenovērtēs. Atrodi kādu interesantu nodarbošanos tikai un vienīgi savam priekam.

Horoskops skorpionam

Dienai būs fantāziju, cerību un nereālu iedomu fons. Jaunus darbus šodien neuzsāc, jo pats būsi pagātnes atmiņu un izdzīvotās pieredzes gūstā, kas neļaus virzīt lietas oriģināli un novatoriski.

Horoskops strēlniekam

Šodien iegrozies tā, lai tev būtu brīva dienas kārtība. Pēc saviem ieskatiem organizēsi savas aktivitātes un, visticamāk, tām būs maz sakara ar amata pienākumiem un darba statusu.

Horoskops mežāzim

Šodien jutīsies aizmāršīgs un nespēka pārņemts, tāpēc iespēju robežās izbrīvē laiku pašsajūtas uzlabošanas procedūrām. Īpaši tonizējoši būs ūdens prieki vai galvas izvēdināšana to tuvumā.

Horoskops ūdensvīram

Jebkurā gadījumā un situācijā nevarēsi palikt vienaldzīgs pret citu cilvēku izteikto viedokli vai kritiku. Cerēsi uz brīnumu – domstarpību un problēmu atrisināšanos bez tavas līdzdalības.

Horoskops zivīm

Jebkura darbība, kura rosina tavu iztēli un palīdz tai izpausties būs piemērota šodienas enerģētikai. Svarīgu personīgo plānu realizācija vai lēmumu pieņemšana gan būs vēl uz kādu brīdi jāatliek.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Saimnieks meklē sievu

Saimnieks meklē sievu

FOTO: Magone Burka darba ballē apbur ar eleganci

FOTO: Magone Burka darba ballē apbur ar eleganci 21

23. jūlijā vārda dienu svinēja Magones, tostarp arī populārā šovu zvaigzne Magone Burka. Londonā dzīvojošajai Latvijas zvaigznei vārda dienas priekus izdevās apvienot ar jaukiem mirkļiem darba ballē.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

FOTO: Saimnieks Brumsons ar noslēpumainu dāmu uz moča apbraukā Eiropu

FOTO: Saimnieks Brumsons ar noslēpumainu dāmu uz moča apbraukā Eiropu 4

No divu nedēļu ilga ceļojuma pa Melnās jūras reģionu mājās atgriezies TV3 šova ”Saimnieks meklē sievu” iepriekšējās sezonas dalībnieks Ģirts Brumsons no Aizputes. Ceļojumā, kas vairāk bijis kā piedzīvojums, nevis ar mērķi apskatīt konkrētas vietas, viņš bija devies kādas dāmas pavadībā.

Vai Magone Burka pēc kāzām joprojām būs Burka?

Vai Magone Burka pēc kāzām joprojām būs Burka? 29

Kamēr Latvija “laiž” uz ”Positivus”, Londonā kāzu trakums – Magone Burka ķērusies pie atbilstoša tērpa meklēšanas un gatava jau augustā mīt gredzenus ar itāli. Tikmēr Skaties.lv saņēmis satrauktus fanu jautājumus. Dzejas draugi vēlas noskaidrot – vai Magone pēc kāzām pāries itāļa uzvārdā vai saglabās cildeno Burku dzimtas uzvārdu?

”Cukuriņš” ir dusmīgs! Auces smukulītis Pēteris plosās piketā Rīgā

''Cukuriņš'' ir dusmīgs! Auces smukulītis Pēteris plosās piketā Rīgā 6

”Saimnieks meklē sievu” brīvie vīrieši ir ne tikai strādīgi, stalti un nopietnas attiecības alkstoši – viņi arī aktīvi pauž savu sociālo atbildību. Vismaz smukais Pēteris Grudovskis, saukts arī par Cukuru. Saimnieks aktīvi piedalījies piketā pie viesnīcas ”Rīdzene”, pieprasot ģenerālprokurora Ērika Kalnmeiera atkāpšanos no amata, kā arī izmeklēšanas atjaunošanu tā dēvētajā ”oligarhu lietā”.

Jānis Paass: Es neesmu gejs

Jānis Paass: Es neesmu gejs 14

Šovbiznesā ir atgriezies Jānis Paass – puisis, kurš savulaik ”Saimnieks meklē sievu” cīnījās par Magones Burkas sirdi, nu cer uz vietu ”Lauku sētā”. Tiesa, vairāk par viņa profesionālajiem centieniem tautu šobrīd satrauc jaunā šovmeņa seksuālās orientācijas jautājums. Jānis vēlas ar Skaties.lv starpniecību visu izskaidrot.

Mareka atvainošanās nostrādā – ”Saimnieks meklē sievu” astoņpadmitgadnieču medniekam sāk ienākties vēstules

Mareka atvainošanās nostrādā - ''Saimnieks meklē sievu'' astoņpadmitgadnieču medniekam sāk ienākties vēstules 11

Uzmanības centrā nokļuvis Mareks Cālers no ”Saimnieks meklē sievu” jaunās sezonas. Šova atklāšanas sērijā vīrietis skarbi izteicās par sievietēm ap 30, bet pēc tam ar Skaties.lv starpniecību steidza dāmām atvainoties. Izskatās, ka visa šī jezga būs nākusi Marekam par labu – beidzot sāk sarosīties dāmas, kuras vēlas ar viņu izmēģināt laimi.

Krāšņi FOTO: kā Magone Burka nosvinēja 36. dzimšanas dienu

Krāšņi FOTO: kā Magone Burka nosvinēja 36. dzimšanas dienu 46

Ceturtdien, 29. jūnijā, 36. dzimšanas dienu nosvinēja dzejniece un šovu zvaigzne Magone Burka. Lielās dienas skaistākos brīžus zvaigzne iemūžinājusi, ļaujoties kāda fotogrāfa redzējumam un pozējot īpašā sesijā, ko tagad laipni atrāda Skaties.lv lasītājiem.

Zaudējis vienu roku, bet ne dzīvesprieku! ”Saimnieks meklē sievu” vecākais dalībnieks Andris gatavs romantiskam piedzīvojumam

Zaudējis vienu roku, bet ne dzīvesprieku! ''Saimnieks meklē sievu'' vecākais dalībnieks Andris gatavs romantiskam piedzīvojumam 5

Interneta forumos vētru sacēlis fakts, ka šova ”Saimnieks meklē sievu” jaunās sezonas vecākais dalībnieks, 51 gadu vecais Andris Leimants, vada saimniecību, lepojas ar aizraujošiem hobijiem un nu arī ar TV starpniecību meklē sievu, lai arī jaunības gados zaudējis vienu roku. Šova veidotāji sarunā ar Skaties.lv atklāj, kāpēc nav baidījušies mīlas spēlē pieņemt vīru bez vienas rokas.