Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Ceturtdiena, 17. augusts

Vineta, Oļegs

Horoskops aunam

Šodien vari ļoti daudz pasākt savas dzīves uzlabošanai, vari sākt krāt naudu un mantu jaunajai dzīves nodaļai. Vēl labāk ir pārmeklēt vecās naudas glabātuves un slēptuves – var kas vērtīgs atrasties.

Horoskops vērsim

Jaunus plānus nekal, bet pieskaņojies mainīgajiem apstākļiem. Turi acis platas un ausis tīras, tad uzzināsi daudz kuriozu jaunumu. Cilvēku attieksme un nodomi attiecībā uz tevi var strauji mainīties.

Horoskops dvīņiem

Šodien aizmirsti par naudas aizdošanu. Ja sola pasakainus procentus vai lej gaužas asaras - arī nedod. Tā saglabāsi draugus un nepazaudēsi naudu. Pašam arī nevajadzētu tērēties, bet atlikt kādai labvēlīgākai dienai.

Horoskops vēzim

Lai gan tev vajadzētu risināt paša problēmas, nevarēsi ignorēt savu ietekmīgo partneru lūgumu pēc palīdzības. Līdzīga izpratne par prioritātēm šodien nav iespējama, tāpēc kurnēšana un burkšķēšana būs abpusēja.

Horoskops lauvai

Dzims ģeniāli plāni par to kā likt lietā savus sakarus, zināšanas un informāciju. Būsi tā aizrāvies, ka vari ignorēt dažus no saviem tiešajiem pienākumiem. Eksperimenti ar jaunajām modes tendencēm var sagādāt zināmu vilšanos.

Horoskops jaunavai

Palēnām sāc domāt, kā sagatavoties skolas laika sākumam. Pagaidām, pragmatiski vēl nav skaidras prioritātes, bet intuitīvā līmenī – ir. Tavs entuziasms par kādu romantisku sakaru var nedaudz noplakt.

Horoskops svariem

Pienākumu sajūta liks atteikties no savām personīgajām interesēm. Neaizraujies ar pārlieku ambicioziem plāniem, jo īpaši, nevienam par tiem nestāsti kā arī akli neuzticies vadības paziņojumiem.

Horoskops skorpionam

Šodien vari uzdurties kādai jaunai un slepenai informācijai. Šāds pārsteigums nāks tev par labu. Jaunās pazīšanās nebūs pārāk daudzsološas, tāpēc nerunā lieku.

Horoskops strēlniekam

Šodien var izrādīties, ka tavas materiālās situācijas nianses kļūs nozīmīgākas par visu dzīves stratēģiju. Realitāte pārbaudīs tava ideālisma dzīvotspēju. Tomēr apzinies, ka nekas nav akmenī iekalts.

Horoskops mežāzim

Cēlas apņemšanās var tikt iznīcinātas neprognozējamu mirkļa iegribu vārdā. Šodien nedrīksti kļūt sīkumains. Piepūlies, lai atrastu kopīgu valodu ar tuvākajiem.

Horoskops ūdensvīram

Uz brīdi atrausies no globāliem plāniem un uzdevumiem un pievērsīsies ļoti ikdienišķām lietām. Pa vidu var nākties satrūkties vai kā citādi nobīties, ja tavas elektriķa prasmes nebūs tajā augstākajā līmenī. Ar mierīgu prātu, septiņreiz mērot un vienreiz griežot, tā lieta aizies.

Horoskops zivīm

Iepērkoties, slēdzot darījumus un vienkārši ar kādu vienojoties par darījumu, esi gatavs neplānotajam – papildus izdevumiem. Izpriecas arī var likt vilties un nesagādās iecerēto apmierinājumu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Rio 2016

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Sabiedrība Olimpiskās komitejas darbu vērtē kā visai viduvēju, liecina aptauja

Sabiedrība Olimpiskās komitejas darbu vērtē kā visai viduvēju, liecina aptauja

Vasaras olimpiskās spēles bija ne tikai sporta svētki. Tās parādīja arī problēmas Latvijas sporta nozarē. Pēdējā laikā daudz vairāk runāts par Latvijas funkcionāru darbību, nepieciešamajām izmaiņām nozarē, kā arī par finansējumu un darījumu caurspīdīgumu. Kā iedzīvotāji vērtē Latvijas Olimpiskās komitejas darbu?

Autosporta zvaigzne Dzanardi ieguvis trešo paraolimpisko zeltu karjerā

Autosporta zvaigzne Dzanardi ieguvis trešo paraolimpisko zeltu karjerā

Kādreizējais Pirmās formulas (F1) braucējs Alesandro Dzanardi no Itālijas trešdien ieguva trešo paraolimpisko zelta godalgu karjerā. Riodežaneiro paraolimpiskajās spēlēs itālis bija labākais ar roku darbināmo velosipēdu individuālajā braucienā 20 kilometru distancē.

Latvijas paraolimpieši dodas uz Riodežaneiro

Latvijas paraolimpieši dodas uz Riodežaneiro

Šorīt plkst.7.30 ceļu uz Riodežaneiro paraolimpiskajām spēlēm sāka teju visi Latvijas paraolimpiskās izlases dalībnieki, pastāstīja Latvijas Paralimpiskās komitejas prezidente Daiga Dadzīte.

Zimbabve noliedz savu neveiksmīgo olimpiešu arestēšanu

Zimbabve noliedz savu neveiksmīgo olimpiešu arestēšanu

Zimbabves Sporta un sabiedrības veselības ministrijas pārstāvis Bensons Dube noliedzis neveiksmīgo olimpiešu arestēšanu, atsaucoties uz Ķīnas oficiālo ziņu aģentūru Xinhua, ziņo portāls News.xinhuanet.com.

Latvijas sportistu medaļu likteņi – mērķtiecīga valsts sporta politika vai tomēr nejaušību virkne?

Latvijas sportistu medaļu likteņi - mērķtiecīga valsts sporta politika vai tomēr nejaušību virkne?

Tikko aizvadīto Rio vasaras olimpisko spēļu statistika liecina, ka Brazīlijā pie medaļām tika 10 valstis, kurām līdz šim tas nekad nebija izdevies, toties Latvijas olimpiešiem nācās palikt bešā, lai arī starp sportistiem netrūka tā saukto “cerību” – pavisam noteikti tās bija pirmās olimpiskās spēles, kurās kopš neatkarības atjaunošanas augstāk par ceturto vietu mūsējiem pakāpties neizdevās.