Piektdiena, 3. decembris

Evija, Raita, Jogita

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Rīgas Zooloģiskais dārzs

Mīlīgi skati: Rīgas zoodārzā dzimušie lauvēni nosvinējuši divu mēnešu jubileju

Mīlīgi skati: Rīgas zoodārzā dzimušie lauvēni nosvinējuši divu mēnešu jubileju

Rīgas Zooloģiskā dārza Āfrikas lauvu ģimenē 31. maijā dzimušie lauvēni nosvinējuši divu mēnešu jubileju, ir veselīgi, attīstās atbilstoši vecumam un nu lielu daļu laika, galvenokārt pēcpusdienā, pavada pastaigu laukumā, skraidot, raustot viens otru aiz astes un drosmīgi izlūkojot katru mītnes nostūri, informē Rīgas zoodārzs.

Rīgas Zooloģiskajā dārzā no Austrijas sagaidīta žirafe Vakilija

Rīgas Zooloģiskajā dārzā no Austrijas sagaidīta žirafe Vakilija 4

Rīgas Zooloģiskajā dārzā dzīvojošais žirafu puika Kimi ticis pie jaunas draudzenes. No Austrijas atvesta divus gadus vecā Vakilija. Zoodārzā cer, ka jau pēc pāris gadiem no žirafu pāra varētu sagaidīt mazuli, tomēr viss esot atkarīgs no tā, vai dzīvniekiem radīsies savstarpējas simpātijas, stāsta TV3 Ziņas.

Rīgas Zooloģiskajā dārzā piedzimis vikunjas mazulis

Rīgas Zooloģiskajā dārzā piedzimis vikunjas mazulis

Trešdien, 21. jūlijā, pusdienlaikā daudzi Rīgas Zooloģiskā dārza apmeklētāji kļuva par lieciniekiem savvaļas lamu sugas – vikunjas – dzemdībām, savā “Facebook” profilā informē zoodārza pārstāvji.

Rīgas Zooloģiskais dārzs: Atļaujiet ķenguram Kingarū gulēt tā, kā viņam patīk!

Rīgas Zooloģiskais dārzs: Atļaujiet ķenguram Kingarū gulēt tā, kā viņam patīk! 178

Pēdējā laikā Rīgas zoodārza darbiniekiem bieži nākas atbildēt uz jautājumu, kāpēc rudais ķengurs Kingarū guļ uz muguras, daudzuprāt, nedabiskā pozā, kas liekot domāt par viņa kritisko veselības stāvokli un kādu apmeklētāju paskaidrojumi par ķengura neparasto pozu nepārliecināja nemaz un viņa pat vērsās ar iesniegumu policijā, informēja Zooloģiskā dārza informācijas dienestā.

Zoodārzā piedzimis ronēns

Zoodārzā piedzimis ronēns

Šonedēļ, 26. janvāra rītā, pelēko roņu mātei Kristai Rīgas Zooloģiskajā dārzā piedzimis mazulis, liecina informācija Zooloģiskā dārza mājaslapā.

Rīgas Zoo no apmeklētāju acīm 10 mēnešus slēpj melno leopardu

Rīgas Zoo no apmeklētāju acīm 10 mēnešus slēpj melno leopardu 36

“Bez Tabu” rīcībā esošā informācija liecina, ka Rīgas Zooloģiskajā dārzā kopš 7. janvāra atrodas melnais leopards. Līdz pat šim brīdim tas tiek slēpts no apmeklētāju acīm, kaut tā barošanai un uzturēšanai tiek izmantoti Rīgas Zooloģiskā dārza līdzekļi.

Purva bruņurupucis: vienīgā Latvijā sastopamā bruņurupuču suga; to ieraudzīt brīvā dabā var arvien retāk

Purva bruņurupucis: vienīgā Latvijā sastopamā bruņurupuču suga; to ieraudzīt brīvā dabā var arvien retāk 1

Pēdējo gadsimtu laikā cilvēki tik būtiski pārveido dabu, ka ik gadu bez pēdām pazūd dažādas augu un dzīvnieku sugas. Lai tam pievērstu uzmanību, vairākiem dzīvniekiem tiek veltīti starptautiski svētki. Šonedēļ tādi ir arī bruņurupučiem. Arī Latvijā dzīvo viena šo dzīvnieku suga, taču visvienkāršāk to sastapt zoodārzā.