Ceturtdiena, 23. septembris

Vanda, Veneranda, Venija

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Rīdzenes sarunas

Zatlers: "Rīdzenes" sarunas ir autentiskas; Šleseram KNAB bijis informators

Zatlers: "Rīdzenes" sarunas ir autentiskas; Šleseram KNAB bijis informators 2

Oligarhu lietā noklausītās sarunas viesnīcā “Rīdzene” ir autentiskas, turklāt toreizējais politiķis Ainārs Šlesers apgalvojis, ka viņam Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (KNAB) ir informators, šodien “oligarhu lietas” parlamentārās izmeklēšanas komisijā paziņoja eksprezidents Valdis Zatlers.

"Oligarhu lietas" komisija iztaujās Zatleru un Dūklavu

"Oligarhu lietas" komisija iztaujās Zatleru un Dūklavu

Spraiga darba diena gaidāma “Oligarhu lietas” parlamentārajai izmeklēšanas komisijai. Šodien tā plāno iztaujāt bijušo Valsts prezidentu Valdi Zatleri un “Oligarhu sarunās” piesaukto zemkopības ministru Jāni Dūklavu.

"Oligarhu lietas" izmeklētāji Šleseru un Lembergu sauks "uz paklāja" skaidrot "Rīdzenes" sarunas

"Oligarhu lietas" izmeklētāji Šleseru un Lembergu sauks "uz paklāja" skaidrot "Rīdzenes" sarunas 3

Nākammēnes gaidāmi svarīgi pavērsieni tā dēvēto “oligarhu sarunu” parlamentārās izmeklēšanas darbā. Deputāti beidzot nobrieduši tam, lai iztaujāto divus šo sarunu galvenos varoņus. Pēc vairāku mēnešu slēpšanās no žurnālistiem uz jautājumiem beidzot nāksies atbildēt ekspolitiķim Aināram Šleseram. Plānots aicināt arī Aivaru Lembergu.

Ameriks par "oligarhu sarunām": Tās sarunas, ko piedēvē man, iespējams, ir runājis cits cilvēks

Ameriks par "oligarhu sarunām": Tās sarunas, ko piedēvē man, iespējams, ir runājis cits cilvēks 21

Pēdējā laika smagāko tiesas spriedumu par dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu saņēmušas Rīgas brīvostas amatpersonas. Leonīdam Loginovam un vietniekam Aigaram Pečakam Rīgas apgabaltiesa piespriedusi ne tikai naudas sodus un aizliegumu ieņemt vadošos amatus brīvostā, bet arī atmaksāt valstij turpat 900 000 nelikumīgi iztērētos līdzekļus.