Otrdiena, 30. novembris

Andrievs, Andrejs, Andris

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Rolands Afanasjevs

Pārvērtību šova skaistais pāris negaidīti paziņo par šķiršanos

Pārvērtību šova skaistais pāris negaidīti paziņo par šķiršanos

Šopavasar īpašu pārsteigumu televīzijas skatītājiem sarūpēja ”Stilistu kauju” varoņi – pārvērtību šova dalībnieks Rolands kameru priekšā bildināja savu draudzeni Gunitu. Kāzas, kas bija plānotas nākamgad, tomēr nenotiks – kā pāris atklāj Skaties.lv, abi pieņēmuši lēmumu šķirties.

Pārvērtību šova skaistais pāris dalās lētu randiņu pieredzē

Pārvērtību šova skaistais pāris dalās lētu randiņu pieredzē 9

Lai aizvestu mīļoto meiteni uz randiņu, svarīgais ir sajūta un gribēšana, nevis finanses, pārliecināts TV3 pārvērtību šovā ”Stilistu kaujas” iepazītais Rīgas lidostas krāvējs Rolands. Sarunā ar Skaties.lv vīrietis atklāj, kā radis lutināt savu līgavu un bērna mammu Gunitu.

Skaistā Gunita pati sev degunā izdūrusi pīrsingu

Skaistā Gunita pati sev degunā izdūrusi pīrsingu 187

TV3 pārvērtību šovā ”Stilistu kaujas” iepazītā trīs bērnu māmiņa Gunita Bižāne šajā pavasarī ar savu ārieni nebeidz ne valdzināt, ne pārsteigt. Nu viņa tikusi pie skaistas rotas deguntiņā, ko, kā izrādās, viņa caurdūrusi pati.

Rolandam un Gunitai 8. marta vakariņas restorānā tomēr izpalikušas

Rolandam un Gunitai 8. marta vakariņas restorānā tomēr izpalikušas 27

Pirms nedēļas TV3 šovā ”Stilistu kaujas” spilgtas pārvērtības piedzīvoja rīdziniece Gunita. Sievieti projektam bija pieteicis mīļotais vīrietis, kurš vēlējās draudzenei Sieviešu dienā sarūpēt jauku pārsteigumu – aizvest viņu uz restorānu. Tomēr ne viss izvērties tā, kā gribēts.

TV3 pārvērtību šovā kameru priekšā izskan bildinājums

TV3 pārvērtību šovā kameru priekšā izskan bildinājums 10

Trešdienas, 4. marta, vakarā pie TV3 skatītājiem devās pārvērtību šovs ”Stilistu kaujas”, kurā stilistiem bija uzdevums Sieviešu dienas vakariņām sapost rīdzinieci Gunitu. Raidījuma noslēgumā skatītāji kļuva par aculieciniekiem kādam skaistam un drosmīgam solim.