Trešdiena, 22. septembris

Māris, Mārica, Maigurs

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Rīgas brīvosta

Ziemassvētku avantūra Siguldā! Latvijas bobslejisti sēdina bobā "Bez Tabu"

Ziemassvētku avantūra Siguldā! Latvijas bobslejisti sēdina bobā "Bez Tabu"

Ziemassvētku laikā “Bez Tabu” Siguldā tiekas ar Latvijas bobsleja izlases sportistiem, kuri, sezonas sākumā izcīnījuši godalgas pasaules un Eiropas mēroga sacensībās, svētku laikā uz īsu brīdi piestājuši dzimtenē. Raidījuma komanda taujā par gatavību šīs sezonas nopietnākajiem pārbaudījumiem, kā arī ar bobslejistiem sēžas īstā bobā, lai uz savas ādas izjustu, cik bailīgs ir nobrauciens pa reni milzu ātrumā.

Saeima no Rīgas un Ventspils brīvostas valdēm izslēdz pašvaldības pārstāvjus

Saeima no Rīgas un Ventspils brīvostas valdēm izslēdz pašvaldības pārstāvjus 10

Kā tautā saka, “mērkaķa ātrumā” Saeima pieņēmusi grozījumus Ostu likumā, kuru mērķis ir paglābt Ventspils brīvostu no paralīzes, kas tai draud pret Aivaru Lembergu vērsto ASV sankciju dēļ. Turpmāk valsts pārvaldībā būs gan Ventspils, gan Rīgas osta, un opozīcijas vislielāko kritiku izpelnījās tieši jautājums: kāpēc Lemberga un Ventspils nedienu dēļ kaut kas ir jāmaina arī Rīgas brīvostā.

Ventspils brīvostas pārvaldei slēgti bankas konti; valdība steigšus virza potenciālu risinājumu

Ventspils brīvostas pārvaldei slēgti bankas konti; valdība steigšus virza potenciālu risinājumu 4

Latvijas tranzīta nozare ir radikālu izmaiņu priekšvakarā. Reaģējot uz ASV sankcijām pret Aivaru Lembergu, kuras draud paralizēt arī Ventspils brīvostas darbu, valdība rosina mainīt veidu, kā tiek pārvaldīta gan Ventspils, gan Rīgas brīvosta. No to valdēm plānots izslēgt attiecīgo pašvaldību pārstāvjus un kontroli pilnībā atdot ministru ieceltiem cilvēkiem. Attiecīgie likuma grozījumi jau rīt varētu nonākt Saeimā.

Partiju cīņu dēļ Rīgas brīvosta palikusi bez politiskās vadības

Partiju cīņu dēļ Rīgas brīvosta palikusi bez politiskās vadības

Politiskās domstarpības paralizējušas Rīgas brīvostas valdes darbu. Koalīcijas neesamība Rīgas domē paretinājusi pašvaldības pārstāvju rindas valdē, un tā spiesta strādāt nepilnā sastāvā. Savukārt ministriju deleģētie valsts pārstāvji ilgstoši nespēj vienoties par to, ko virzīt valdes priekšsēdētāja vietnieka amatam.

Politiskā krīze galvaspilsētas domē var būtiski ierobežot Rīgas brīvostas darbību

Politiskā krīze galvaspilsētas domē var būtiski ierobežot Rīgas brīvostas darbību 1

Kārtējās peripetijas Rīgas domē. Šoreiz saistībā ar dāsni atalgotajiem amatiem Rīgas brīvostas valdē. Lai gan tajā trešdien bija paredzēts iekļaut mēra pienākumu izpildītāju Oļegu Burovu (GKR), lēmuma pieņemšanai nepietika balsu. Ja šī cīkstēšanās ieilgs, tad tas var sākt arī būtiski ietekmēt ostas funkcionēšanu.

Balsu trūkuma dēļ Burovs netiek pie amata brīvostas valdē

Balsu trūkuma dēļ Burovs netiek pie amata brīvostas valdē 3

Septiņi pie partijām nepiederošie Rīgas domes deputāti, kā arī visi klātesošie opozīcijas domnieki trešdien atturējās balsojumā par deputāta Oļega Burova (GKR) iecelšanu Rīgas brīvostas pārvaldes valdē, tāpēc viņš šo amatu vēl neieņems.

Ķīnas uzņēmēji vēlas izveidot vērienīgu e-komercijas un loģistikas centru Rīgā

Ķīnas uzņēmēji vēlas izveidot vērienīgu e-komercijas un loģistikas centru Rīgā

Ceturtdien, 14. martā, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) uzņēma delegāciju no Ninbo (Ķīna) pilsētas pašvaldības komercijas departamenta, kā arī Ķīnā bāzētā tirdzniecības uzņēmuma “China-Base Ningbo group Co.Ltd” pārstāvjus, lai spriestu par Ķīnas-Latvijas e-komercijas centra izveidi Rīgā.

Linkaits stingri apņēmies mainīt lielo ostu pašreizējo pārvaldes formu un ir gatavs kompromisiem

Linkaits stingri apņēmies mainīt lielo ostu pašreizējo pārvaldes formu un ir gatavs kompromisiem 3

Tuvākajos gados iecerētajai lielo ostu reformai satiksmes ministrs Tālis Linkaits (JKP) paredz pietiekami lielu pretestību, tomēr viņš stingri apņēmies mainīt ostu pašreizējo pārvaldes formu un ir gatavs kompromisiem. Tikmēr Ventspils ostas vadītājs Aivars Lembergs jau tagad izaicina ministra pārstāvēto Jauno konservatīvo partiju uz dueli, ziņo LNT ziņu raidījums “Top 10”.

Ameriks: Osta arī pēc desmit gadiem būs

Ameriks: Osta arī pēc desmit gadiem būs 3

Rīgas brīvosta izstrādājusi desmit gadu attīstības plānu, kas ietver gan pozitīvu, gan negatīvu scenāriju. Brīvostas valdes priekšsēdētājs Andris Ameriks (GKR), medijiem uzsvēra, ka arī pesimistiskais plāns paredz, ka osta turpinās darboties.