Pirmdiena, 29. novembris

Andrievs, Andrejs, Andris

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Rumbula

"Padārgs "ieberziens"!" Draudzenei dāvātam "Opel" no plača pazūd jauda; tracis par garantiju

"Padārgs "ieberziens"!" Draudzenei dāvātam "Opel" no plača pazūd jauda; tracis par garantiju 51

Ģirts vēlējās iegādāties automašīnu savai dzīvesbiedrei. Pēc spēkrata “Opel Insignia” (2013. gada izlaiduma) iegādāšanās no lietotu auto tirgotāja “Autoselect” (SIA “MKR Capital”) tramsportlīdzeklim, ar kuru braukts divus mēnešus, pazūd jauda. Servisā konstatē turbīnas defektu, sastāda remontdarbu tāmi 1500 eiro apmērā. Kā stāsta klients, tirgotājs viņam solījis apmaksāt remontdarbus (garantiju) ar dzinēju un ātrumkārbu saistītiem defektiem trīs mēnešus pēc iegādes, tomēr nu, kad garantijas termiņš vēl spēkā, tirgotājs “dzied citu dziesmu”.

"Devi garantiju-jārisina! Kā puisītis slēpies!" "Audi" par 11,5 tūkstošiem no Rumbulas paliek ceļmalā;  solītā garantija izplēn

"Devi garantiju-jārisina! Kā puisītis slēpies!" "Audi" par 11,5 tūkstošiem no Rumbulas paliek ceļmalā; solītā garantija izplēn 42

Drīz vien pēc automašīnas “Audi A6” iegādes par 11,5 tūkstošiem eiro vienā no Rumbulas autoplačiem atklājas defekts, kā rezultātā spēkrats nekustināms paliek uz ceļa. Remontdarbi izmaksā lielu naudu, tomēr lietoto automašīnu tirgotājs izvairās no solītās garantijas, sašutis ir spēkrata īpašnieks no Rēzeknes. Šī nav pirmā reize, kad “Bez Tabu” stāsta par konkrēto Rumbulas autoplača saimnieku Artūru Mālnieku.

"Marasms kaut kāds!" Ar "ķieģeļiem" pret drifteriem Rumbulas lidlaukā, "iegriež" arī mazdārziņu īpašniekiem

"Marasms kaut kāds!" Ar "ķieģeļiem" pret drifteriem Rumbulas lidlaukā, "iegriež" arī mazdārziņu īpašniekiem 14

Cīnoties pret spēkratu nelegālu plosīšanos Rumbulas lidlaukā, lai atturētu karstgalvīgus autovadītājus no izklaidēm, uzstādītas ceļazīmes “Iebraukt aizliegts”. Ceļazīmju izvietošana gan neapmierina lidlaukam kaimiņos esošā dārzkopības kooperatīva zemesgabalu īpašniekus. Viņi izsenis lidlauku izmantojuši, lai pa to ar automašīnām piekļūtu piebraucamajiem ceļiem, kas atrodas abos lidlauka galos un aizved uz kooperatīvu. Nu ceļazīmes pārvietošanos ar transportlīdzekļiem liedz. Lai piekļūtu saviem īpašumiem, nākas braukt pa garākiem apkārtceļiem ar krietni sliktākas kvalitātes segumu.

Piesārņojuma dēļ aizliegts peldēties peldvietā "Rumbula"

Piesārņojuma dēļ aizliegts peldēties peldvietā "Rumbula"

Pēc Veselības inspekcijas (VI) valsts monitoringā veiktajām peldvietu ūdens kvalitātes pārbaudēm ir noteikts aizliegums peldēties Daugavas peldvietā “Rumbula”, kurā konstatēts augsts mikrobioloģiskais piesārņojums, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļā.

Sirmgalvja "ieberziens"! Rumbulā atjautīgi un dārgi "iesmērē" 20 gadus vecu lūzni, patērētāju aizstāvjiem rokas par īsu palīdzēt

Sirmgalvja "ieberziens"! Rumbulā atjautīgi un dārgi "iesmērē" 20 gadus vecu lūzni, patērētāju aizstāvjiem rokas par īsu palīdzēt 18

Sirmgalvis jau vairāk nekā gadu nesekmīgi cīnās pret negodīgu lietotu auto tirgotāju, kuru vaino spēkrata “iesmērēšanā” par bargu naudu. Tirgotājs no bēdīgi slavenās Rumbulas auto plača slēpis auto defektus atjautīgā veidā. Automašīna derīga vien putnu izkārnījumu krāšanai piemājas pagalmā. Pat Patērētāju tiesību aizsardzības centra sasauktā Patērētāju strīdu risināšanas komisija lēmusi, ka tirgonim nauda sirmgalvim jāatdod, tomēr pārdevējs šo lēmumu ignorē.

Sieviete iegādājusies auto, kura remontā uzreiz pēc pirkšanas jāiegulda gandrīz 1000 eiro. Pārdevējs  nesteidz novērst defektus, kā solījis

Sieviete iegādājusies auto, kura remontā uzreiz pēc pirkšanas jāiegulda gandrīz 1000 eiro. Pārdevējs nesteidz novērst defektus, kā solījis 34

Dace no Tukuma novada savu auto nolūkojusi sludinājumu portālā, aizbraukusi uz Rīgu apskatīt. Pārdevējs pārliecinājis, ka auto esot ļoti labā stāvoklī, slavējis vienā laidā, ja to nopirks, nebūšot nekādu  problēmu. Ja tomēr būs kas nepieciešams, vēl trīs mēnešus pēc iegādes gatavs visus defektus novērst. Dace visam noticējusi, janvāra vidū mašīnu nopirkusi, taču kopš tā laika pat naktīs nespēj gulēt un lej gaužas asaras, jo jūtas apmānīta.

Piemin Rumbulas nevainīgos upurus

Piemin Rumbulas nevainīgos upurus 3

Šodien, 30. novembrī, Rumbulā notika piemiņas brīdis, kurā godināja tur 1941. gadā iznīcināto Rīgas geto ieslodzīto piemiņu.

Šofera pārliecība, ka luksofori nav domāti viņam, beidzas ar skaļu avāriju

Šofera pārliecība, ka luksofori nav domāti viņam, beidzas ar skaļu avāriju 1

Kopš Rumbulā pie izbrauktuves no Dārziņiem ir uzstādīts luksofors un krustojums kļuvis regulējams, avārijas šajā vietā ir reta parādība, taču, ja notiek, tad ar lielu blīkšķi. Otrdienas vakarā kādas “Volkswagen” vadītājs šajā vietā izdomāja, ka luksofori nav paredzēti viņam un izraisīja smagu negadījumu. 

VIDEO: kā ceļu tīrītājs "plosās" pie Rumbulas

VIDEO: kā ceļu tīrītājs "plosās" pie Rumbulas

Ceturtdien, netālu no Rumbulas, pa Maskavas ielu braucošs ceļu tīrītājs sacēlis tādu putekļu mākoni, kas citiem autobraucējiem traucējis saskatīt priekšā braucošos spēkratus.

Daudzus kaķēnus atrada nošautus... Dzīvnieku draugi sit trauksmes zvanu par milzīgu kaķu koloniju Rumbulā

Daudzus kaķēnus atrada nošautus... Dzīvnieku draugi sit trauksmes zvanu par milzīgu kaķu koloniju Rumbulā 12

Neapšaubāmi, ka vieni no skatītākajiem videomateriāliem sociālajos tīklos ir tie, kuros redzami dzīvnieki. Kuram gan netīk palūkot, kā jautri iznesas, piemēram, kaķi. Gozējas, dara blēņas. Bet, kā tad ar tiem kaķiem, kurus neviens nemīļo, nefilmē un kuri savu ikdienu pavada zem klajas debess? Lūk, palīgā sauciens visiem līdzcilvēkiem.