Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Svētdiena, 20. augusts

Janīna, Linda

Horoskops aunam

Šodien ir paaugstināta iespēja iekulties kādā vardarbīgā situācijā vai pašam to izprovocēt. Mēģinājumi transformēt savu vai tuvinieku dzīvi var beigties ar kaujas laukā gūto brūču apstrādi.

Horoskops vērsim

Kas attiecas uz sirds lietām, tev jābūt drosmīgākam un tiešākam. Nevairies no ekscentriskiem izgājieniem. Katra tava darbība prasīs lielu enerģijas ieguldījumu un par rezultātiem vēl ir pāragri spriest.

Horoskops dvīņiem

Vajadzētu piesprādzēties un uzvilkt aizsargvesti visos darījumos ar naudu. Blīkšķis būs tā vai tā, bet tavu ievainojumu pakāpe atkarīga no veiktajiem aizsardzības pasākumiem.

Horoskops vēzim

Ja gribi izrādīt iniciatīvu, vairies no provokatīvām darbībām, kuru rezultātā citi var gūt fiziskus vai morālus ievainojumus. Savu impulsivitāti līdzsvaro ar likumā pieļauto.

Horoskops lauvai

Instinktiem saasinoties, var atgadīties skaidrā saprāta aptumšošanās, īpaši jau situācijās un notikumos , kur iesaistīts pretējais dzimums vai kāda īpaši simpatizējoša persona.

Horoskops jaunavai

Ja uzvirmos nesaskaņas ar vecākiem, dzīvesbiedriem vai darījumu paziņām, tās būs vieglāk nogludināt, ja atradīsiet kopīgas intelektuālas intereses vai nākotnes plānus.

Horoskops svariem

Sakariem var izrādīties izšķiroša nozīme nelielās sadzīviskās avārijas situācijās. Cilvēki tev izpalīdzēs gan ar instrumentiem, gan ar darbaspēku, gan padomu. Nepaliec pateicību parādā.

Horoskops skorpionam

Šodien būsi labā noskaņojuma un veselīgā dzīvesveida vēstnesis. Gandrīz nekas nespēs sabojāt tavus labos šīsdienas nodomus. Savu zinātkāri koncentrē kādas konkrētas tēmas virzienā.

Horoskops strēlniekam

Nedrūmojies, ja dažas lietas nenotiek pēc tava prāta. Ļoti jau gribēsies uzspēlēt kādu drāmu, bet tas noteikti cilvēku rīcību neizmainīs tev labvēlīgā virzienā.

Horoskops mežāzim

Visus atpakaļceļus gan nevajadzētu saspridzināt. Atstāj sev kādu nelielu taciņu pa kuru atgriezties pie saviem mīļajiem. Šodien vari izjust un izbaudīt savu brīvību visās tās izpausmēs.

Horoskops ūdensvīram

Dodoties uz kādu brīvdabas pasākumu vai vienkārši gulšņājot saulītē, izvairies no iepazīšanās ar svešiniekiem. Nevajadzētu uzticēt mazpazīstamiem cilvēkiem savas domas, mantas un sevi pašu.

Horoskops zivīm

Diena kā radīta, lai spodrinātu savu plašo un daudz viedīgo intelektu. Savus slepenos plāniņus izdosies realizēt ar savu draugu tiešu vai netiešu atbalstu. Attiecībās būsi ekscentrisks un neprognozējams.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Saeima

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Sarunas “Rīdzenē”: aicina veidot izmeklēšanas komisiju

Sarunas "Rīdzenē": aicina veidot izmeklēšanas komisiju

Saeimā ir jāveido parlamentārās izmeklēšanas komisija, lai vērtētu tā sauktās “Rīdzenes” sarunas. Tā šodien nolēmis partijas “Vienotība” valdes un Saeimas frakcijas vairākums. Taču komisijas izveidošanai ir nepieciešams arī citu partiju atbalsts. “Vienotība” cer, ka atsaucīgi būs koalīcijas partneri, kuri līdz šim iestājušies pret jaunas parlamentārās izmeklēšanas komisijas nepieciešamību.

“Rīdzenes” sarunas grib pētīt Saeimā; premjers aicina paļauties uz tiesībsargājošajām iestādēm

"Rīdzenes" sarunas grib pētīt Saeimā; premjers aicina paļauties uz tiesībsargājošajām iestādēm 1

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs šodien pirmo reizi atbildēja uz jautājumiem par tā dēvētajām “Rīdzenes” sarunām. KNAB plašsaziņas līdzekļos publicēto uzņēmēju un politiķu iespējamo sarunu autentiskumu vēl pārbaudīs, taču biroja priekšnieks šodien pauda aizdomas, ka šie atšifrējumi varētu būt klasificēta informācija jeb valsts noslēpums, kura apzināta izpaušana ir krimināli sodāma.

Likuma brāķis un dumpis koalīcijā draud izgāzt pirms vairākiem gadiem aizsākto skolu tīkla reformu

Likuma brāķis un dumpis koalīcijā draud izgāzt pirms vairākiem gadiem aizsākto skolu tīkla reformu 5

Valdības koalīcijas partijas negaidīti saplūkušās par to, cik mazām atļauts būt lauku vidusskolām. Minimālā skolēnu skaita noteikšana bija daļa no Izglītības ministres Mārītes Seiles savulaik sāktās skolu tīkla reformas. Bet tagad kādas pašvaldības sūdzība Satversmes tiesai draud šos gadiem ilgi kaltos plānus izjaukt. Saeimas deputāti tikmēr nevar vienoties par likuma izmaiņām, kas reformas ieceres pasargātu.