Otrdiena, 28. septembris

Sergejs, Svetlana, Lana

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Saeima

Jau 15 gadus diskutē par lobēšanas regulējumu; Saeimā beidzot cer to pieņemt

Jau 15 gadus diskutē par lobēšanas regulējumu; Saeimā beidzot cer to pieņemt 2

Jau gadu gadiem diskutē par to, kā un vai Latvijā vajadzētu regulēt lobismu – biznesa vai jebkādu citu interešu pārstāvību politisko lēmumu pieņemšanā. Šāds likums beidzot noteiktu, kāda veida lobisms ir pieņemams, un kāda veida ietekmēšana, savukārt, būtu pieņemama. Lai gan ilgstoši šajā jautājumā esam stāvējuši uz vietas, ledus varētu būt sakustējies, vēsta TV3 Ziņas.

Skride: Latvijai NMPD vajadzībām jāiegādājas medikopters

Skride: Latvijai NMPD vajadzībām jāiegādājas medikopters 3

Latvijai Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) vajadzībām ir jāiegādājas medikopters, kas varētu pacientus, ja nepieciešams, operatīvi pārvest no zemāka līmeņa slimnīcas uz universitātes slimnīcu, TV3 ziņu raidījumā “900 sekundes” pastāstīja Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas priekšsēdētājs Andris Skride (AP).

Nesankcionētās protesta akcijas pret “obligātu vakcināciju” dalībnieki klaji pārkāpuši vairākus noteikumus

Nesankcionētās protesta akcijas pret “obligātu vakcināciju” dalībnieki klaji pārkāpuši vairākus noteikumus 37

Pēc opozīcijas deputāta Alda Gobzema aicinājuma sociālajos tīklos 4. augustā pie Saeimas un valdības ēkas pulcējās apmēram 1000 iedzīvotāju, kuri šādi vēlējās izrādīt neapmierinātību ar vakcināciju pret Covid-19. Pūlis no parlamenta devās uz Ministru kabinetu, klaji ignorējot ceļu satiksmes noteikumus un bloķējot satiksmi. Policija pret Gobzemu sākusi administratīvo lietu, stāsta TV3 Ziņas.