Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Trešdiena, 26. jūlijs

Anna, Ance, Annija

Horoskops aunam

Tevi sagaida iedvesmojošas pārmaiņas personīgajā dzīvē un sabiedriskajā statusā. Sen nebijusi harmonija valdīs sadarbībā ar pretējo dzimumu, tāpēc šī situācija jāizmanto profesionālo lietu nokārtošanai.

Horoskops vērsim

Liels enerģijas pieplūdums un vēlme par katru cenu sasniegt iecerēto var pamudināt tevi uz ne visai godīgu metožu izmantošanu profesionālajā konkurencē. Centies nobalansēt uz pieļaujamā robežas un neprovocē darbabiedru sašutumu.

Horoskops dvīņiem

Šodien tavu partneru un līdzgaitnieku ceļi un nodomi paliks neizdibināmi, lai kā tu pūlētos ieviest skaidrību viņu nodomos. Labāk atturies no lietišķiem un arī personīgiem sadarbības manevriem.

Horoskops vēzim

Sarunāšanās un arī citas saziņas formas tev šodien neies no rokas. Būsi ārkārtīgi tiešs un kategorisks, kas var nepatikt sarunu biedriem, īpaši ja viņi ir tavi kolēģi un kur nu vēl priekšnieki. Uzmanies no pazaudēšanās lielajā informācijas tirgū.

Horoskops lauvai

Šodien vari tikt atalgots par savu neizsīkstošo entuziasmu un kaislību uz savu darbu. Neadekvāta komunikācija vai nepareiza ziņu vai norāžu interpretācija var radīt nopietnus sastrēgumus darba procesā.

Horoskops jaunavai

Tā kā parasti nesteidzies meklēt drauga plecu komplicētās situācijās, šodien varētu tā izņēmuma reize. Drauga skats no malas palīdzēs sakārtot tavas domas gan par darba attiecībām, gan ieviesīs kādu skaidrību jūtu zirnekļu tīklos.

Horoskops svariem

Profesionālajā darbībā būs ārkārtīgi plašs darbības un iespēju lauks. Koncentrē uzmanību uz jebkādā formā saņemtajām ziņām un nepalaid garām kādu būtisku norādi.

Horoskops skorpionam

Šodien profesionālajā sfērā nevajadzētu aizrauties ar iniciatīvām, bet gan ar detaļām īpašu uzmanību pievēršot jaunajiem vadības rīkojumiem vai norādēm, kuras nedrīksti atļauties noignorēt.

Horoskops strēlniekam

Uz šodienu neplāno ne biznesa, ne romantiskos randiņus, jo izpaliks jebkāda spēja saprasties un vienoties. Komunikācijā būs tendence pāriet uz augstiem toņiem, īpaši jautājumos, kuri skars darba principus.

Horoskops mežāzim

Tevi var mēģināt ietekmēt cilvēki, kuru pakļautībā atrodies, bet tas jau notiks smalkāk un ne tik uzkrītoši. Nepievērs uzmanību šīm manipulācijām, bet arī centies nekļūdīties savu tiešo pienākumu veikšanā.

Horoskops ūdensvīram

Pateicoties tavai personības pievilcībai un smalkjūtīgajai sadarbības manierei, darba frontē notikumi risināsies pozitīvi. Personīgajā dzīvē centies nepievērst uzmanību detaļām, jo no neliela sīkuma var izvērsties plašas debates.

Horoskops zivīm

Šodien izvairies no romantiskiem randiņiem, jo jūsu starpā kaut kas dzirksteļos un viss var beigties ar skandāliņu. Nemeklē arī jaunas pazīšanās ar iespēju dziedēt brūces. Vislabāk būtu nodoties sevis pilnveidošanas neizsmeļamajām iespējām.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Rīgas domes Satiksmes departaments

Kr. Barona iela izskatās “kā cūku rakumi”; Rīgas dome vaino šoferus

Kr. Barona iela izskatās "kā cūku rakumi"; Rīgas dome vaino šoferus 6

Balstoties uz sociālajos tīklos sacelto sašutumu vētru, TV3 ziņas trešdien, 28. decembrī, pārliecinājās, ka atjaunotās Kr. Barona ielas atsevišķi posmi šobrīd atgādina cūku rakumus. Rīgas domes Satiksmes departaments par neglīto ainavu vaino autobraucējus, kuri spēkratus atstāj tam neparedzētas vietās.

Ziņas šoferiem – Tezē jauniešu tikšanās laikā pilsētā vietām ierobežos satiksmi

Ziņas šoferiem - Tezē jauniešu tikšanās laikā pilsētā vietām ierobežos satiksmi

Saistībā ar 39. Eiropas jauniešu tikšanos Rīgā, ko rīkoTezē kopiena, no 28. decembra plkst. 7.00 līdz 1. janvārim plkst. 18.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme (izņemot pasākuma dalībnieku, sabiedrisko un operatīvo transportu) Grostonas ielas posmā no Mālpils ielas līdz Jāņa Dikmaņa ielai un Strēlnieku laukuma autostāvvietā, informē Rīgas domes pārstāvji.

Rīgas dome nepilnu piecu gadu laikā nespēj salabot 350 metrus garu ceļa posmu

Rīgas dome nepilnu piecu gadu laikā nespēj salabot 350 metrus garu ceļa posmu 1

Par Spulgas ielu Ziepniekkalnā vietēji iedzīvotāji izsakās šādi – “kā pa kalniem”! Neskaitāmo dziļo bedru dēļ autovadītāji izvēlas ielai mest līkumu, lai pasaudzētu savus spēkratus. Vieniem ir iespējams no bīstamās zonas izvairīties, bet citiem Spulgas iela ir neizbēgama, lai tiktu mājās.

Idiotisms! Vai tiešām valstī tāda krīze, ka jātaupa uz katru bruģakmeni?

Idiotisms! Vai tiešām valstī tāda krīze, ka jātaupa uz katru bruģakmeni? 6

Vasara ceļa remontu ziņa Rīgā bija iespaidīga! Daudzi rīdzinieki piekritīs, – pilsētā valdīja haoss! Tika remontētas daudzas galvenās ielas, kas radīja milzīgus sastrēgumus Rīgas centrā! Tagad lielākā daļa remontdarbu ir pabeigti, bet kaut kas līdz galam nav tomēr izdarīts, kā būtu jābūt!

Berģu iedzīvotāji tik drīz centrālās ielas pielāgošanu gājējiem nesagaidīs, liecina Rīgas domes atbilde

Berģu iedzīvotāji tik drīz centrālās ielas pielāgošanu gājējiem nesagaidīs, liecina Rīgas domes atbilde

Lai arī Berģu centrālā iela patlaban ir vairāk automašīnām, nevis gājējiem piemērota, un sevišķi ziemā apdraud gājēju drošību, Rīgas domes Satiksmes departamenta komentārs neliecina, ka drīzumā situācija varētu mainīties. Iemesls – tagad jau tiek realizēti vairāki citi lieli projekti un ielas pārbūve būtu vērienīgs projekts.

Rīgas ielu remontdarbi izraisījuši satiksmes haosu. Kurš atzīts par vainīgo?

Rīgas ielu remontdarbi izraisījuši satiksmes haosu. Kurš atzīts par vainīgo?

Rīgas domes vadība sākusi netieši atzīt kļūdas saistībā ar haotiskajiem un nepārdomātajiem Rīgas svarīgo ielu remontdarbiem. Šodien pēc sanāksmes par Rīgas ielu remontdarbu gaitu no amata atstādināts Satiksmes departamenta direktors Vitālijs Reinbahs. Vienlaikus Rīgas mērs Nils Ušakovs bija spiests atzīt, ka visus šobrīd Brīvības, Lāčplēša un Krišjāņa Barona ielā notiekošos remontdarbus neizdosies pabeigt plānotajos termiņos.

Reinbaha atbrīvošana: Ušakovs sola lielāko daļu remontu pabeigt laikā

Reinbaha atbrīvošana: Ušakovs sola lielāko daļu remontu pabeigt laikā

Rīgas mērs no amata atstādinājis pilsētas Satiksmes departamenta direktoru Vitāliju Reinbahu, vainojot viņu pie iekavētajiem ielu remontdarbiem. Tas noticis tikai mēnesi pēc tam, kad tādu pašu opozīcijas prasību domes vadība noraidīja. Domes vadība skaidro, ka tagad savākti oficiāli dati, lai varētu Reinbahu atstādināt. Opozīcija tikmēr uzskata, ka tā ir bēgšana no politiskās atbildības.

Ielu tīrīšana Rīgā turpinās – jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem

Ielu tīrīšana Rīgā turpinās - jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem

Ielu uzturēšanas uzņēmumi turpina ielu tīrīšanu pēc ziemas sezonas, kā rezultātā jārēķinās ar īslaicīgiem satiksmes ierobežojumiem bezmaksas stāvvietās, norāda Rīgas domes Satiksmes departaments (RDSD). No 19. maija uzstādīti ierobežojumi apstāties un stāvēt aizliegts Artilērijas ielas kreisajā pusē virzienā no A.Čaka ielas līdz G. Astras ielai.

Slēgs satiksmi Kr. Barona ielas posmā pie Artilērijas ielas

Slēgs satiksmi Kr. Barona ielas posmā pie Artilērijas ielas

Pēc ziemas sezonas Krišjāņa Barona ielā atsākušies seguma atjaunošanas darbi, autovadītājiem jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem. Rīgas domes Satiksmes departaments vērš autovadītāju uzmanību, ka laika posmā no 7. līdz 18. aprīlim tiks slēgta satiksme abos virzienos Kr. Barona ielas posmā no 96 līdz 98 namam.