Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Trešdiena, 23. augusts

Vitālijs, Ralfs, Valgudis

Horoskops aunam

Šodien šķirsies no naudas un uzkrājumiem, sedzot aizdevumus vai norēķinoties par ģimenes locekļiem sniegtajiem pakalpojumiem. Darba partneri var pieprasīt savu daļu vai procentu maksājumus.

Horoskops vērsim

Diena būs elektrizēta, tas nozīmē, ja tevī pašā būs paaugstināts spriegums, vari dabūt pa pirkstiem vai nervu galiem. Izlādēsies caur uzbudinātu rosīšanos, kas robežosies ar īpatnēju uzvedību vai reakciju pavisam ikdienišķās situācijās.

Horoskops dvīņiem

Tu vari un tev vajadzētu uzņemties miertiesneša lomu, kura tev ļoti piestāvēs. Ar šādu rīcību vari būt ieguvējs karjeras kontekstā kā arī iegūt bonusus kā atsaucīga un rīcībspējīga personība.

Horoskops vēzim

Kontaktēšanās ar cilvēkiem šodien būs iekšējas spriedzes pilna, kuru tev izdosies veiksmīgi noslēpt. Iekonservētās emocijas var uzrūgt un lauzīsies uz āru un kur gan citur kā mājās.

Horoskops lauvai

Pat ar pārbaudītiem un rūdītiem sabiedrotajiem un partneriem iznāks izmest kādu pūku, nemaz nerunājot par jaunajiem un zaļajiem. Saturīga saruna ar draugu vai profesionālo mentoru var tevi sakārtot un nomierināt.

Horoskops jaunavai

Baudu un skaistuma pasaulē šodien valdīs vitalitāte visās tās labajās un arī pavedinošajās izpausmēs. Gūsi baudījumu no saskarsmes ar mīļotajiem vai arī viens otru uzvilksiet un nervozēsiet.

Horoskops svariem

Mājas dzīve un darbs šodien nav savietojami jēdzieni. Rēķinies ar ļoti garām darba stundām, pārmetumiem mājās un loģisku vainas sajūtu. Jebkurā gadījumā nāksies izvēlēties starp profesionāliem panākumiem un ģimenes saskaņu.

Horoskops skorpionam

Šodien galvenais ir saglabāt līdzsvaru starp savām personīgajām profesionālajām interesēm un apkārtējo izrādīto spiedienu uz tevi. Tas būs svarīgi arī ģimenē un laulībā.

Horoskops strēlniekam

Piedzīvosi profesionālu cīkstēšanos un grūstīšanos uz karjeras kāpnēm. Ja tevi izaicinās, labākā taktika ir ļaut sāncensim izspēlēt visas savas kārtis, pašam nogaidot.

Horoskops mežāzim

Tevi vilks uz romantiku un estētiski baudāmu saskarsmi ar līdzcilvēkiem. Privātās tikšanās būs iekrāsotas ar savstarpēju rīvēšanos un knosīšanos, bet, ja varēsi izvairīties no fundamentālo un nopietno jautājumu cilāšanas, gaisotni varēsi uzturēt patīkami remdenu.

Horoskops ūdensvīram

Tevi neviens nevarēs apturēt pašizpausmes un brīvības apliecinājumos. Tava personība šodien necietīs nekādus limitus un ierobežojumus. Ja kritizēs tavu viedokli, lepni pacelsi savu salmu hūti vai vainadziņu un aiziesi.

Horoskops zivīm

Ja tevi nopietni aizrāvis kāds apbrīnojams cilvēks, nedrīksti esošās attiecības pārtraukt pēkšņi, neatstājot iespēju atgriezties un visu nokārtot. Tas attiecas arī uz darba saistībām un kopīgiem biznesa projektiem.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Roberts Blass

Bērns invalīds aug prostitūtas un uzdzīvotāju sabiedrībā! Bezdarbība Jelgavā noved pie nelaimes

Bērns invalīds aug prostitūtas un uzdzīvotāju sabiedrībā! Bezdarbība Jelgavā noved pie nelaimes 68

Trīs gadus vecs puisēns jau dzīves sākumā ir otrās grupas invalīds. Jelgavas sociālo lietu pārvaldes un bāriņtiesas pārstāvji gadiem ilgi viņam nenodrošina drošus dzīves apstākļus, ļaujot dzīvot kopā ar māti alkoholiķi, kurai arī nosliece uz prostitūciju, kā arī viņas draugiem uzdzīvotājiem. Trīs gadus vecā bērna mātes lomu uzņēmusies vecvecmāte, kura sirmā vecuma dēļ nespēj pienācīgi gādāt par bērnu, kā rezultātā notikusi nelaime.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Rīgas realitāte! Krāsns izgāzusies cauri grīdai, pati saimniece – malkas šķūnī

Rīgas realitāte! Krāsns izgāzusies cauri grīdai, pati saimniece - malkas šķūnī 27

Pārbūvējot krāsni, sirmgalves dzīvoklī iebrūk grīda, krāsns iekrīt pagrabā. Tagad namā bīstami dzīvot ne vien konkrētā dzīvokļa īpašniecei, bet arī pārējiem mājas iedzīvotājiem. Apsaimniekotājs “Rīgas namu pārvaldnieks” notikušajā vaino kundzi, kura neesot pārliecinājusies, vai konstrukcijas izturēs jaunās krāsns radīto slodzi. Tikmēr sirmgalve uzskata, ka apsaimniekotājs nav rūpējies par iedzīvotāju drošību namā.

24 kilometri Siguldas un “Formula 1” pavāra klāts galds! Sācies otrais “ekspotīciju” maratons

24 kilometri Siguldas un "Formula 1" pavāra klāts galds! Sācies otrais "ekspotīciju" maratons

Pagājušajā sestdienā atsākās vasaras tradīcija – Bez Tabu “ekspotīciju” maratons. Bez Tabu komandai un uzticamajiem skatītājiem roku rokā priekšā vēl vairāki aizraujoši pārgājieni. Piedāvājam ieskatu šā gada pirmajā “ekspotīcijā” Siguldā, kurā piedalījās 55 dalībnieki. Mainīgi laikapstākļi, stāvi kāpumi, 24 kilometru distance – tas viss pārdzīvots un pievarēts. Rezultāts: varen patīkams nogurums un iepazīta cita Sigulda.

“Es jūs nah*j nositīšu, bļ*ģ!” priekšnieks “uzmet” celtniekus; viņi atriebjas, atklājot šefa negodprātības

"Es jūs nah*j nositīšu, bļ*ģ!" priekšnieks "uzmet" celtniekus; viņi atriebjas, atklājot šefa negodprātības 70

Būvnieki vaino darba devēju ilgstošā algu nemaksāšanā. Kad strādnieki boikotē darbu, priekšnieks draud viņus nosist. Pēc rūgtās pieredzes ar darba devēju strādnieki Bez Tabu rīcībā nodod sarunu ar priekšnieku ierakstus, kuros dzirdami ne vien daudzkārtēji solījumi samaksāt naudu, kuri tā arī nav pildīti, bet arī vienošanās par savstarpēji izdevīgiem noteikumiem, kā apzagt valsti, nemaksājot nodokļus.

Daugavpils slimnīcas ārprāts! Astoņu cilvēku inficēšanā ar B hepatītu vainīgi mediķi

Daugavpils slimnīcas ārprāts! Astoņu cilvēku inficēšanā ar B hepatītu vainīgi mediķi 26

Daugavpils reģionālās slimnīcas medicīniskā personāla nolaidības dēļ vairāki cilvēki inficējušies ar B hepatītu, secina Slimību profilakses un kontroles centra eksperti. Pārbaude veikta pēc tam, kad Bez Tabu pagājušā gada nogalē stāstīja par vienlaikus vairāku cilvēku sasirgšanu ar “dzelteno kaiti”. Atklājies, ka saslimušo skaits ir krietni lielāks nekā sākotnēji domāts.

Gaidot “Red Hot Chilli Peppers”! Kā top skatuve un kādas ir rokmūziķu īpašās vēlmes?

Gaidot "Red Hot Chilli Peppers"! Kā top skatuve un kādas ir rokmūziķu īpašās vēlmes?

Rīgā, Lucavsalā, notiek aktīva gatavošanās amerikāņu rokgrupas ”Red Hot Chilli Peppers” koncertam ceturtdien, 27. jūlijā. Bez Tabu piedāvā ieskatu, kā noris skatuves uzsliešanas darbi, apvaicājāmies par mūziķu vēlmju sarakstu jeb tā saucamo ”raideri”. Arī mūziķis Ansis Klintsons stāsta par pieredzi citas populāras grupas – ”Metallica” – koncerta sagatavošanās darbu koordinēšanā.

Bēdu stāsts. Invalīdu izmet no dzīvokļa, sasedzies eksistē uz soliņa Dobeles centrā

Bēdu stāsts. Invalīdu izmet no dzīvokļa, sasedzies eksistē uz soliņa Dobeles centrā 29

Pašā Dobeles centrā nama pagalmā zem klajas debess jau teju mēnesi eksistē vīrietis. Iedzīvotāji satraukušies, ka pašvaldība kungam nepalīdz, tā vietā, iemūžināts iedzīvotāju video, kā pašvaldības policists diskusijā vīrietim piedēvē alkoholiķa īpašības. Tomēr apkaimē dzīvojošie stāsta, ka kungs, kamēr dzīvo pagalmā, nav redzēts alkohola reibumā, ir kluss un pieklājīgs.

“Ēda, krāca pie manis līdz ārprātam, bet iesūdzēja!” Rūjienā sirmgalvis iesūdz tiesā brūti

"Ēda, krāca pie manis līdz ārprātam, bet iesūdzēja!" Rūjienā sirmgalvis iesūdz tiesā brūti 36

Sirmgalve ar sludinājuma palīdzību atradusi koku izcirtēju – 80 gadus vecu kungu –, kurš apņēmies nozāģēt piecus satrūdējušus kokus viņas īpašumā. Pat ļaunākajos murgos kundze nevarēja nosapņot, kā izvērtīsies sadarbība: kungs sirmgalvei esot ”uzsēdies uz kakla”, vēlējies kļūt par brūtgānu un iegūt kontroli pār sirmgalves īpašumiem. Ciešot neveiksmi, sievieti publiski apvaino un iesūdz tiesā.