Pirmdiena, 18. oktobris

Rolands, Rolanda, Ronalds, Erlends

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Rigas siltums

Ceturtdien daudzviet Pārdaugavā nebūs karstā ūdens

Ceturtdien daudzviet Pārdaugavā nebūs karstā ūdens

AS “Rīgas siltums” hidrauliskās pārbaudes laikā siltumcentrālēs “Imanta” un “Zasulauks” ceturtdien, 10. jūnijā, daudzviet Pārdaugavā nebūs siltā ūdens, aģentūru LETA informēja uzņēmuma Sabiedrisko attiecību daļas Linda Rence.

Rīgas daudzdzīvokļu nama iedzīvotājiem ir aizdomas, ka apsaimniekotājs izsaimniekojis 20 tūkstošus eiro rezerves fondu

Rīgas daudzdzīvokļu nama iedzīvotājiem ir aizdomas, ka apsaimniekotājs izsaimniekojis 20 tūkstošus eiro rezerves fondu 1

Pārdaugavas iedzīvotāji netiek galā ar namu apsaimniekotāju, un viņiem ir aizdomas, ka apsaimniekotājs negodprātīgi rīkojas ar dzīvokļu īpašnieku naudu. Ruses ielā dzīvokļu īpašnieki regulāri veic maksājumus nama apsaimniekotājam, bet septembra vidū saņem paziņojumu no “Rīgas siltuma”, ka nams ir parādā gandrīz 10 tūkstošus eiro, tālab siltumpadeve netikšot pieslēgta.

Rīgā paaugstināsies siltumenerģijas cenas

Rīgā paaugstināsies siltumenerģijas cenas 1

Par apkuri un karsto ūdeni rīdziniekiem jau drīz būs jāmaksā krietni vairāk, – vasaras beigās Rīgā cenas siltumenerģijai celsies vidēji par 15{6fb416669a6c89ffa49c853dc2ee2d888f0e7cd1e25989e4134a75883a3a4fcd}.

Rīgā būtiski pieaugs apkures tarifi

Rīgā būtiski pieaugs apkures tarifi 3

Nākamajā apkures sezonā galvaspilsētā pieaugs siltumenerģijas cena. Uzņēmums “Rīgas siltums” iecerējis tarifu kāpumu par aptuveni 12{638c3b69bfaca5f4c32a79393a7efa2b6613a7b5fcecaf1eab46c65e2114e4b9}. Sadārdzinājumu izraisījis dabasgāzes cenas kāpums. Uzņēmumā uzskata, ka pie tā vainojama gāzes tirgus atvēršana.

Gandrīz visu “Rīgas namu pārvaldnieka” iecirkņu vadītāju amatos strādā "Saskaņas" biedri

Gandrīz visu “Rīgas namu pārvaldnieka” iecirkņu vadītāju amatos strādā "Saskaņas" biedri 17

Uzņēmums ”Rīgas namu pārvaldnieks” (RNP) saimnieko Rīgas daudzdzīvokļu dzīvojamās mājās. Tā kapitāldaļu turētājs un tiešais pārraugs ir Rīgas mērs Nils Ušakovs. Nekā personīga vairākkārt stāstījis kā pirms vēlēšanām pašvaldības māju liftos izlīmētas “Saskaņas” reklāmas, kā māju iekšpagalmos rīkoti “Saskaņas” aģitācijas pasākumi. Uzņēmumā pieņemti darbā saskaņas biedri, slēgti dīvaini līgumi.

KP par karteļa veidošanu sodījusi firmu, kas apkalpoja "Rīgas satiksmes" un "Rīgas siltuma" biroja tehniku

KP par karteļa veidošanu sodījusi firmu, kas apkalpoja "Rīgas satiksmes" un "Rīgas siltuma" biroja tehniku 1

Konkurences padomei (KP) izdevies atklāt kārtējo nelegālo karteli: proti, uzņēmumus, kuri savstarpēji nevis konkurējuši, bet vienojušies uzturēt noteiktu cenu līmeni. 33 000 eiro soda nauda piemērota biroja preču piegādes uzņēmumam “Tomega”. Par karteļa upuriem kritusi gan Kultūras ministrija, gan arī bēdīgi slavenā “Rīgas satiksme”.