Svētdiena, 24. oktobris

Renāte, Modrīte, Mudrīte

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Rudens

Jauna seguma šķembas saskādē trīs ģimenes auto! Piķa un šķembu segums nav klājams rudenī, norāda RTU eksperts

Jauna seguma šķembas saskādē trīs ģimenes auto! Piķa un šķembu segums nav klājams rudenī, norāda RTU eksperts 11

Tukuma puses iedzīvotājs neizpratnē par ceļa seguma atjaunošanas darbiem, kuru laikā ar izkaisītajām šķembām apskādēti divas viņa automašīnas. Stāsta arī par kaitējumu citiem spēkratiem. Autovadītājs norāda un Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) eksperts viņam piekrīt, ka izraudzītās metodes – bitumena (piķa) emulsijas un šķembu sajaukuma – lietošana rudenī nav labā prakse, jo krietni paildzina sacietēšanu (līdz ar to arī paildzina šķembu salipšanu piķī). Autovadītājs pieprasa atbildīgajiem kompensēt automašīnām nodarīto skādi.

"Tas ir nenormāli!" Ziemas priekšvakarā teltī (iz)dzīvo jauniete, lai gan līdzās audžumātes māja

"Tas ir nenormāli!" Ziemas priekšvakarā teltī (iz)dzīvo jauniete, lai gan līdzās audžumātes māja 60

Jauna sieviete gada aukstajā laikā izdzīvo ābeļdārzā uzslietā teltī, ap to iekārtojusi iedzīvi, kamēr turpat līdzās siltā mājā dzīvo sievietes audžumāte, ziņoja Gulbenes puses iedzīvotājs, kurš ir satraukts par jaunās sievietes dzīves apstākļiem. Viņš arī stāsta, ka par skaudrajiem sievietes dzīves apstākļiem ir informēta pašvaldība, tāpēc vaicā, vai vietvara piedāvājusi palīdzību sievietei.

Nākamnedēļ turpināsies silts rudens

Nākamnedēļ turpināsies silts rudens

Nākamnedēļ Latvijā gaisa temperatūra pārsvarā saglabāsies virs nulles, otrdien sasniedzot pat +14 grādus, vēsta “Global Forecast System” prognoze.

Dobeles novadā uzaudzis šā gada brangākais ķirbis

Dobeles novadā uzaudzis šā gada brangākais ķirbis

Mazumtirgotāja “Maxima Latvija” rīkotajā “Latvijas lielākā ķirbja čempionātā” smagākā ķirbja apkārtmērs šogad bija 312 un 270 centimetru, bet svars – 226,5 kilogrami, informēja “Maxima Latvija” Korporatīvo attiecību departamenta direktors Jānis Beseris.

Oktobra pēdējā nedēļā prognozē sausu un siltu laiku

Oktobra pēdējā nedēļā prognozē sausu un siltu laiku

Tuvākajās dienās Latvijā gaidāms silts un lietains laiks, nedēļas nogalē kļūs nedaudz vēsāks un sausāks, savukārt nākamajā nedēļā būs maz nokrišņu un vidējā gaisa temperatūra gaidāma divus trīs grādus virs normas, liecina Eiropas Vidēja termiņa laika prognožu centra informācija.

"Sadursmē ar alni izdzīvot teju neiespējami!" Avārija Balvu pusē dienas laikā brīdina - uzmanies vienmēr!

"Sadursmē ar alni izdzīvot teju neiespējami!" Avārija Balvu pusē dienas laikā brīdina - uzmanies vienmēr! 3

Valsts policija (VP) un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) brīdina šoferus un citus satiksmes dalībniekus būt uzmanīgiem uz ceļa, pārvietoties uzmanīgi arī tagad, gada tumšajā periodā. Tāpat jārēķinās, ka uz braucamās daļas pēkšņi var iznākt meža zvēri, kuri šajā laikā ir jo īpaši rosīgi. To, ka meža dzīvnieki var pārsteigt nesagatavotu, tai skaitā dienas laikā, apliecina traģiska avārija Balvu pusē, par kuru, atgādinot par drošību uz ceļa, informē “Bez Tabu”.

Naktī Latgalē ilgstoši līs

Naktī Latgalē ilgstoši līs

Svētdienas vakarā un naktī uz pirmdienu Latgalē, kā arī vietām Sēlijā un Vidzemes austrumu daļā ilgstoši līs, prognozē sinoptiķi.

Nakts uz sestdienu būs vēsākā šonedēļ

Nakts uz sestdienu būs vēsākā šonedēļ

Sestdien, 10.oktobrī, naktī un no rīta, debesīm skaidrojoties, gaisa temperatūra Latvijā pazemināsies līdz +2..+7 grādiem, vietām valsts austrumos vēl līs un nekļūs vēsāks par +9 grādiem, prognozē sinoptiķi.

Vietām Latvijā līs

Vietām Latvijā līs

Sestdien, 3.oktobrī, Latvijā palielināsies mākoņu daudzums un vietām līs, prognozē sinoptiķi.