Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 22. janvāris

Austris

Horoskops aunam

Ar dusmu bultām šaudīsies visos iespējamos virzienos, bet tas nemazinās tavu autoritāti vai ietekmi tajās sfērās, kur risināsies laušanās par ietekmi. Zināms, ja esi ieskrējies, grūti apstāties, tomēr nepārvērt savu darbu boksa ringā.

Horoskops vērsim

Lielais uzrāviens, ar kuru uzsāksi dienu, kaut kā ātri vien izplēnēs. Pašam par lielu sarūgtinājumu un aizkaitinājumu, pasīvi vērosi notiekošo. Katra diena nav piemērota sacensības gara demonstrēšanai, tāpēc atslābinies.

Horoskops dvīņiem

Ar mīļotajiem šodien labāk atrasties saprātīgā distancē, jo nesenie notikumi var tevī izraisīt neracionālu aizdomīgumu un katrs vārds var krist uz nerviem. Jo lielāka distance šodien, jo mīļāka kopā būšana rīt.

Horoskops vēzim

Sevi vajag palutināt un palaist savus grožus vaļīgāk. Ilgstošais sasprindzinājums var paraut vaļā kādu slikto ieradumu – meklēsi cigareti vai ko grādīgu. Bet atslābināties var arī citādos veidos.

Horoskops lauvai

Sasniegumi tevi var apreibināt. Izbaudi savu mazo triumfu, tikai nezaudē modrību. Tiem, kas aizdomīgi tevi iztaujā, nedod piekļuvi svarīgai informācijai vai profesionālajiem jaunumiem.

Horoskops jaunavai

Varētu būt laba atslodzes diena – ne ķermeņa priekiem, bet gan mentāliem procesiem. Intelektuālā darba intensitāte paņems visus tavus spēkus, tāpēc saliec punktus un komatus, un ar mierīgu sirdi pievērsies dailes jautājumiem.

Horoskops svariem

Sen izdziedātas dziesmas melodija būs kā fona mūzika mēģinot komunicēt arī ar mīļajiem cilvēkiem. Prāts mudinās atcerēties un salīdzināt kā bija, kā ir un kā varētu būt.

Horoskops skorpionam

Vismazāk jau vēlēsies ar kādu dalīties savā pārdzīvojumu pasaulē. Savu emociju sastrēgumu krustvārdu mīklas risināsi tikai par vienu tēmu – par naudiņu, un varbūt nedaudz arī par greizsirdību.

Horoskops strēlniekam

Tevi šodien mocīs sirdsapziņas pārmetumi, ka varēji izdarīt smukāk, gudrāk, sirsnīgāk. Saņem sevi rokās un apzinies, ka rīkojies atbilstoši apstākļiem. Bet tagad ir cita diena un jaunas situācijas, kurās visu var labot.

Horoskops mežāzim

Varbūt jutīsies norūpējies par savu veselību vai sadzīviskām problēmām mājās. Tām nav pamata, pagaidām esi vesels kā rutks, bet gatavojoties gripas uznācienam, ķiploku un ingvera kūre nenāks par sliktu.

Horoskops ūdensvīram

Viss būs un kļūs skaidrs un saprotams. Situācijas būs nepārprotamas un pratīs tik vien kā racionālu prātu izdarīt vajadzīgos secinājumus. Kritīsi nožēlu uzplūdos gan par izdarīto, gan nedarīto.

Horoskops zivīm

Šodien ir labvēlīgs laiks, lai pievērstos darījumu, lietu un attiecību formālai sakārtošanai. Saved kārtībā līgumus ar īpašumu saimniekiem un pakalpojumu sniedzējiem, vienojies ar banku vai kredītiestādi par tev labvēlīgiem noteikumiem uz šo gadu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Rīgas Dome

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Rīgā strauji pieaug maksas stāvvietu skaits – tā saukto “park & ride” sistēmu pašvaldība joprojām nepiedāvā

Rīgā strauji pieaug maksas stāvvietu skaits - tā saukto "park & ride" sistēmu pašvaldība joprojām nepiedāvā

Galvaspilsētā ļoti strauji pieaug maksas autostāvvietu skaits. Piemēram, šogad to skaits pieaudzis par 400 un plānots atvērt vēl vairākas jaunas. Tikmēr stāvparku jeb “park & ride” autostāvvietu iespējas pašvaldība joprojām nepiedāvā, un šo funkciju bieži vien pilda lielveikali. Tāpēc nav jābrīnās, ka tie sākuši ieviest ierobežotu stāvēšanas laiku.

Pētnieki secina, ka Rīgas dome attiecībās ar Krieviju mēģina veidot pati savu ārpolitiku

Pētnieki secina, ka Rīgas dome attiecībās ar Krieviju mēģina veidot pati savu ārpolitiku 2

Partijas “Saskaņa” līdera Nila Ušakova vadītā Rīgas dome attiecībās ar Krieviju cenšas veidot alternatīvu Latvijas ārpolitiku. Tā pētījumā secinājis Austrumeiropas politikas pētījumu centrs. To, ka Rīgai ir sava īpaša ārpolitika, ilustrē arī Ušakova teiktais sarunās ar ASV politiķiem Vašingtonā. Viņš sūdzējies par Latvijā plānoto pāreju uz latviešu mācību valodu skolās. Rīgas domē kritikai gan nepiekrīt.

“Rīgas satiksmes” nanoūdens lietā lūdz apsūdzēt četras personas

"Rīgas satiksmes" nanoūdens lietā lūdz apsūdzēt četras personas 2

Valsts policijas (VP) tā dēvētajā SIA “Rīgas satiksmes” (RS) nanotehnoloģiju krimināllietā lūgusi prokuratūrai sākt kriminālvajāšanu pret četrām personām, un likumsargi uzskata, ka personas radījušas zaudējumus pašvaldības uzņēmumam vairāk nekā 700 000 eiro apmērā.

No nodokļu maksātāju naudas barotā “Rīgas satiksme” iegādājas ļoti dārgus auto līzingā. Domes opozīcija to sauc par skandālu

No nodokļu maksātāju naudas barotā "Rīgas satiksme" iegādājas ļoti dārgus auto līzingā. Domes opozīcija to sauc par skandālu

Rīgas domes opozīcija pauž sašutumu par pašvaldības uzņēmuma ”Rīgas satiksme” rīcību, pērkot četrus ļoti dārgus mikroautobusus “Mercedes Benz”. Tie nav domāti kā sabiedriskais transports, bet gan privātu pasākumu apkalpošanai un ārvalstu viesu delegāciju pārvadāšanai. Opozīcija to sauc par naudas šķērdēšanu un gatavojas šonedēļ sasaukt domes satiksmes komisijas ārkārtas sēdi.

“Vienotība” lūdz KNAB izvērtēt Rīgas domes finansējumu nevalstiskajām organizācijām

"Vienotība" lūdz KNAB izvērtēt Rīgas domes finansējumu nevalstiskajām organizācijām 7

Partijas “Vienotība” Rīgas domes frakcija nosūtījusi vēstuli Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja priekšniekam Jēkabam Straumem, lūdzot pārbaudīt Rīgas domes piešķirto finansējumu divām nevalstiskajām organizācijām – ”Humora komitejai” un biedrībai ”Latvijas jautro un atjautīgo klubs”. Frakcijai ir bažas, ka pašvaldības finanšu līdzekļi tiek izšķērdēti un, iespējams, caur nevalstiskajām organizācijām notiek nelikumīga politiskās partijas finansēšana.

Cenzūra? Rīgas iedzīvotāju forumā dome svītro režisores Burānes prezentāciju, kurā plānots kritizēt domi

Cenzūra? Rīgas iedzīvotāju forumā dome svītro režisores Burānes prezentāciju, kurā plānots kritizēt domi

Ar pamatīgu vētru sociālajos tīklos šodien aizvadīts Rīgas iedzīvotāju forums. Pasākumā, kurā tradicionāli tiek slavēts pašvaldības paveiktais, viena no uzaicinātajām runātājām – režisore Krista Burāne – bija iecerējusi kritizēt domes neizdarības. To uzzinot, viņas uzstāšanās no saraksta sākotnēji tika svītrota. Pasākuma organizatori gan taisnojas, ka notikušais nav cenzūras mēģinājums, bet gan komunikācijas kļūda.