Pirmdiena, 18. oktobris

Rolands, Rolanda, Ronalds, Erlends

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Remonts

"Katra bukte ir pamatīga sāpe!" Parkošanās šaurajās stāvvietās kā krievu rulete; vāc parakstus platāku izveidošanai

"Katra bukte ir pamatīga sāpe!" Parkošanās šaurajās stāvvietās kā krievu rulete; vāc parakstus platāku izveidošanai 87

Vairuma autovadītāju transportlīdzeklis kaut reizi bijis bojāts publiskajā stāvvietā, liecina Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju biroja (LTAB) veiktā aptauja. Vietnē “Manabalss.lv” tiek vākti paraksti autostāvvietas publiskos stāvlaukumos platuma standarta nostiprināšanai normatīvajos aktos. Pašlaik Ministru kabineta noteikumi vien iesaka ierīkot 2,5 metru platas stāvvietas, tomēr, kā pārliecinājās “Bez Tabu” un LTAB, šis ieteikums daudziem nav saistošs. Tāpat LTAB norāda, ka 2,5 metru platums ir novecojis standarts, tāpēc, pielāgojoties mūsdienām, piemēram, ņemot vērā, ka pat kompaktākie automašīnu modeļi kļuvuši platāki, būtu jānosaka obligāti ievērojams stāvvietas platums – vismaz 2,6 metri.

Finanšu plānošana mājokļa remontam: kas jāzina?

Finanšu plānošana mājokļa remontam: kas jāzina?

Mājokļa remonta plānošana var būt sarežģīts process. Pirmkārt, jāsaskaņo vēlmes ar iespējām. Tāpat jāpadomā arī par finansiālo pusi. Kad ir skaidrs, cik daudz naudas nepieciešams remontam (un kur to dabūt), ir lielākas iespējas pieņemt gudrākus lēmumus par veicamajiem darbiem un materiāliem.

10 vienkāršas idejas, kā paša spēkiem lēti atjaunot vannas istabu

10 vienkāršas idejas, kā paša spēkiem lēti atjaunot vannas istabu 2

Varētu likties, ka tas nav iespējams, taču ikviens var atjaunot vannas istabu paša spēkiem. Jā, arī Jūs! Vannas istabas remonts daudziem asociējas ar garām stundām, milzīgu piepūli un lieliem izdevumiem, taču mēs esam gatavi lauzt šos mītus un motivēt Jūs paveikt šķietami neiespējamo.

"Salauza ribas, pārsita seju!" Nolaistajā Talsu veselības centrā apdraudēta veselība; saimniekus vaino nolaidībā

"Salauza ribas, pārsita seju!" Nolaistajā Talsu veselības centrā apdraudēta veselība; saimniekus vaino nolaidībā

Talsu novada pašvaldībai piederošais Talsu veselības centrs, kas iznomāts privātai firmai, nolaists līdz gaužām bēdīgam stāvoklim, sūdzas tā telpās strādājošie (apakšnomnieki), kuri brīdina, ka apdraudēta ir darbinieku un apmeklētāju veselība. Kā piemēru min trepes uz analīžu laboratoriju, kuras ir katastrofālā stāvoklī, gadiem ilgi nelabotas. Pavisam nesen uz tām smagu kritienu piedzīvoja kāda iestādes apmeklētāja.

"Auto ripoja - braucu mājās!" Talsos saskādē svešu mantu, aizmūk, paša OCTA apdrošinātājs šokē ar regresa prasību

"Auto ripoja - braucu mājās!" Talsos saskādē svešu mantu, aizmūk, paša OCTA apdrošinātājs šokē ar regresa prasību 9

Autovadītājs pēc ceļu satiksmes negadījuma Talsos, kurā saskādēja pašvaldībai piederošo ūdens hidrantu, neizpratnē, kāpēc paša OCTA polises apdrošinātājs vēršas pret viņu, pieprasot atmaksāt vairāk nekā 5 tūkstošus, ko apdrošinātājs, kompensējot nodarīto skādi, iepriekš ieskaitījis pašvaldības kontā. Autovadītājs bažījas, ka pašvaldības remontdarbu tāme, ko vietvara iesniedza apdrošinātājam, ir “uzpūsta” – norāda uz tāmes pozīcijām, darbiem, kas realitātē nav veikti.

"Devi garantiju-jārisina! Kā puisītis slēpies!" "Audi" par 11,5 tūkstošiem no Rumbulas paliek ceļmalā;  solītā garantija izplēn

"Devi garantiju-jārisina! Kā puisītis slēpies!" "Audi" par 11,5 tūkstošiem no Rumbulas paliek ceļmalā; solītā garantija izplēn 42

Drīz vien pēc automašīnas “Audi A6” iegādes par 11,5 tūkstošiem eiro vienā no Rumbulas autoplačiem atklājas defekts, kā rezultātā spēkrats nekustināms paliek uz ceļa. Remontdarbi izmaksā lielu naudu, tomēr lietoto automašīnu tirgotājs izvairās no solītās garantijas, sašutis ir spēkrata īpašnieks no Rēzeknes. Šī nav pirmā reize, kad “Bez Tabu” stāsta par konkrēto Rumbulas autoplača saimnieku Artūru Mālnieku.