Ceturtdiena, 23. septembris

Vanda, Veneranda, Venija

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Rīgas Namu pārvaldnieks

Mīlgrāvī iedzīvotāji jau mēnesi cīnās ar ceļa iegruvumu pagalmā

Mīlgrāvī iedzīvotāji jau mēnesi cīnās ar ceļa iegruvumu pagalmā 1

Mīlgrāvī, vienā no daudzdzīvokļu namiem Viestura prospektā, iedzīvotājiem jau gandrīz mēnesi jāsadzīvo ar problēmu ēkas pagalmā. Uz koplietošanas ceļa ielūza asfalts, izveidojās bedre, kas apdraud gan gājēju, gan arī autovadītāju drošību. Vietējiem nav skaidrs, kāpēc atbildīgās iestādes labot ceļu nesteidzas, vēsta TV3 raidījums ”Degpunktā”.

"Nav normāli 10 dzīvokļiem atslēgt ūdeni!" Applūdinot kaimiņus, iespējams, slims vīrietis nelaiž dzīvoklī; apsaimniekotājs bezspēcīgs

"Nav normāli 10 dzīvokļiem atslēgt ūdeni!" Applūdinot kaimiņus, iespējams, slims vīrietis nelaiž dzīvoklī; apsaimniekotājs bezspēcīgs

Rīdzinieki, dzīvojoši daudzdzīvokļu namā Sarkandaugavas mikrorajonā, ziņo par kaimiņu, kurš pēc tam, kad applūdināja dzīvokli stāvu zemāk, ignorē kaimiņu un dienestu pieprasījumu atvērt durvis, kā rezultātā, lai neturpinātos noplūde, nācies atslēgt auksto ūdeni daudziem dzīvokļiem. Nama iedzīvotāji ziņo par iespējamām garīgās veselības kaitēm, kas nomoka kaimiņu. Viņa dzīvesveids jau iepriekš satraucis pārējos nama iedzīvotājus.

"Pamatīga smirdoņa, pretīgi!" Pēc ilgstošas līķa trūdēšanas dzīvoklī nesteidz tīrīt telpas; iedzīvotāji izmisumā

"Pamatīga smirdoņa, pretīgi!" Pēc ilgstošas līķa trūdēšanas dzīvoklī nesteidz tīrīt telpas; iedzīvotāji izmisumā 8

Rīgā, Salnas ielā, daudzdzīvokļu nama dzīvoklī nomirusi sieviete, kuras mirstīgās atliekas uzietas un aizvestas mēnesi pēc nāves. Līķim ilgstoši atrodoties dzīvoklī, namā izplatījusies ļoti nepatīkama smaka, kas dzen izmisumā iedzīvotājus. Namā mītošie ir neizpratnē, kāpēc mājas apsaimniekotājs “Rīgas namu pārvaldnieks” neorganizē dzīvokļa tīrīšanu.

RNP saistībā ar parādu piedziņas procesa organizēšanu vērsies KNAB

RNP saistībā ar parādu piedziņas procesa organizēšanu vērsies KNAB 1

“Rīgas namu pārvaldnieks” (RNP) saistībā ar parādu piedziņas procesa organizēšanu vērsies Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (KNAB), šodien Rīgas domes Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas komitejā teica RNP valdes priekšsēdētājs Ronalds Neimanis.

Sprādziens Melnsila ielā: pašvaldībai var nākties atbildēt par izpostītajiem dzīvokļiem

Sprādziens Melnsila ielā: pašvaldībai var nākties atbildēt par izpostītajiem dzīvokļiem

Rīgas domei nāksies uzņemties atbildību par izpostītajiem dzīvokļiem Melnsila ielas iemītniekiem, ja izmeklēšanā izrādīsies, ka par notikušo atbildīga ir pašvaldība. Sprādziens izcēlies pašvaldībai piederošā dzīvoklī, kurā mitinājies kāds īrnieks. Pēdējo reizi dzīvokli pašvaldības pārstāvji apsekoja pirms trim gadiem, un toreiz nekas par bīstamu vai neuzmanīgu rīcību neliecināja.