Otrdiena, 30. novembris

Andrievs, Andrejs, Andris

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Saeimas vēlēšanas

Vēlēšanu gadā partiju kasēs kopumā ieskaitīts 2,1 miljons eiro

Vēlēšanu gadā partiju kasēs kopumā ieskaitīts 2,1 miljons eiro 1

Saeimas vēlēšanās startējošo partiju kasēs šogad līdz septembra sākumam kopumā ieskaitīti vismaz 2 100 566 eiro, kurus veido ziedojumi, biedra naudas un valsts finansējums, liecina aģentūras LETA apkopotā Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) informācija.

Politoloģe: Partijas manipulē ar reitingiem

Politoloģe: Partijas manipulē ar reitingiem 1

Vai, izdarot izvēli vēlēšanās, būtu jāpievērš uzmanība arī partiju reitingiem? Politologi atzīst, ka politiskie spēki pirms vēlēšanām cenšas manipulēt ar socioloģisko aptauju datiem, tāpēc aicina vēlētājus aptauju datus izvērtēt piesardzīgi.

ZZS pirms vēlēšanām izvirza trīs prioritātes

ZZS pirms vēlēšanām izvirza trīs prioritātes 4

13. Saeimas vēlēšanās ar 16. numuru startējošā Zaļo un Zemnieku savienība (ZZS) pirms vēlēšanām izvirzījusi trīs skaidras prioritātes – vienlīdzīgākas iespējas visiem, tautsaimniecības attīstība un valstiskuma stiprināšana, liecina partijas programmā rakstītais.

"Par Alternatīvu" sola atjaunot nāves sodu un nacionālo valūtu

"Par Alternatīvu" sola atjaunot nāves sodu un nacionālo valūtu 1

13. Saeimas vēlēšanās ar 14. numuru startējošā politisko partiju apvienība “Par Alternatīvu” plāno atjaunot ne tikai nacionālo valūtu (latu), bet pat atjaunot nāves sodu, tostarp arī par ekonomiskiem noziegumiem, rakstīts partijas programmā.

LCP cer atjaunot apgrozījumā latu un atdalīt biznesu no valdības

LCP cer atjaunot apgrozījumā latu un atdalīt biznesu no valdības 2

13. Saeimas vēlēšanās ar 6. numuru startējošā “Latvijas centriskā partija” (LCP) uzskata, ka izvēlēties vienīgo pareizo ceļu un sekot tam visu Latvijas iedzīvotāju labklājībai ir galvenais uzdevums, kas būtu jāuzstāda katram politiskajam spēkam Latvijā, liecina partijas programma.