Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 16. janvāris

Lidija, Lida

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Savu darbošanos un enerģiju jāvirza tā, lai no sarežģītām situācijām izietu ar mieru un izlīgšanu. Būs dota iespēja sarunāt vairāk nekā citās dienās. Izmanto šo iespēju tikai godīgiem nolūkiem.

Horoskops vērsim

Biji sabūvējis pārāk lielas gaisa pilis un pārāk paļāvies uz veiksmi. Vai vienkārši visu gribēji panākt uzreiz. Nesanāca. Atgriezies pie reālisma, šodien vēl ir iespēja veikt drošu atkāpšanās manevru ar minimāliem zaudējumiem.

Horoskops dvīņiem

Šodien lēnu garu sastrukturē darba rezultātus, savelc galus. Neaizmirsti par nesen iegūtajām mācībām, liec lietā šo vērtīgo pieredzi. Rodi spēkus savās zināšanās un dvēseles stabilitātē.

Horoskops vēzim

Jo lielāka tava uzdrīkstēšanās, jo reālāka iespēja, ka būs arī balva. Tu vari nolikt eksāmenu izcili vai arī izgāzties ar troksni. Fobijas un bailes atkāpsies pragmatisma priekšā.

Horoskops lauvai

Iespējams nāksies nostāties pret varas pārstāvjiem vai organizāciju. Ja uzsāc karagājienu, pieļauj arī manevrēšanas iespējas. Diplomātija un mierizlīgums problēmsituācijas mezglu atšķetinās bez asins izliešanas.

Horoskops jaunavai

Vari veidot jaunas savienības gan darbā, gan draudzībā un, protams, lielās laimes jomā. Visticamāk tu atgriezīsies pie agrākajiem sadarbības partneriem, bet nu jau bruņojies ar pieredzi. Met pie malas savu lepnumu un ej uz kompromisiem.

Horoskops svariem

Ar naudu nesološiem darbiem negribēsies krāmēties, bet esi reālist attiecībā uz savu varēšanu. Tas attiecas arī uz finansēm. Tie lauri, pēc kuriem dzenies, var prasīt daudz kritušo un arī īpaši militāru disciplīnu.

Horoskops skorpionam

Sirdslietās šī diena piemērota, lai satiktu vecās mīlas, draugus un tos, kuri vari kļūt par intīmiem draugiem. Nepārvaramā jūtu un atklātības uzplūdā vari pārbiedēt savu mīlestības un iekāres objektu.

Horoskops strēlniekam

Ja mācēsi sadalīt pāri plūstošo enerģiju dažādu virsotņu iekarošanai, piemēram, mīlā, sportā un biznesā, ir superīgas iespējas iegūt trīs vienā. Tava izlēmība un manevrēšanas spējas ietekmēs visu labsajūtu un jūsu kopīgo perspektīvu.

Horoskops mežāzim

Attiecībās ar darbu esi konsekvents, tomēr pieļauj notiekošā vismaz trīs attīstības virzienus. Ja esi iesācis reorganizāciju, tad ej līdz galam, pat ja sajūti lielu pretestību. Šodien panāktais būs ar tālejošām sekām.

Horoskops ūdensvīram

Nedrīksti palaist garām informāciju, kas attiecas uz tavu pelnītspēju darbā. Šim nolūkam visi līdzekļi ir gana labi. Aicini grāmatvedes un priekšniekus pusdienās vai rodi kādu citu piemērotu veidu, kā iegūt kārotās ziņas.

Horoskops zivīm

Ja būsi nolēmis noslēpt vai piesegt kādu nelikumību, vai arī izvairīsies no situācijas, kad tev jārunā skaidra valoda, vari iekulties pratināšanas krustugunīs. Šodien vari atļauties būt dubultaģents.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Rīga

"Mēs varējām pie tā zārka nestāvēt!" Iedzīvotāji nespēj "sagremot", viņuprāt, policijas neizdarību un kaimiņa novešanu līdz nāvei

"Mēs varējām pie tā zārka nestāvēt!" Iedzīvotāji nespēj "sagremot", viņuprāt, policijas neizdarību un kaimiņa novešanu līdz nāvei 12

7. janvāra vakarā Maskavas ielā konstatēta ūdens noplūde. Vīrietis, no kura dzīvokļa ūdens tecējis, pēc vairākkārtējas iedzīvotāju klauvēšanas pie durvīm tās neatvēris. Līdz ar to atbildīgie dienesti ūdeni atslēguši, lai ūdens noplūdi likvidētu. Sākotnēji nevienam pat prātā neienācis, ka vakars beigsies ar traģēdiju, taču tas noticis.

Daudzi krustojumi gājējiem jāšķērso vieglā skrējienā

Daudzi krustojumi gājējiem jāšķērso vieglā skrējienā 3

Vieglā riksītī ar bērnu ratiem vai steidzīgi kustinot vecumdienu spieķi – tā diemžēl steigā jāšķērso apdzīvotāko pilsētu lielāko ielu krustojumi Latvijā. Gājējiem paredzētā zaļā gaisma krustojumos aprēķināta cilvēkiem ar raitu gaitu, tāpēc pārējiem ir krietni jāpieliek solis.

Mantu vācēju dzīvoklī Rīgā izceļas bīstams ugunsgrēks

Mantu vācēju dzīvoklī Rīgā izceļas bīstams ugunsgrēks

Ceturtdien ap plkst. 17.00 Rīgā, Patversmes ielā, kāda daudzdzīvokļu nama iemītnieki plaša ugunsgrēka dēļ bija spiesti paķert no saviem dzīvokļiem vissvarīgākās mantas un ātri evakuēties. Ēkas pirmajā stāvā bija izcēlies plašs ugunsgrēks un pastāvēja liesmu izplatīšanās draudi. Pirmie par nelaimi glābējiem paziņoja trešā stāva iedzīvotāji.

Policisti un ārsti Rīgā izglābj divus jaunus vīriešus

Policisti un ārsti Rīgā izglābj divus jaunus vīriešus 10

Ap plkst. 20.30 atgriežoties mājās, kāda nama iemītniece Eduarda Smiļģa ielā, Rīgā, sastapusies ar patiesi nepatīkamu ainu – turpat kāpņu telpā starp stāviem krāca divi aizdomīgi tipiņi. Tā kā iedzīvotāja saviem spēkiem nevarēja tikt galā ar nelūgtajiem viesim, talkā aicināti vietējie kārtības sargi.