Ceturtdiena, 23. septembris

Vanda, Veneranda, Venija

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Rīgas pašvaldība

Pārdaugavā atklāts jauns sociālās rehabilitācijas centrs "Domino"

Pārdaugavā atklāts jauns sociālās rehabilitācijas centrs "Domino"

Latvijas Bērnu atbalsta fonds Rīgā, Pārdaugavā, atklājis jaunu rehabilitācijas centru – “Domino”. Tur palīdzību varēs saņemt bērni vecumā no četriem līdz deviņiem gadiem, kuriem ir saskarsmes un uzvedības problēmas. Šis atbalsts rīdziniekiem būs pieejams bez maksas, stāsta TV3 Ziņas.

Staķis: Rīgas skolas ir gatavas mācībām klātienē

Staķis: Rīgas skolas ir gatavas mācībām klātienē 1

Nevakcinēto skolēnu masveida testēšana, kas sākās šonedēļ, arī Rīgā norit ne bez problēmām, tomēr tās visas esot risināmas. Tā šodien, 27. augustā, sacīja galvaspilsētas mērs, ziņojot par skolu gatavību jaunajam mācību gadam, vēsta TV3 Ziņas.

"Zebra" pēta dažādo gājēju pāreju noformējumu Rīgas ielās

"Zebra" pēta dažādo gājēju pāreju noformējumu Rīgas ielās

Rīgā, Ziepniekkalnā, uz ielas bija atrodamas vairākas gājēju pārejas ar dažādu noformējumu, bet viena no tām jo īpaši sliktā stāvoklī. TV3 raidījums ”Zebra” noskaidroja, ka šobrīd šī gājēju pāreja ir būtiski uzlabota, bet joprojām tām ir dažāda kvalitāte.

Izstrādāta jauna, ambicioza Rīgas attīstības programma 2021.-2027. gadam

Izstrādāta jauna, ambicioza Rīgas attīstības programma 2021.-2027. gadam

Rīgas dome izstrādājusi nākamajos septiņos gados prioritāri paveicamo darbu sarakstu. Galvenās prioritātes – pilsētvides uzlabošana, izglītība, mobilitāte, pilsētas konkurētspēja. Turklāt esot jāpanāk, ka ar dzīvi Rīgā būtu apmierināti vismaz 70% iedzīvotāju, vēsta TV3 Ziņas.

KNAB izvērtē sūdzību par Rīgas domes departamenta telpu nomas konkursu

KNAB izvērtē sūdzību par Rīgas domes departamenta telpu nomas konkursu 1

Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments drīzumā pārvāksies uz jaunām telpām, taču to atlase raisījusi ne vienu vien jautājumu. Pirmkārt, sūdzību par šo konkursu patlaban izvērtē Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs. Otrkārt, departamenta jaunās mājas pieder Krievijas un Dominikas pilsoņiem. Risku šeit saskata Valsts drošības dienests, stāsta TV3 Ziņas.

Rīgas domes vadība apņēmusies vērtēt amatpersonu atbildību par konkurences pārkāpumu saistībā ar atkritumu apsaimniekošanu pilsētā

Rīgas domes vadība apņēmusies vērtēt amatpersonu atbildību par konkurences pārkāpumu saistībā ar atkritumu apsaimniekošanu pilsētā 1

Šomēnes ar izlīgumu noslēdzās Rīgas pašvaldības un Konkurences padomes strīds saistībā ar atkritumu apsaimniekošanu pilsētā, ko iepriekšējā dome vēlējās uzticēt monopolistam “Tīrīga”. Sods – 500 000 eiro. Tā kā šī summa tiks ņemta no katra rīdzinieka kabatas, domes vadība apņēmusies vērtēt amatpersonu atbildību, stāsta TV3 Ziņas.

Aptur solu novākšanu Vērmanes dārzā

Aptur solu novākšanu Vērmanes dārzā 4

Solu novākšana Vērmanes dārza estrādē ir apturēta, un par turpmāko rīcību lems deputāti ārkārtas komitejas sēdē, šodien sociālajos tīklos pauda Rīgas domes Mājokļu un vides komitejas vadītājs Edmunds Cepurītis (PP).

16 gadus vecs jaunietis ar vecāku automašīnu bēg no policijas ar 192 km/h

16 gadus vecs jaunietis ar vecāku automašīnu bēg no policijas ar 192 km/h 10

Šonakt, 19. jūlijā, plkst. 2.25 Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ceļu policijas bataljona likumsargi Rīgā, 11. novembra krastmalā, fiksēja kādu autovadītāju, kurš apdzīvotā vietā krietni pārsniedza atļauto braukšanas ātrumu un brauca ar 145 km/h, portālu Skaties.lv informē Valsts policijā (VP).