Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Riteņbraukšana

Neilandam 38.vieta Slovākijas tūres prologā

Latvijas riteņbraucējs Krists Neilands no “Israel Start-Up Nation” komandas trešdien daudzdienu velobrauciena “Okolo Slovenska” (UCI kat.2.1) prologā izcīnīja 38.vietu, uzvaru posmā svinot Keidenam Grovsam no Austrālijas.

MTB braucējs Blūms uzvar XCO sacensībās Čehijā

Latvijas kalnu riteņbraucējs Mārtiņš Blūms sestdien Čehijā uzvarēja Starptautiskās Riteņbraukšanas savienības 1.kategorijas MTB olimpiskā krosa (XCO) sacensībās “Izomat MTB Cup”, ziņo Latvijas Riteņbraukšanas federācija.

"Vuelta a Espana" pirmspēdējā posmā uzvar Šampususā

Francijas riteņbraucējs Klemāns Šampususā sestdien svinēja uzvaru “Vuelta a Espana” pirmspēdējā jeb 20.posmā, kamēr slovēnis Primožs Rogličs izcīnīja otro vietu un jau tikpat kā ir nodrošinājis panākumu tūrē.

Skujiņš Beniluksa tūrē paceļas uz 18.vietu kopvērtējumā

Latvijas riteņbraucējs Toms Skujiņš (“Trek – Segafredo”) piektdien ieņēma 49.vietu Starptautiskās Riteņbraukšanas savienības (UCI) Pasaules tūres sacensību “Benelux Tour” piektajā posmā, kopvērtējumā no 21.vietas paceļoties uz 18.pozīciju.

Lopess uzvar "Vuelta a Espana" smagajā 18.posmā

Kolumbietis Migels Anhels Lopess ceturtdien izcīnīja uzvaru prestižā daudzdienu velobrauciena “Vuelta a Espana” kalnainajā 18.posmā, bet slovēnis Primožs Rogličs palielināja savu pārsvaru kopvērtējumā.

Skujiņš ieņem 79.vietu Beniluksa tūres trešajā posmā

Latvijas riteņbraucējs Toms Skujiņš (“Trek – Segafredo”) trešdien ieņēma 79.vietu Starptautiskās Riteņbraukšanas savienības (UCI) Beniluksa tūres (2.UWT) trešajā posmā,  kurā riteņbraucējus gaidīja 168,3 kilometri līdzenumā.

Skujiņš ieņem 22.vietu pēc diviem Beniluksa tūres posmiem

Latvijas riteņbraucējs Toms Skujiņš (“Trek – Segafredo”) pirmdien ieņēma 27.vietu, bet otrdien – 66.vietu Starptautiskās Riteņbraukšanas savienības (UCI) Beniluksa tūres (2.UWT) pirmajos divos posmos, kopvērtējumā pēc divām sacensību dienām esot 22.vietā.

Korts uzvar jau otrajā šā gada "Vuelta a Espana" posmā

Dānis Magnuss Korts ceturtdien svinēja uzvaru jau otrajā šā gada daudzdienu velobrauciena “Vuelta a Espana” posmā, līdera sarkano krekliņu joprojām savā īpašumā saglabājot norvēģim Odam Kristianam Eikingam.

2020.gada čempions Rogličs uzvar "Vuelta a Espana" 11.posmā

Pagājušā gada daudzdienu velobrauciena “Vuelta a Espana” čempions slovēnis Primožs Rogličs (“Team Jumbo-Visma”) trešdien svinēja uzvaru jau otrajā šā gada sacensību posmā, taču līdera sarkano krekliņu joprojām valkās norvēģis Ods Kristians Eikings.