Otrdiena, 7. decembris

Antonija, Anta, Dzirkstīte

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Remigrācija

Eksperti: Darbaspēka trūkumu Latvijā var būtiski risināt remigrācija

Eksperti: Darbaspēka trūkumu Latvijā var būtiski risināt remigrācija 2

Kā atrisināt darbaspēka trūkuma problēmu reģionos un vai remigrācija var būt glābiņš? Šodien valsts un pašvaldību dažādu iestāžu profesionāļi kopā ar nevalstiskajām organizācijām un universitātes ekspertiem Cēsīs notiekošajā forumā centās rast atbildes uz šiem jautājumiem. Gūtās atziņas iecerēts vēlāk piedāvāt gan politikas veidotājiem, gan arī darba devējiem. 

Aicinājumam piesaistīt ārzemēs dzīvojošos latviešus strādāt Latvijā atsaukušies 50 dažādi darba devēji

Aicinājumam piesaistīt ārzemēs dzīvojošos latviešus strādāt Latvijā atsaukušies 50 dažādi darba devēji 1

Mobilo saraku operatora “Tele2” iniciētajai kustībai “Latvija strādā” kopš tās izveidošanas mazāk nekā divu mēnešu laikā pievienojušies jau 50 dažādi darba devēji, kas apņēmušies apzināti strādāt pie ārzemēs dzīvojošo Latvijas valstspiederīgo piesaistes darbam Latvijā, informēja kustības “Latvija strādā” komunikācijas konsultante Karīna Rozena.

Vēlme atgriezties un cerības pret bailēm no nestabilitātes Latvijā - "Mūsējie Anglijā" pirmās nedēļas apkopojums

Mūsējie Anglijā Vēlme atgriezties un cerības pret bailēm no nestabilitātes Latvijā - "Mūsējie Anglijā" pirmās nedēļas apkopojums 3

Bostonā “LNT Ziņu Top 10” komanda ieradusies vēlā vakara stundā, visas intervijas paredzētas nākamajā dienā, bet šī vieta ir patišeām interesanta. “LNT Ziņas” šeit filmēja, kad notika referendums par izstāšanos no Eiropas Savienības, gadu vēlāk, un tagad atkal – divus gadu pēc “Brexit referenduma”.

Daļai latviešu Lielbritānijā bijusi ne visai veiksmīga sadarbība ar jaunā remigrācijas plāna koordinatoriem

Mūsējie Anglijā Daļai latviešu Lielbritānijā bijusi ne visai veiksmīga sadarbība ar jaunā remigrācijas plāna koordinatoriem 8

Daļai Lielbritānijā dzīvojošo tautiešu izveidojusies ne visai veiksmīga sadarbība ar jaunā remigrācijas pilotprojekta koordinatoriem Latvijas reģionos, tamdēļ savu atgriešanos Latvijā organizē pašu spēkiem, bet citi, lai arī bija dzirdējuši par konsultantiem, tomēr radušās grūtības ar viņu kontaktinformācijas iegūšanu, tā otrdienas LNT Ziņās pieredzē dalījās tautieši.