Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Rīga

Hapaka grāvī izdegušā katamarāna vadītājs rupji pārkāpis noteikumus; iespējams, notikusi eksplozija

Hapaka grāvī izdegušā katamarāna vadītājs rupji pārkāpis noteikumus; iespējams, notikusi eksplozija

Izbraukums ar katamarānu 12 cilvēku lielai radu saimei svētdien Bolderājā beidzies ar smagiem apdegumiem. Ietriecot mastu augstsprieguma tīklos, katamarāns aizdedzies un uz tā, iespējams, pat notikusi eksplozija. Jahtklubā katamarāna kapteini raksturo kā pieredzējušu jūrasvilku. Kādēļ viņš burājis vietā, kur parasti neviens to nedara, nav skaidrs.

Jūrmalas ugunsgrēka sekas: VVD uzdod uzņēmumam no Rīgas aizvākt 1000 tonnas lietotu riepu

Jūrmalas ugunsgrēka sekas: VVD uzdod uzņēmumam no Rīgas aizvākt 1000 tonnas lietotu riepu 1

Milzīgus lietoto riepu krāvumus uzdots aizvākt Rīgā, Starta ielā. To noteicis Valsts vides dienests, vienlaikus uzsākot administratīvo lietvedību. Riepu glabātājam bija atļauts šajā teritorijā glabāt ne vairāk kā 30 tonnas riepu, taču teritorijā atradušās aptuveni 1030 tonnas. Satraukums par šo riepu krāvumu aizsācies pēc degošās izgāztuves Jūrmalā.

Neticamas pārvērtības Rīgas parkā. Kas gadu desmitiem kavētos darbus licis paveikt pāris nedēļās?

Neticamas pārvērtības Rīgas parkā. Kas gadu desmitiem kavētos darbus licis paveikt pāris nedēļās? 1

Raidījums Bez Tabu ar prieku palīdz visiem, kuri nonākuši situācijās, ar kurām paši netiek galā vai ziņo par vietām, kas jau gadiem netiek uzlabotas, un, lai cik ļoti tiktu bakstīti atbildīgie dienesti, viņi vienkārši neieklausās. Ar šādu situāciju saskārusies arī kāda raidījuma skatītāja, kura par Kobes parka kāpnītēm sašutusi jau divus gadus.

Apstiprina vēlēšanu rezultātus Rīgā

Apstiprina vēlēšanu rezultātus Rīgā

Rīgas vēlēšanu komisija apstiprina galvaspilsētas pašvaldības vēlēšanu rezultātus. Līdz ar to vēlēšanu galīgie rezultāti tagad ir apstiprināti visās pašvaldībās. Rezultātus gan vēl var apstrīdēt Centrālajā vēlēšanu komisijā.