Ceturtdiena, 23. septembris

Vanda, Veneranda, Venija

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Rīgas Zoodārzs

Rīgas zoodārzā šogad atkal vairāki jaunumi

Rīgas zoodārzā šogad atkal vairāki jaunumi 1

Bet vēl pavisam nedaudz mūs šķir no nākamā gada, un tas būs Vērša gads. Vērši jeb dobradži Rīgas zoodārzā ir visai plaši pārstāvēta dzimta. Ir pat suga, kas ļoti līdzinās nākamā gada simbolam – metāliskajam vērsim. Tāpēc Rīgas zoodārza vadība cer, ka tas noteikti nesīs laimi.

Rīgas zoodārzā sākušies Sarkano pandu mājas būvdarbi

Rīgas zoodārzā sākušies Sarkano pandu mājas būvdarbi 1

Rīgas Nacionālajā zooloģiskajā dārzā ir sākušies demontāžas un sagatavošanās darbi Sarkano pandu mājas izveidei, kas top ar mazumtirgotāja “Maxima Latvija” un veikalu klientu atbalstu, informēja “Maxima Latvija” komunikācijas vadītāja Liene Dupate-Ugule.

Kur no Rīgas zoodārza pazuduši Amūras tīģeri?

Kur no Rīgas zoodārza pazuduši Amūras tīģeri? 7

Apmeklētāji novērojuši, ka Rīgas zoodārzā pazuduši tīģeri – šo cēlo dzīvnieku voljers šobrīd ir tukšs. Kur viņi tagad ir, un cik nopietni zooloģisko dārzu ir skārusi Covid-19 krīze?

Slēgtajā Rīgas zoodārzā rit pilnvērtīga dzīve

Slēgtajā Rīgas zoodārzā rit pilnvērtīga dzīve

Uz pavasari nekādi ierobežojumi neattiecas – tā varam īsumā raksturot to, kas patlaban notiek Rīgas Zooloģiskajā dārzā. Apmeklētājiem šobrīd slēgtais Rīgas Zooloģiskais dārzs atvērts bijis pat Otrā pasaules kara laikā, tāpēc šis laiks ir ļoti neparasts zoodārzam. Neatkarīgi no ierobežojumiem dzīve tajā turpinās un pat vēl vairāk, zoodārza kolekcijai ir jaunpienācēji.

Rīgas zoodārzs aicina veidot virtuālu kukaiņu izstādi

Rīgas zoodārzs aicina veidot virtuālu kukaiņu izstādi

”Kukaiņu salidojums” – virtuālā Rīgas Zoodārza izstāde ar šādu nosaukumu ir guvusi ļoti plašu Latvijas bērnu atsaucību. Jaunāko klašu skolēni ne tikai vēro izstādi, bet paši veido un fotografē savus darbus.

Atlaisti Rīgas zoodārza vadītāji Līdaka un Morozovs

Atlaisti Rīgas zoodārza vadītāji Līdaka un Morozovs 5

No darba pašvaldības SIA “Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs” valdē trešdien atbrīvots gan tās priekšsēdētājs Ingmārs Līdaka, gan valdes loceklis Andris Morozovs (S), aģentūrai LETA apstiprināja Līdaka.

"Līda pa mūri pie bērniem..." Policisti Rīgas centrā notver čūsku

"Līda pa mūri pie bērniem..." Policisti Rīgas centrā notver čūsku 7

Policistu ikdienā dažādu nestandarta situāciju netrūkst. Pirms pāris dienām inspektori, kuri ieraduši patrulēt pašā pilsētas centrā, saņēmuši izsaukumu, kāds, šķiet, viņu rācijās atskanējis pirmo reizi – Lāčplēša ielā, tieši blakus kādam bērnudārzam, manīta čūska.

Video: Galkins ar ģimeni jautrojas Rīgas zoodārzā

Video: Galkins ar ģimeni jautrojas Rīgas zoodārzā 1

Atpūtu Latvijā turpina baudīt Krievijas šovbiznesa populārākais pāris – primadonna Alla Pugačova un komiķis Maksims Galkins – un abu kopīgās atvases Garijs un Ļiza. Šonedēļ Galkins nācis klajā ar video no ģimenes viesošanās Rīgas Zooloģiskajā dārzā.