Ceturtdiena, 2. decembris

Meta, Sniedze

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Rimi Latvia

Vairākos "Rimi" veikalos pieejami Covid-19 eksprestesta komplekti

Vairākos "Rimi" veikalos pieejami Covid-19 eksprestesta komplekti 1

Lai mudinātu pievērst uzmanību savai veselībai un mazinātu vīrusa izplatību, no 19. jūlija 18 Rimi veikalos Rīgā, Pierīgā, Ogrē, Siguldā, Jelgavā un Ventspilī varēs iegādāties Sars-Cov-2 antigēna ātrā testa kartītes, kas ļaus ikvienam mājas apstākļos pārliecināties, vai aizdomas par saslimšanu ar Covid-19 ir pamatotas, informēja mazumtirgotāja “Rimi Latvia” pārstāvji.

Latvijā pirmās Mātes piena bankas izveidei saziedoti 96 731 eiro

Latvijā pirmās Mātes piena bankas izveidei saziedoti 96 731 eiro

Pateicoties Bērnu slimnīcas fonda ziedotājiem un ilggadējiem atbalstītājiem, kā arī NATO paplašinātās klātbūtnes kaujas grupas Latvijā karavīriem, Latvijā pirmās Mātes piena bankas izveidei no kopumā nepieciešamajiem 150 000 eiro ir saziedoti 96 731,40 eiro, informēja ziedojumu kampaņas rīkotāju pārstāvji.

Covid-19 krīze mainījusi pircēju iepirkšanās paradumus

Covid-19 krīze mainījusi pircēju iepirkšanās paradumus

Krīzes laiks viesis korekcijas lielāko pārtikas veikalu ķēžu darbības rādītājos. Tiesa, katrai ķēdei klājas mazliet citādāk. Vieni novēro apgrozījuma samazinājumu, citi pieaugumu. Vēl citi novēro tendenci, ka cilvēki iepērkas retāk, taču vidējais pirkums – pat par trešdaļu lielāks nekā pirms krīzes.

"Rimi Latvia" šoruden atklās pirmo interneta veikalu

"Rimi Latvia" šoruden atklās pirmo interneta veikalu

Sekojot jaunajai “Rimi” izaugsmes stratēģijai, “Rimi Latvia” attīsta e-komerciju, lai jau šoruden saviem pircējiem piedāvātu pirmo “Rimi” e-veikalu Baltijas valstīs, portālu Skaties.lv informē uzņēmuma pārstāve Regīna Ikala.