Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 22. janvāris

Austris

Horoskops aunam

Ar dusmu bultām šaudīsies visos iespējamos virzienos, bet tas nemazinās tavu autoritāti vai ietekmi tajās sfērās, kur risināsies laušanās par ietekmi. Zināms, ja esi ieskrējies, grūti apstāties, tomēr nepārvērt savu darbu boksa ringā.

Horoskops vērsim

Lielais uzrāviens, ar kuru uzsāksi dienu, kaut kā ātri vien izplēnēs. Pašam par lielu sarūgtinājumu un aizkaitinājumu, pasīvi vērosi notiekošo. Katra diena nav piemērota sacensības gara demonstrēšanai, tāpēc atslābinies.

Horoskops dvīņiem

Ar mīļotajiem šodien labāk atrasties saprātīgā distancē, jo nesenie notikumi var tevī izraisīt neracionālu aizdomīgumu un katrs vārds var krist uz nerviem. Jo lielāka distance šodien, jo mīļāka kopā būšana rīt.

Horoskops vēzim

Sevi vajag palutināt un palaist savus grožus vaļīgāk. Ilgstošais sasprindzinājums var paraut vaļā kādu slikto ieradumu – meklēsi cigareti vai ko grādīgu. Bet atslābināties var arī citādos veidos.

Horoskops lauvai

Sasniegumi tevi var apreibināt. Izbaudi savu mazo triumfu, tikai nezaudē modrību. Tiem, kas aizdomīgi tevi iztaujā, nedod piekļuvi svarīgai informācijai vai profesionālajiem jaunumiem.

Horoskops jaunavai

Varētu būt laba atslodzes diena – ne ķermeņa priekiem, bet gan mentāliem procesiem. Intelektuālā darba intensitāte paņems visus tavus spēkus, tāpēc saliec punktus un komatus, un ar mierīgu sirdi pievērsies dailes jautājumiem.

Horoskops svariem

Sen izdziedātas dziesmas melodija būs kā fona mūzika mēģinot komunicēt arī ar mīļajiem cilvēkiem. Prāts mudinās atcerēties un salīdzināt kā bija, kā ir un kā varētu būt.

Horoskops skorpionam

Vismazāk jau vēlēsies ar kādu dalīties savā pārdzīvojumu pasaulē. Savu emociju sastrēgumu krustvārdu mīklas risināsi tikai par vienu tēmu – par naudiņu, un varbūt nedaudz arī par greizsirdību.

Horoskops strēlniekam

Tevi šodien mocīs sirdsapziņas pārmetumi, ka varēji izdarīt smukāk, gudrāk, sirsnīgāk. Saņem sevi rokās un apzinies, ka rīkojies atbilstoši apstākļiem. Bet tagad ir cita diena un jaunas situācijas, kurās visu var labot.

Horoskops mežāzim

Varbūt jutīsies norūpējies par savu veselību vai sadzīviskām problēmām mājās. Tām nav pamata, pagaidām esi vesels kā rutks, bet gatavojoties gripas uznācienam, ķiploku un ingvera kūre nenāks par sliktu.

Horoskops ūdensvīram

Viss būs un kļūs skaidrs un saprotams. Situācijas būs nepārprotamas un pratīs tik vien kā racionālu prātu izdarīt vajadzīgos secinājumus. Kritīsi nožēlu uzplūdos gan par izdarīto, gan nedarīto.

Horoskops zivīm

Šodien ir labvēlīgs laiks, lai pievērstos darījumu, lietu un attiecību formālai sakārtošanai. Saved kārtībā līgumus ar īpašumu saimniekiem un pakalpojumu sniedzējiem, vienojies ar banku vai kredītiestādi par tev labvēlīgiem noteikumiem uz šo gadu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Rīgas pašvaldības policija

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Invalīds no Baltkrievijas piepelnās, nelikumīgi tirgojot Latvijas karodziņus

Invalīds no Baltkrievijas piepelnās, nelikumīgi tirgojot Latvijas karodziņus 7

Nenoliedzami, priecē tas, ka Latvijā dzīvo labsirdīgi un patriotiski cilvēki. Taču nekad nevajag aizmirst, ka cēlas jūtas un īpašības cilvēki mēdz izmantot arī ne gluži godīgos nolūkos – piemēram, invalīdi no Baltkrievijas Latvijā pelnījuši naudu, tirgojot Latvijas karodziņus, bet nodokļus valstij gan aizmirsuši samaksāt.

Ģimenes skandāls Vecmīlgrāvī – pusaudzis 2,32 promiļu reibumā iekausta tēvu

Ģimenes skandāls Vecmīlgrāvī - pusaudzis 2,32 promiļu reibumā iekausta tēvu

Svētdienas naktī Rīgas pašvaldības policijas darbinieki saņēma izsaukumu uz Vecmīlgrāvi, kur kādā dzīvoklī Rīnūžu ielā bija izcēlies ģimenes konflikts. Ierodoties notikuma vietā, kārtības sargi sastapa vīrieti ar zilumu zem acs, viņa sievu un 17 gadus veco dēlu. Visi trīs bija manāmā alkohola reibumā.

Pļavniekos jauniete kāpņu telpā uzbrūk kaimiņienei ar diviem maziem bērniem

Pļavniekos jauniete kāpņu telpā uzbrūk kaimiņienei ar diviem maziem bērniem

23. decembrī neilgi pēc pulksten 10.00 Rīgas pašvaldības policijas Latgales pārvaldes darbinieki, atrodoties izsaukumā saistībā ar stāvēšanas noteikumu pārkāpumu, izdzirdēja no netālu esošā daudzdzīvokļu nama sieviešu kliedzienus. No ēkas izskrēja kāds kungs, kurš policistiem paskaidroja, ka kāpņu telpā norisinās kautiņš starp divām sievietēm.

Neadekvāts vīrietis Pļavniekos uzmācīgi prasa naudu un sper automašīnām

Neadekvāts vīrietis Pļavniekos uzmācīgi prasa naudu un sper automašīnām

Ikviens auto īpašnieks, kuram kaut reizi apskādēts auto, zina nepatīkamo sajūtu, kāda pārņem, kad, atgriežoties pie braucamrīka, pamanāt, ka to sabojājis kāds huligāns. Pavisam nesen šāds ļaundaris uzglūnējis vairākiem Pļavnieku iekšpagalmos novietotiem auto, taču pēc sava uzbrukuma nekur tālu tā arī nav ticis.

Kāds stāvlaukums netālu no Austrumu slimnīcas ir “zelta bedre” pašvaldības policistiem – sods seko viens pēc otra

Kāds stāvlaukums netālu no Austrumu slimnīcas ir "zelta bedre" pašvaldības policistiem - sods seko viens pēc otra

Ieraudzīt soda kvīti uz sava auto priekšējā stikla nekad nav patīkami, taču īpaši negatīvas emocijas tas raisa brīžos, ja neuzskati, ka esi pārkāpis kādu noteikumu. Pie raidījuma “Degpunktā” vērsās kāds skatītājs, kurš veltīja vairākas dienas Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas teritorijas izpētei un atklāja kādu iecienītu auto stāvlaukumu, kas ir kā zelta bedre pašvaldības policijas darbiniekiem.

Greizsirdības mākti vecāki sakaujas divu mazgadīgu bērnu klātbūtnē

Greizsirdības mākti vecāki sakaujas divu mazgadīgu bērnu klātbūtnē

Sestdien, 2. decembrī, īsi pirms pusnakts Rīgas pašvaldības policijas Zemgales pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Ziepniekkalnā, kur vairāki iedzīvotāji ievērojuši kādu sievieti un vīrieti kaujamies. Līdzās agresīvi noskaņotajam pārim atradušies arī divi mazi bērni.

Pēc pusaudža sūdzības policija vērtēs iespējamo vardarbību pret mazu bērnu

Pēc pusaudža sūdzības policija vērtēs iespējamo vardarbību pret mazu bērnu

Rīgā policija vērtēs iespējamo vardarbību pret mazu bērnu kādā ģimenē. Par iespējamo vardarbību ziņojis pusaudzis.
1. decembrī policijas Rīgas pašvaldības policijas (RPP) dežūrdaļā vērsās kāds zēns, kurš likumsargiem pastāstīja, ka māte izturas agresīvi pret viņu un mazo māsiņu, informē RPP.