Ceturtdiena, 23. septembris

Vanda, Veneranda, Venija

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Sadur cilvēku

Maltā smagi sadurts kāds Latvijas pilsonis

Maltā smagi sadurts kāds Latvijas pilsonis

Sanpavlā il Baharā Maltas ziemeļos sestdien nopietni sadurts kāds Latvijas pilsonis, atsaucoties uz policiju, vēsta laikraksts “The Malta Independent”.

Pieklauvēja pie durvīm un dūra ar nazi vēderā - 89 gadus veca sirmgalve piedzīvo kaimiņa uzbrukumu

Pieklauvēja pie durvīm un dūra ar nazi vēderā - 89 gadus veca sirmgalve piedzīvo kaimiņa uzbrukumu 2

Rīgā, Pērnavas ielā, bez brīdinājuma vai iemesla sadurta 89 gadus veca sieviete vārdā Velta. Zvērīgo uzbrukumu paveica viņas kaimiņš, kas jau iepriekš pensionāri terorizēja viņas dzīvesvietā. Sirmās kundzes dēls ir neizpratnē par ceturtdien tiesā pieņemto lēmumu varmāku neapcietināt, bet sūtīt ārstēties psihiatriskajā slimnīcā.

Apkārtējie domāja, ka "piedzēries" - Rīgā ļaužu pilnā pieturā gandrīz noasiņo sadurts vīrietis

Apkārtējie domāja, ka "piedzēries" - Rīgā ļaužu pilnā pieturā gandrīz noasiņo sadurts vīrietis 45

Kāda situācija Rīgā kalpo kā skaudrs atgādinājums tam, ka, redzot uz ielas gulošu cilvēku, uzreiz nedrīkst pieļaut, ka pakritušais ir rūdīts alkoholiķis. Rīgā, Abrenes ielā, autobusu galapunktā kāds saļimis vīrietis pēdējiem spēkiem centies noturēties pie dzīvības pēc tam, kad kāds viņa ķermenī sešas reizes ietriecis nazi. 

Vicināšanās ar nazi, kas beidzas slimnīcā - bijušais cietumnieks sarīko slaktiņu nama kāpņutelpā

Vicināšanās ar nazi, kas beidzas slimnīcā - bijušais cietumnieks sarīko slaktiņu nama kāpņutelpā

Kādas mājas kāpņu telpā Imantā noticis divu vīriešu strīds – katrs uz savu pusi iedzērušie ķildnieki negribējuši iet un savu konfliktu gribēja atrisināt ar spēku – šajā gadījumā lietā likts pat nazis. Nākamajā dienā kaimiņi redzējuši, ka kāpņu telpa pielieta ar sarkanu šķidrumu, neko ļaunu nav padomājuši, taču izrādījās, ka tās ir asinis.

Skandāls šajā Patversmes ielas namā! Greizsirdīgs vīrietis ar nazi uzbrūk savai bijušajai

Skandāls šajā Patversmes ielas namā! Greizsirdīgs vīrietis ar nazi uzbrūk savai bijušajai

Šā gada maijā Patversmes ielas iedzīvotāji pieredzējuši negadījumu – vienam no daudzdzīvokļu namiem nogāzies balkons, līdz ar ko iespaidīgu lidojumu pieredzējuši arī divi uz tā stāvoši vīrieši. Tikai veiksmīgas sakritības dēļ abi cietušie tikuši cauri vien ar sasitumiem un pamatīgu izbīli. Lai arī šis notikums tā īsti vēl nav izdzisis no iedzīvotāju atmiņas, pavisam nesen vietējos pāršalkusi ziņa par kārtējām šausmām. Šoreiz par tām parūpējusies kāda iedzert mīloša kompānija.