Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 20. maijs

Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna

Horoskops aunam

Apzinīgi un atbildīgi sagatavojies jebkuram darbam un iedegsies zaļā gaisma tavā ceļā. Nebaidies iet lielākās pretestības ceļu. Iespējams, tas nebūs patīkamākais un taisnākais ceļš.

Horoskops vērsim

Sakari var izrādīties ļoti noderīgi tieši šodien. Izmanto savu plašo informatoru un paziņu loku, lai panāktu to, kas nav izdarāms ejot oficiālo un likumīgo ceļu.

Horoskops dvīņiem

Izmanto radušos situāciju, lai parādītu savas personības unikālo un neaizvietojamo dabu. Ja pārāk aizrausies ar savu ideju un projektu glorificēšanu, vari sapīties savu ilūziju valgos.

Horoskops vēzim

Šodien virzītājspēks būs godīgums un dabīga cilvēcīga vēlme pēc skaidrības un atklātības. Nesamierinies ar mazumiņu, bet izrādi lielāku interesi par unikālām iespējām.

Horoskops lauvai

Lielu pirkumu veikšanai vai svarīgu investīciju uzsākšanai atmet ar roku. Šodien veiksies darījumi, kur noteicošais būs tava ilgi un grūti krātā pieredz un arī sakari noderēs.

Horoskops jaunavai

Notikumi, kuros nāksies ņemt dalību, neļaus tos ietekmēt, bet tie ietekmēs tevi. Savas personības spilgtākās un varošākās šķautnes varēsi eksponēt tikai īpaši piepūloties.

Horoskops svariem

Partnerattiecību virzītājspēks būs skaidra valoda un dabīga cilvēcīga vēlme pēc neuzspēlēta reālisma. Jaunās simpātijas varētu tevi īpaši iedvesmot, ja būs kopēja saimnieciskās darbības platforma.

Horoskops skorpionam

Visas svarīgās sarunas un tikšanās plāno uz dienas pirmo pusi, kad tavs prāts spēs apstrādāt informāciju racionāli un abstrakti. Šodien lieti noderēs prasme objektīvi novērtēt attiecības visās iespējamajās dzīves frontēs.

Horoskops strēlniekam

Darba un biznesa frontē rokas niezēs ātrāk ķerties pie saplānotajām lietām. Tevi uzlādēs atrašanās cilvēkos, komunikācija un iespēja paspīdēt ar labiem jokiem un nereālām idejām.

Horoskops mežāzim

Izmanto šo laiku, lai apgūtu jaunas zinības, kuras iepriekš atliki vai satiecies ar cilvēkiem, kuri bieži paliek ārpus tavas uzmanības zonas. Varbūt ir pienācis laiks likt lietā uzkrāto pieredzi un mainīt pierastās eksistences nosacījumus un limitus.

Horoskops ūdensvīram

Neatkarības sajūta, ko gribēsi noķert, liks justies nedaudz vainīgam darba devēju un kolēģu priekšā. Padomā, vai visas savus ceļus un plānus vajag atklāt.

Horoskops zivīm

Šodien uzņemies rūpes nevis paša ambīciju apmierināšanai, bet lai nolīdzinātu kādu senu pāridarījumu pret saviem kolēģiem un sabiedrotajiem. Ja tava rīcība būs balstīta izdzīvotā pieredzē, izdosies panākt izlīgumu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Remonts

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Nakts aizsegā atkal uzrok nesen asfaltēto Brīvības ielu

Nakts aizsegā atkal uzrok nesen asfaltēto Brīvības ielu 59

Aptuveni pusnaktī, kad autovadītāju plūsma krietni samazinājusies, Brīvības ielā rosās aptuveni desmit vīru. ”Objektā” ir vairākas tehnikas vienības, ar kurām asfalta kārta tiek nofrēzēta un radītie atkritumi uzreiz tiek aizvesti.

Izpuvusi grīda, izgulēti matrači un pamatīgs šoks - "zaļa" dzīve mākslinieku kopmītnēs!

Izpuvusi grīda, izgulēti matrači un pamatīgs šoks - "zaļa" dzīve mākslinieku kopmītnēs! 87

Apritējusi nedēļa kopš jaunā mācību gada sākuma. Šis ir laiks, kad liela daļa skolēnu uzsāk ne tikai mācības, bet arī jaunu dzīvi, piemēram, sākot dzīvot dienesta viesnīcās. Mēdz teikt, ka “neesi studējis, ja neesi dzīvojis kojās”, tomēr liela daļa skolēnu saskārušies ar kultūršoku, jo uzskata, ka “apstākļi ir pārāk traģiski”.

Varenais "Tele2" iznīcina "mazo cilvēku”! Sievietes cīņa par atbrīvošanos no līguma un aizdomīgiem telefoniem

Varenais "Tele2" iznīcina "mazo cilvēku”! Sievietes cīņa par atbrīvošanos no līguma un aizdomīgiem telefoniem 46

Mobilo sakaru operators “Tele2” nomaksā pārdod dārgu telefonu, kas drīz pēc lietošanas uzsākšanas sabojājas. Ignorē klientes lūgumus pārtraukt līgumattiecības, tā vietā izsniedz aizvien jaunas ierīces pret pašas gribu, kuras arī īsā laikā sabojājas. Sieviete ir izmisusi, jo uzskata, ka ar varu tiek turēta līguma važās un maksā par neko.

Vai Barona ielas sāgas turpinājums? Autovadītāji “gānās” par nejēdzībām Elizabetes ielā!

Vai Barona ielas sāgas turpinājums? Autovadītāji “gānās” par nejēdzībām Elizabetes ielā! 26

Iedomājieties situāciju. Jūs braucat mājas, bet, piebraucot pie iebrauktuves ēkas pagalmā, kuru remontē, un saprotat, ka ar savu spēkratu iebraukt nevarēsiet. Labi, varēsiet, bet – riskējot apskādēt savu auto. Teiksiet, tas nevar būt, tas ir absurdi. Nekā, var gan. Par to liecina gan sociālajos portālos publicēti video, gan skatītājs Kristaps, kurš vēršas Bez Tabu.