Otrdiena, 21. septembris

Modris, Matīss, Mariss

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Rīga

Komercpārvadājumos un lielo pilsētu sabiedriskajā transportā varēs ļaut noteikt iekāpšanu tikai ar Covid-19 sertifikātu

Komercpārvadājumos un lielo pilsētu sabiedriskajā transportā varēs ļaut noteikt iekāpšanu tikai ar Covid-19 sertifikātu 19

Sabiedriskajā transportā pasažieru skaita maksimālā ietilpība palielināta līdz 80% līdzšinējo 65% vietā, savukārt komerciālo maršrutos pārvadātājiem, kā arī valstspilsētu pārvadātājiem būs ļauts organizēt pārvadājumus, kuros uzņems pasažierus tikai ar sadarbspējīgiem Covid-19 sertifikātiem, paredz valdībā otrdien atbalstītie grozījumi Epidemioloģiskās drošības pasākumos Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai.

Bijušais ministrs: Zagļi Rīgā izmanto iemidzinošu gāzi un tālruņu slāpētājus

Bijušais ministrs: Zagļi Rīgā izmanto iemidzinošu gāzi un tālruņu slāpētājus

“Pēdējie notikumi mājokļu aplaupīšanā Latvijā ir ļoti satraucoši, jo profesionālie zagļi, aplaupot īpašumus, sāk izmantot modernās tehnoloģijas. Pirms pāris dienām kādā prestižā Rīgas rajonā divas dienas pēc kārtas zagļi mēģināja aplaupīt kādu privātmāju, izmantojot pat mobilā telefona signāla slāpēšanas ierīces un iemidzinošo gāzi, lai šo darbiņu veiktu,”satraukts par drošību RīgaTV 24 sacīja bijušais iekšlietu ministrs Māris Gulbis.

"Iepriekš mašīnas tur netraucēja, tagad traucē?!" Rīdziniekus Pārdaugavā dzen izmisumā auto novietošanas problēma

"Iepriekš mašīnas tur netraucēja, tagad traucē?!" Rīdziniekus Pārdaugavā dzen izmisumā auto novietošanas problēma 29

Rīdzinieki, dzīvojoši Pārdaugavā, Raņķa dambja apkaimē, gaužas par automašīnu novietošanas problēmu daudzdzīvokļu māju pagalmos. Bezizejā autovadītāji novieto spēkratus vietās, kur tas nav atļauts, par ko tiek sodīti. Maģistrālā iela – Raņķa dambis -, kas stiepjas gar daudzdzīvokļu namu masīvu un kur bija iespējams novietot automašīnas, nu arī ir tabu – izvietotas apstāšanās un stāvēšanas aizlieguma zīmes, tādējādi pašvaldība apkaimes iedzīvotājiem sagādājusi vēl lielākas galvassāpes.

"Tas bija smags periods!" Nama Rīgā iedzīvotāji spiesti nedēļām ilgi dzīvot bez elektrības

"Tas bija smags periods!" Nama Rīgā iedzīvotāji spiesti nedēļām ilgi dzīvot bez elektrības

Pērnā gada vasarā, kad “Bez Tabu” viesojās Firsa Sadovņikova ielas 37. nama pagalmā, virs galvas bija savilkti elektrības kabeļi. Tādā veidā vienas kāpņutelpas iedzīvotāji palīdzēja saviem kaimiņiem no pretējās kāpņutelpas, nodrošinot elektrības pieslēgumu, lai vismaz rīta agrumā varētu izdzert karstu kafiju un dienas noslēgumā – apēst siltas vakariņas. Tagad kabeļu te vairs nav. Līdz ar to ir divi varianti – vai nu iedzīvotāji ir izvākušies un māja palikusi tukša, vai arī problēma ir atrisināta.

"Šis ir viens lielisks piemērs!" Aiz Rīgas robežas izcils veloceliņš, bet galvaspilsētas pusē - murgs

"Šis ir viens lielisks piemērs!" Aiz Rīgas robežas izcils veloceliņš, bet galvaspilsētas pusē - murgs 10

Pērnā gada oktobra sākumā, kad “Bez Tabu” apsekoja jaunizbūvēto veloceliņu, kas savieno Babītes novadu ar galvaspilsētu, Rīgas domes Satiksmes departaments solīja, ka tuvāko 36 nedēļu laikā posmā no Rīgas robežas līdz Kurzemes prospektam notikšot intensīvi remontdarbi. Tomēr aizritējušas pat vairāk nekā 36 nedēļas, taču situācija tā pati – Babītes pusē kvalitatīvs veloceliņš ar apgaismojumu, bet galvaspilsētas daļā – grubuļains segums, džungļi un nevienas laternas.

Rīgā notiks Hanzas tirgus

Rīgā notiks Hanzas tirgus

Sestdien, 21.augustā, un svētdien, 22.augustā, 41.starptautiskajās Hanzas dienās notiks Hanzas tirgus, informēja Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta komunikācijas un sabiedrisko attiecību vadītāja Indra Vilde.

"Uzticējos un uztvēru kā ģimenes locekli!" Ilggadēju dzīvokļa apkopēju pieķer vērienīgā zagšanā, summa pārsteidz

"Uzticējos un uztvēru kā ģimenes locekli!" Ilggadēju dzīvokļa apkopēju pieķer vērienīgā zagšanā, summa pārsteidz 64

Pēc tam, kad rīdzinieks Felikss sāka saprast, ka no viņa dzīvokļa pazudusi daļa skaidras naudas uzkrājumu, miteklī viņš izvietoja novērošanas kameru. Ar tās palīdzību pieķēra zādzībā mājkalponi, kuru nodarbināja 12 gadus un kura šķita uzticama. Apzagtais vīrietis šokēts, ka ko tādu varēja pastrādāt cilvēks, kuru uzskatījis jau kā ģimenes locekli. Pārrunās ar darbinieci viņa vēlāk atzinusies ļoti iespaidīgas naudas summas zādzībā vairākās zagšanas epizodēs.

"Bērnam bailes saglabājušās!" Svešinieks ar cirvi draud nogalināt; bērns slēpjas kā prot; policija neredz nekā krimināla

"Bērnam bailes saglabājušās!" Svešinieks ar cirvi draud nogalināt; bērns slēpjas kā prot; policija neredz nekā krimināla 7

12 gadus vecā meitene, kuru pagājušogad Rīgā, Purvciema mikrorajonā, pārbiedēja svešs vīrietis, vicinoties ar cirvi un izkliedzot draudus nogalināt, aizvien atceras baisos notikumus un jūtas neomulīgi, esot viena konkrētajā apkaimē. Lai gan Valsts policija (VP) aizturēja vīrieti un pret viņu ierosināja kriminālprocesu par draudiem izdarīt slepkavību vai nodarīt smagu miesas bojājumu, kā rubrikā “Toreiz un tagad” noskaidroja “Bez Tabu”, likumsargi kriminālprocesu izbeidza, pārkvalificējot to administratīvā pārkāpuma procesā par sīko huligānismu un piemēroja vīrietim naudas sodu 70 eiro apmērā.

"Šausmu lietas!" Kaimiņiem nav glābiņa no Ķengaraga Modra dzīvesveida

"Šausmu lietas!" Kaimiņiem nav glābiņa no Ķengaraga Modra dzīvesveida 17

Pirms nepilna gada “Bez Tabu” vērsās rīdzinieki no daudzdzīvokļu nama Maskavas ielā. Iedzīvotāji bija satraukti par kaimiņa Modra dzīvesveidu un bažījās par vīrieša garīgo veselību. Viņš pie mājas bija izracis dziļu bedri, kā arī nama pagraba koplietošanas telpas un savu dzīvokli pildīja ar atkritumiem. Lai gan apsaimniekotājs bija informēts par vīrieša dzīvesveidu, par to sociālie darbinieki, kuri varētu sniegt sirmajam kungam palīdzību, uzzināja tikai pēc “Bez Tabu” iesaistīšanās. Pēc nepilna gada rubrikā “Toreiz un tagad” raidījums atkārtoti viesojās konkrētajā adresē, lai noskaidrotu, vai aizvien ir iemesls bažīties par vīrieša uzvedību.

Uz Daugavgrīvas šosejas automašīnas "Toyota" vadītājs notriec sievieti

Uz Daugavgrīvas šosejas automašīnas "Toyota" vadītājs notriec sievieti

Uz Daugavgrīvas šosejas automašīnas ”Toyota” vadītājs notrieca kādu sievieti, kas šķērsoja ceļu braucošā spēkrata priekšā. Vadītājs, aptuveni 60 gadus vecs vīrietis, ja arī paspēja reaģēt un pēdējā brīdī spieda pa bremzēm, no sadursmes tomēr izvārīties neizdevās, stāsta TV3 raidījums ”Degpunktā”.