Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Piektdiena, 28. jūlijs

Cecīlija, Cilda

Horoskops aunam

No šodienas vairāk nekādu bērnišķīgu izlēcienu. Rīkojies nopietni, enerģiski un atbildīgi. Uz vadības pārstāvju atbalstu nebūs ilgi jāgaida, viņi jau sen gaidīja no tevis kādu sakarīgu ideju.

Horoskops vērsim

Ja atļausies būt lielīgs, uzpūtīgs un pārlieku ambiciozs, visi sasniegumi, kas tev jau tvēriena attālumā, izgaisīs kā fatamorgāna. Kontrolē savu kategorisko izteiksmes veidu, jo vari ne pa jokam nokaitināt cilvēkus.

Horoskops dvīņiem

Aktivitāte darbā nepaliks nepamanīta un ja vēl pagadīsies iespēja pārrunāt tava atalgojuma jautājumu ar priekšnieku, vari domāt par jauno rudens kolekciju. Šodien vajadzētu iegādāties lietas, kuras domātas mājas labsajūtas uzlabošanai.

Horoskops vēzim

Sajutīsi jaunu spēku pieplūdumu un pēdējā laika apātija atkāpsies. Arī apkārtējā pasaule redzēs tevī dzīvību mostamies un piedāvās iespējas. Piezvani vajadzīgajam cilvēkam. Neizmantosi šo iespēju, nezināsi vai bija vērts. Šodien izskatās, ka par to ir vērts padomāt.

Horoskops lauvai

Pārliecība par sevi un saviem mīļajiem ļoti labvēlīgi iespaidos tavu noskaņojumu un darbaspējas. Cilvēkos, ar kuriem dali savu ikdienu, ieraudzīsi jaunas rakstura iezīmes – cēlumu un augstsirdību.

Horoskops jaunavai

Šodien nekautrējies izrādīt savu labo sirdi un cēlās domas. Ja meklē finansiālu vai morālu atbalstu – atradīsi. Tikai uzdrīksties, notici un nesēdi četrās sienās ieslēdzies.

Horoskops svariem

Šodien ir iespēja godam un ar peļņu pabeigt kādu iespaidīgu projektu vai darbu, pie kura esi ilgstoši strādājis. Visus tavus ierosinājumus vadība akceptēs bez ierunām, kas neizmērojami uzlabos tavu emocionālo fonu.

Horoskops skorpionam

Šodien vēlēsies meklēt jutekliskas baudas un ilgosies pēc dzīves priekiem. Tava dabas dotā spēja sajust briesmas palīdzēs izvairīties no lielākām nepatikšanām, tomēr savās izpausmēs ievēro mēru un distanci.

Horoskops strēlniekam

Vari ļauties izaicinošām un riskantām darbībām. Ja netiec galā ar situāciju, apstājies, bet neļaujies dusmām vai agresijai. Mēģini pavērot sevi no malas, tas līdzēs.

Horoskops mežāzim

Vēsā mierā dodies sava izredzētā mērķa virzienā, bet neaizraujies ar pārmērīgu ambīciju un neadekvātu prasību izvirzīšanu. Visas attiecības dibini pēc principa – nenodari otram to, ko pats nevēlies saņemt.

Horoskops ūdensvīram

Ja tev izdodas izsisties pa karjeras kāpnēm, pārāk nesapriecājies un nesaceries, jo statusam līdzi nāks arī lieli izdevumi un iespaidīga stresa deva. Pierastajos rutīnas darbos sajutīsi skābekļa pieplūdumu, kas atmodinās nedaudz noslāpušo interesi par pienākumiem.

Horoskops zivīm

Šodien var uznākt neatvairāma vēlme visu fundamentāli un krasi pamainīt – sākot no sava izskata līdz pat savai iekšējai būtībai. To būtību jau diez vai izdosies nomainīt, bet visas pārējās lietas ies kā smērētas.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Rīgas Dome

Neticamas pārvērtības Rīgas parkā. Kas gadu desmitiem kavētos darbus licis paveikt pāris nedēļās?

Neticamas pārvērtības Rīgas parkā. Kas gadu desmitiem kavētos darbus licis paveikt pāris nedēļās? 1

Raidījums Bez Tabu ar prieku palīdz visiem, kuri nonākuši situācijās, ar kurām paši netiek galā vai ziņo par vietām, kas jau gadiem netiek uzlabotas, un, lai cik ļoti tiktu bakstīti atbildīgie dienesti, viņi vienkārši neieklausās. Ar šādu situāciju saskārusies arī kāda raidījuma skatītāja, kura par Kobes parka kāpnītēm sašutusi jau divus gadus.

Rīgas domes deputāts publicē savu algas izrakstu; vai 630 eiro ir adekvāta samaksa?

Rīgas domes deputāts publicē savu algas izrakstu; vai 630 eiro ir adekvāta samaksa? 40

Partijas “Vienotība” deputāts Valdis Gavars “Facebook” publicējis savu algas izrakstu par darbu Rīgas domē. “Publicēju šo attēlu, jo daudzi cilvēki domā, ka domes deputāti saņem tūkstošus tāpat kā Saeimas deputāti, bet tā diemžēl nav – nāksies jūs apbēdināt. It sevišķi jau opozīcijas deputāti,” portālam Skaties.lv sacīja Gavars.

Rīgas domes deputāts Gavars aicinās CVK pārskaitīt balsis 24 vēlēšanu iecirkņos

Rīgas domes deputāts Gavars aicinās CVK pārskaitīt balsis 24 vēlēšanu iecirkņos 21

Rīgas domes deputāts Valdis Gavars aicinās Centrālo vēlēšanu komisiju (CVK) pārskaitīt balsis 24 Rīgas vēlēšanu iecirkņos. Gavars akcentē, ka pārāk daudzos iecirkņos bijušas problēmas ar balsošanas kastēm un aizdomīgi liels esot it kā nederīgo vēlēšanu aplokšņu skaits. Tikmēr CVK uzskata, ka pārskaitīt balsis Rīgā neesot iemesla.

Rīgas domē ievēlētās “latviešu partijas” noraida iespēju sadarboties ar “Saskaņu”/GKR

Rīgas domē ievēlētās "latviešu partijas" noraida iespēju sadarboties ar "Saskaņu"/GKR 55

Rīgas domē ievēlētie politiskie spēki – Latvijas Reģionu apvienība/”Latvijas attīstībai” (LRA/LA), Jaunā konservatīvā partija (JKP), apvienība “Visu Latvijai”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK (VL-TB/LNNK) un partija “Vienotība” – noraida iespēju sadarboties ar galvaspilsētas pašvaldības vēlēšanās visvairāk balsis ieguvušo apvienību “Saskaņa”/”Gods kalpot Rīgai” (“Saskaņa”/GKR).

Strīķe: Puse rīdzinieku nav atbalstījuši pašreizējo Rīgas varu; opozīcija būs ļoti spēcīga

Strīķe: Puse rīdzinieku nav atbalstījuši pašreizējo Rīgas varu; opozīcija būs ļoti spēcīga

Astoņu gadu laikā ir bijuši lieli sasniegumi, bet izveidojies arī liels un garš kļūdu saraksts, tā Rīgas mērs Nils Ušakovs komentē to, ka “Saskaņas”/”Gods kalpot Rīgai” apvienība Rīgas domes vēlēšanās startējusi vājāk nekā cerēts. Tomēr pašreizējā Rīgas vara nemainīsies, jo Ušakova blokam ir izdevies pašvaldības domē nosargāt trauslu vairākumu. Citas ievēlētās partijas sola kareivīgu darbu no opozīcijas rindām.

Ušakovs nekomentē iespēju zaudēt varu un uzsver, ka “Saskaņa”/GKR Rīgā ir uzvarējusi

Ušakovs nekomentē iespēju zaudēt varu un uzsver, ka "Saskaņa"/GKR Rīgā ir uzvarējusi 10

Partiju “Saskaņa” un “Gods kalpot Rīgai” (GKR) apvienotais saraksts arī šoreiz ir uzvarējis vēlēšanās Rīgā, paziņoja Rīgas mērs, “Saskaņas” vadītājs Nils Ušakovs, komentējot vēlētāju aptaujas rezultātus, kas liecina, ka viņa vadītais spēks Rīgas domē varētu būt ieguvis 29 mandātus no 60, piedzīvojot būtisku popularitātes kritumu salīdzinājumā ar iepriekšējām vēlēšanām.

Urmass nosapņo, – Nils pieprasījis no Mamikina pusi budžeta, kas domāts eirodeputāta palīgiem

Urmass nosapņo, - Nils pieprasījis no Mamikina pusi budžeta, kas domāts eirodeputāta palīgiem 1

Skaties.lv igauņu līdzstrādnieks nolēmis stingri iestāties pret Nila nelabvēļiem. Viņš saredz, ka Nilam uzbrūk visi pēc kārtas. Piemēram, viņa līdzgaitnieks, “Saskaņas” dibinātājs un vadītāja vietnieks Jānis Urbanovičs. Urmass nesaprot, kā Nila partijas biedrs Jānis Urbanovičs var tik slikti par Nilu izteikties divās intervijās, kur viņš piemin kaut kādus uzņēmējus, kas Urbanovičam sūdzējušies par korupciju Rīgas domē.

Rīgas domes dāvana desmit dienas pirms vēlēšanām: dota iespēja saņemt 90% NĪN atlaidi

Rīgas domes dāvana desmit dienas pirms vēlēšanām: dota iespēja saņemt 90% NĪN atlaidi 1

Desmit dienas pirms vēlēšanām Rīgas dome pēdējā sēdē vēlētājiem sagatavoja dāvanu – iespēju saņemt 90% atlaidi nekustamā īpašuma nodoklim (NĪN). Lai šādu maksimālo atbalstu saņemtu, daudzdzīvokļu māju īpašniekiem jāizpilda priekšnosacījums – jāapvienojas biedrībā. Domnieki cer, ka tas motivēs iedzīvotājus sākt rūpēties par savu īpašumu. Atlaidi gan nevarēs saņemt privātmāju vai nelielo māju īpašnieki. Tieši to šodien pie domes centās atgādināt pulciņš piketētāju.

Oficiāli: Rīgas dome vienojas par spēļu zāļu aizliegšanu pilsētas vēsturiskajā centrā

Oficiāli: Rīgas dome vienojas par spēļu zāļu aizliegšanu pilsētas vēsturiskajā centrā

Tādas priekšvēlēšanu lietas Jēkabpilī, bet Rīgā vēl viens pēdējā mirkļa lēmums vēl šīs domes sasaukuma laikā– piecu gadu laikā no Rīgas vēsturiskā centra būtu jāpazūd visām spēļu zālēm.Vienīgais izņēmums būs Rīgas lepnākajās viesnīcās izbūvētie kazino. Šādu lēmumu Rīgas dome šodien pieņēma Augstākās tiesas spiediena rezultātā.