Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 22. jūnijs

Līga

Horoskops aunam

Diena būs brīnišķīga, ja par katru varu necentīsies iejaukties notikumu ritumā vai pat tos vadīt pēc sava prāta. Ja pārtrauksi ietekmēt notikumus ģimenē, tie mierīgi un viegli paši nokārtosies.

Horoskops vērsim

Būsi praktisks un saimnieciski norūpējies. Tavas vēlmes pēc stabila pamata zem kājām un droša pasākumu plāna ir stipri iluzoras. Labāk padomā par iespēju iepriecināt sevi visdažādākajos veidos.

Horoskops dvīņiem

Būsi saskaņā ar sevi un ļoti iecietīgs pret citu trūkumiem. Izstarosi mieru un harmoniju un tā ir tāda lipīga lieta. Vari relaksēties un ļauties dienas plūsmai.

Horoskops vēzim

Apsvērsi romantisma apvienošanu ar biznesa iespējām vai garīgo izaugsmi ar finansiālu progresu. Šodien viss iet no rokas un viegli. Nedrīksti neko atlikt, novilcināt vai pārcelt uz vēlāku laiku.

Horoskops lauvai

Šodien vairāk būsi pārņemts ar labsajūtas radīšanu Līgo dienas gaidās. Lai gan tavi mīļie labi uzvedīsies, būs sajūta, ka no tevis kaut kas tiek slēpts. Tāpēc var rasties viena otra domstarpība.

Horoskops jaunavai

Katrai tavai fantāzijai ir praktisks pamatojums, bet dažu cilvēku nodomi tev nebūs atšifrējami. Mēģinot izprast viņi motivāciju un loģiku, vari pazaudēt savējo.

Horoskops svariem

Aprēķins un loģika atkāpjas nebēdības un pārsteidzības priekšā. Šodien gribās revolūciju draudzībā, mīlestībā, intīmajās attiecībās. Sajūta kā pēc pērkona negaisa.

Horoskops skorpionam

Notikumus nevajag steidzināt, pat ja tie sastājušies rindā un nepacietībā mīņājas, gaidot starta šāvienu. Bez liekas kņadas un iedziļinoties dari visu pēc kārtas. Atvēli kādu brīdi mierīgai kopā būšanai ar mājiniekiem.

Horoskops strēlniekam

No reālās dzīves nav jāslēpjas. Tā ir gana harmoniska. Psiholoģiski būsi atkarīgs no komforta, labām lietām un mājas omulības un citu mīlestības.

Horoskops mežāzim

Vari droši doties uz zāļu tirgu un sapirkt pilnus grozus. Gribēsies mājās gatavotus ēdienus un pārmaiņām arī, ko nebijušu. Tas attiecas ne tikai uz gastronomiju un vēdera baudām.

Horoskops ūdensvīram

Nekādu fizisku vai mentālu pārmērību. Vislabākais ieteikums ir atpūsties un parūpēties par savu veselību, labo izskatu, radošām nodarbēm vai maziem privātiem prieciņiem.

Horoskops zivīm

Nevienam nestāstīsi par saviem brīvdienu nodomiem. Būsi noslēpumains un kluss. Vari nodoties pārdomām par savu par dzīvošanu šodienai un iespējamo taktikas maiņu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Rīga

Nakts brauciena laikā Rīgā būs ierobežota satiksme

Nakts brauciena laikā Rīgā būs ierobežota satiksme

Sestdienas vakarā, sākot no plkst. 19, Rīgā, Skanstes ielas apkaimē, norisināsies tradicionālais Rīgas ielu nakts brauciens, kurā piedalīties var ikviens interesents, dodoties trasē ar skrituļslidām, skrituļdēļiem un skrejriteņiem, informē Rīgas dome.

Diskutēs par Rīgas vēsturiskā centra nākotni

Diskutēs par Rīgas vēsturiskā centra nākotni

Ikviens iedzīvotājs tiek aicināts iesaistīties Rīgas vēsturiskā centra plānošanas procesos. Ceturtdien Ķīpsalā, Arhitektūras fakultātē, notiks publiska diskusija par to, kāda varētu būt Rīgas vēsturiskā centra nākotne.

Ātrums, velosipēdi un lielisks laiks! Kā risinājās Rīgas velomaratons

Ātrums, velosipēdi un lielisks laiks! Kā risinājās Rīgas velomaratons

Svētdien 11. novembra krastmalā trīs tūkstoši aktīvās atpūtas cienītāju piedalījās gada lielākajā riteņbraukšanas notikumā Latvijas galvaspilsētā – ”Toyota” Rīgas velomaratonā. Sporta distancē uzvaras absolūtajā vērtējumā izcīnīja titulētais kalnu riteņbraucējs Mārtiņš Blūms, kā arī Viktorija Sipoviča. Tikmēr Tautas braucienā nepārspēti palika – Ģirts Cirvelis un Santa Sanija Jurgena.

Rīgas centrā atvērts zemnieku tirdziņš

Rīgas centrā atvērts zemnieku tirdziņš 2

Ekoloģiska pārtika Rīgas centrā – ar šādu ideju piektdien sācis darboties “Slow Food Riga” tirdziņš. Zemniekiem te ir iespēja pārdot, bet rīdziniekiem – vispirms pagaršot un tad nesteidzoties iegādāties svaigus produktus.