Svētdiena, 26. septembris

Gundars, Kurts, Knuts

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Rīgas Dome

Rīgā pāriet ielu pie zaļās gaismas signāla dažviet ir pamatīgs izaicinājums

Rīgā pāriet ielu pie zaļās gaismas signāla dažviet ir pamatīgs izaicinājums 6

Drošu ielas šķērsošanu no nedrošas šķir vien dažas sekundes. Rīdzinieki pauž sašutumu par gājējiem atvēlēto īso laiku ielu šķērsošanai pie luksofora zaļā signāla, norādot, ka senioriem un citiem lēnākiem gājējiem dažviet krustojumus pie zaļās gaismas signāla šķērsot vienkārši nav iespējas, vēsta TV3 raidījums ”900 sekundes”.

Rīgā karantīnā atrodas jau 157 klases

Rīgā karantīnā atrodas jau 157 klases

Pašlaik Covid-19 dēļ karantīnā esošo klašu skaits Rīgā sasniedzis 157, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta komunikācijas un sabiedrisko attiecību vadītāja Indra Vilde.

"Pilsēta cilvēkiem" Čaka ielā piketēs pret velojoslu izmaiņām

"Pilsēta cilvēkiem" Čaka ielā piketēs pret velojoslu izmaiņām 2

Rīt, 31.augustā, plkst.17.30 apvienība “Pilsēta cilvēkiem” kopā ar Rīgas Centra attīstības biedrību un Avotu apkaimes biedrību rīkos piketu Čaka ielā, lai prasītu tajā “cilvēcīgas un patīkamas vides pilnveidošanu”, aģentūru LETA informēja apvienībā.

Pārdaugavā atklāts jauns sociālās rehabilitācijas centrs "Domino"

Pārdaugavā atklāts jauns sociālās rehabilitācijas centrs "Domino"

Latvijas Bērnu atbalsta fonds Rīgā, Pārdaugavā, atklājis jaunu rehabilitācijas centru – “Domino”. Tur palīdzību varēs saņemt bērni vecumā no četriem līdz deviņiem gadiem, kuriem ir saskarsmes un uzvedības problēmas. Šis atbalsts rīdziniekiem būs pieejams bez maksas, stāsta TV3 Ziņas.

Staķis: Rīgas skolas ir gatavas mācībām klātienē

Staķis: Rīgas skolas ir gatavas mācībām klātienē 1

Nevakcinēto skolēnu masveida testēšana, kas sākās šonedēļ, arī Rīgā norit ne bez problēmām, tomēr tās visas esot risināmas. Tā šodien, 27. augustā, sacīja galvaspilsētas mērs, ziņojot par skolu gatavību jaunajam mācību gadam, vēsta TV3 Ziņas.

Pārdaugavā zem vilciena pakļūst vīrietis

Pārdaugavā zem vilciena pakļūst vīrietis 224

Uz nomaļa sliežu ceļa 23.augusta pievakarē notika traģisks negadījums. Zem vilciena pakļuva 37 gadus vecs vīrietis, un viņa dzīvība izdzisa turpat uz sliedēm, vēsta TV3 raidījums ”Degpunktā”.

Izstrādāta jauna, ambicioza Rīgas attīstības programma 2021.-2027. gadam

Izstrādāta jauna, ambicioza Rīgas attīstības programma 2021.-2027. gadam

Rīgas dome izstrādājusi nākamajos septiņos gados prioritāri paveicamo darbu sarakstu. Galvenās prioritātes – pilsētvides uzlabošana, izglītība, mobilitāte, pilsētas konkurētspēja. Turklāt esot jāpanāk, ka ar dzīvi Rīgā būtu apmierināti vismaz 70% iedzīvotāju, vēsta TV3 Ziņas.