Piektdiena, 22. oktobris

Daina, Dainis, Dainida

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Reklāmraksts

Vingrojumi muguras jostas daļas muskulatūras relaksācijai un nostiprināšanai

Vingrojumi muguras jostas daļas muskulatūras relaksācijai un nostiprināšanai

Muguras sāpes ir izplatītāka problēma, nekā vēlamies to atzīt. 80% cilvēku vismaz reizi dzīvē piedzīvo sāpju epizodi muguras jostas daļā. No šiem 80% cilvēku vismaz 30% katra nākamā sāpju epizode ir garāka un intensīvāka par iepriekšējo! Tāpēc par muguras veselību ir jādomā pēc iespējas ātrāk un nepieciešamības gadījumā jāmeklē speciālistu palīdzība.

Svētku kleitas internetā - kā ietaupīt un atrast īsto?

Svētku kleitas internetā - kā ietaupīt un atrast īsto? 1

Šobrīd, kad iepirkšanās internetā ir kļuvusi par ikdienas nepieciešamību, tā sniedz mums virkni ērtības. Kā pareizi izvēlēties svētku kleitas, lai iegādātā prece derētu kā uzlieta un pirkums būtu arī dabai draudzīgs? Lasi šajā rakstā un noskaidro!

Kādas ir izplatītākās darba iespējas komerctransporta īpašniekiem?

Kādas ir izplatītākās darba iespējas komerctransporta īpašniekiem? 1

Gūt ienākumus, izmantojot komerctransportu, iespējams daudz un dažādos veidos – sākot ar sēšanos pie taksometra stūres un beidzot ar starptautisku loģistikas pakalpojumu nodrošināšanu. Vairāk par šiem veidiem, kā arī to, kas nepieciešams, lai uzsāktu savus pirmos soļus komerctransporta biznesā, lasi šajā rakstā!

Signes migrēnas pieredze stāsts – nepadoties līdz uzvarai

Signes migrēnas pieredze stāsts – nepadoties līdz uzvarai

Pasaulē aptuveni viens miljards cilvēku cīnās ar migrēnu, tomēr tikai dažiem ir izdevies atrast savu slepeno recepti migrēnas uzveikšanai. Signe savu ilgstošo cīņu ar migrēnu uzveica, sadarbojoties ar speciālistiem, gūstot atbalstu no līdzcilvēkiem un nepadodoties!

Vannas istabas tekstils: kā apvienot stilu un kvalitāti?

Vannas istabas tekstils: kā apvienot stilu un kvalitāti?

Vannas istaba nav tikai vieta, kur var iztīrīt zobus un ātri ieiet dušā, vannas istaba ir atpūtas vieta, ir baudas vieta pēc garas darba dienas. Mājas spa rituāli, mājas sejas kopšana un nesteidzīgas barojošās maskas matiem – tas viss ir vannas istaba. Ir svarīgi, lai katra detaļa ne tikai iepriecina acis, bet arī piešķir jūsu ūdens rituāliem komfortu, maigumu un kvalitāti.

Lāču 100% rudzu maize – veselīgs pamatēdiens, spēcinoša uzkoda un gards deserts

Lāču 100% rudzu maize – veselīgs pamatēdiens, spēcinoša uzkoda un gards deserts

Lāču dabīgā, malkas krāsnī ceptā 100% rudzu maize ir tik garšīga un aromātiska, ka gardu muti to var ēst arī vienu pašu vai nedaudz aizdarīt ar sviestiņu vai biezpienu. Tomēr var darīt arī citādi – pagatavot sev ar rudzu maizi tieši tādu maltīti, kādu gribas: nelielu uzkodu, sātīgu pamatēdienu vai kārdinošu desertu.  Mūsdienās ir iespējamas bezgala daudzas sviestmaižu variācijas – atkarībā no tā, ko tai brīdī kārojas un cik izsalcis ir ēdājs.

Kas ir oriģināla aprīkojuma riepas, un kādas ir to priekšrocības?

Kas ir oriģināla aprīkojuma riepas, un kādas ir to priekšrocības? 3

Oriģinālaprīkojuma (OEM – Original equipment manufacturer) riepas kļūst arvien izplatītākas, jo tās izceļas ar vairākiem pozitīviem faktoriem. Kas tad īsti slēpjas zem vārdu salikuma oriģinālaprīkojuma riepas, kāpēc tās būtu vērts iegādāties, un kā atrast piemērotākās savam auto? Atbildes uz šiem jautājumiem meklē raksta turpinājumā!

Kādas priekšrocības vidusskolēniem sniegs Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola?

Kādas priekšrocības vidusskolēniem sniegs Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola? 3

Tuvojoties mācību gada noslēgumam un 9. klases izlaidumam, jaunieši pieņem savu pirmo būtisko lēmumu par nākotni – izvēloties vidusskolu. Lielākā daļa no jauniešiem dos priekšroku vispārējai vidējai izglītībai, neapzinoties priekšrocības, ko var sniegt profesionālā izglītība un tādas specializētas mācību iestādes kā jaunā Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola.

Kādas bezvadu austiņas ir piemērotākās sporta aktivitātēm svaigā gaisā?

Kādas bezvadu austiņas ir piemērotākās sporta aktivitātēm svaigā gaisā?

Labāko bezvadu austiņu izvēle sporta aktivitātēm svaigā gaisā var būt īsts izaicinājums, jo tirgū nepārtraukti parādās jauni modeļi, kas paredzēti tieši sportam. Jāņem vērā, ka nepiemērotas austiņas nozīmē ne vien finansiālu zaudējumu, bet arī mazāk patīkamu treniņa procesu, līdz ar to zemāku sportista veiktspēju.

12 apģērbi, kas jāiekļauj sieviešu vasaras kapsulas garderobē

12 apģērbi, kas jāiekļauj sieviešu vasaras kapsulas garderobē 5

Kapsulas garderobe liek mums aizdomāties par to, kādus apģērbus mēs patiesībā valkājam un, vai tiešām mums nepieciešams viss, kas pašreiz atrodas garderobē. Kapsulas garderobes nostādne – iegādājaties mazāk, taču labākā kvalitātē un valkājat vairāk.

Ko ņemt vērā, dodoties velobraucienā ar bērniem?

Ko ņemt vērā, dodoties velobraucienā ar bērniem? 1

Pavasarīgi saules stari, atspirdzinoši vēja glāsti, ainaviskas dabas klātbūtne un velosipēds. Došanās aizraujošā un muskuļus nostiprinošā velobraucienā, bez šaubām, ir lieliska ideja, it īpaši patīkami siltajā pavasara/vasaras periodā, taču, vai esat apsvēris lietas, kas jāņem vērā, ja izbraucienā esat nolēmis doties kopā ar bērniem?

5 populāri mīti par muguras sāpēm Kā ir patiesībā?

5 populāri mīti par muguras sāpēm Kā ir patiesībā?

Pētījumi liecina, ka 70 % nomoda laika biroju darbinieki pavada sēžot! [1] Pandēmijas un attālinātā darba apstākļos šis skaitlis varētu būt vēl iespaidīgāks. Ilgstošās sēdēšanas dēļ muguras sāpes ilgi nav jāgaida, jo daba cilvēku nav radījusi sēdēšanai! Kaut gan muguras sāpes ir visnotaļ bieži izklāstīts temats, sabiedrībā joprojām klejo daudz mītu. 

Līdzens un veselīgs zāliens – kādi darbi jāveic, lai tādu iegūtu

Līdzens un veselīgs zāliens – kādi darbi jāveic, lai tādu iegūtu

Skaists, veselīgi zaļš mauriņš ir ne tikai dārza skaistākā rota, bet arī aicināt aicina tajā pavadīt laiku un vienkārši atpūsties. Viens no skaistuma stūrakmeņiem – līdzena, gluda virsma, kurā nav bedru, neregulāru ieplaku vai citu ainavā neplānotu nelīdzenumu. Kā veiksmīgāk izlīdzināt teritoriju, lai zāliens veidotu skaistu vienlaidu paklāju, un kādus darbus veikt pirmos? Pastāstīsim sīkāk turpinājumā.

Galvassāpju dienasgrāmata – tās loma migrēnas diagnostikā un ārstēšanā

Galvassāpju dienasgrāmata – tās loma migrēnas diagnostikā un ārstēšanā

Bieži vien migrēnas lēkmes parādās negaidot, tomēr nereti tās izprovocē konkrēti izraisītājfaktori jeb trigeri. Tie var būt dažādi: apkārtējā vide (klimats, gaisma, specifiska smarža, troksnis u.c.), uzturs, medikamenti, hormonālie faktori, emocionālie vai fiziskie faktori (fiziska slodze, ceļojums, nekvalitatīvs miegs u.c.). Lai izprastu migrēnu, ir būtiski saprast šo faktoru saistību ar migrēnas lēkmēm. Šeit talkā nāk migrēnas dienasgrāmata.

Septiņi laimīga dārznieka likumi

Septiņi laimīga dārznieka likumi 2

Dārzs ir daudzu latviešu laimes terapija. Taču, lai darbošanās dārzā tik tiešām sagādātu prieku, ir vērts pievērst uzmanību septiņiem laimīga dārznieka likumiem.

Vai Latvijas siltumnīca var uzveikt poļu zemnieku – jeb 3 veidi, kā padarīt siltumnīcu efektīvāku

Vai Latvijas siltumnīca var uzveikt poļu zemnieku – jeb 3 veidi, kā padarīt siltumnīcu efektīvāku 2

Īsā atbilde – noteikti nevar. Jo pat aklākajam dārza kurmim skaidrs, ka sava piemājas siltumnīca nav stāsts par lielo naudu, ko ietaupīsiet, audzējot dārzeņus, garšaugus un citus labumus. Ar pārtikas lieltirgotāju un lielizmēra kaimiņzemju zemnieku radīto cenu piedāvājumu nav iespējams sacensties. Bet garšas, gandarījuma un produkta “tīrības” ziņā  – gan. Tāpēc, ja izvērtē siltumnīcas iegādi un ierīkošanu tikai tāpēc, lai ietaupītu uz iknedēļas tomātu pirkumiem, būsim godīgi – Tev siltumnīcu nevajag, dodies uz lielveikalu. Bet, ja tava motivācija ir garšīgi, smaržīgi, veselīgi baudīt paveiktā darba augļus, lasi tālāk un uzzini, kā radīt ērtu, viegli kopjamu un ražojošu siltumnīcu.

5 padomi migrēnas mazināšanai

5 padomi migrēnas mazināšanai

Gandrīz katrs septītais pieaugušais cieš no migrēnas. Tā ir sarežģīta neiroloģiska slimība, kuras izraisītāji var būt stress, noteikti pārtikas produkti, laika apstākļu izmaiņas, izsalkums, slāpes, neizgulēšanās, kā arī virkne citu faktoru. Ir dažādi veidi, kā, mainot savus ikdienas paradumus, var attālināt vai mazināt migrēnas lēkmes.

Labi aprīkota ģimenes auto pazīmes

Labi aprīkota ģimenes auto pazīmes 1

Katram dzīvē var pienākt brīdis, kad savu divdurvju sporta hečbeku nākas mainīt pret ko praktiskāku, ģimenei kļūstot lielākai. Tas nozīmē, ka vairāk uzmanību jāsāk pievērst dažādām automašīnas funkcijām un aksesuāriem, lai tā būtu ērta un droša visai ģimenei.

Ieteikumi drošai braukšanai ziemas mēnešos

Ieteikumi drošai braukšanai ziemas mēnešos

Tuvojas ziema, kas nozīmē, ka braukšanas apstākļi var kļūt apgrūtinoši, ceļu stāvoklim mainoties pat dažu minūšu laikā. Braukšana ziemas apstākļos prasa daudz lielāku vērību, ne tikai pašā braukšanas laikā, bet arī sagatavojot savu spēkratu, pirms ar to vispār doties izbraukumā. Būt uzmanīgam šoferim ziemas periodā ir ļoti būtiski, taču tikpat būtiski ir pārliecināties, ka tava automašīna ir pietiekami labā tehniskā stāvoklī, lai neradītu bīstamas situācijas ne sev, ne citiem satiksmes dalībniekiem. Šajā rakstā apskatīsim dažus no galvenajiem faktoriem, kas ir jāievēro piedaloties satiksmē ziemas laikā.

Pētījums atklāj: troksnis atvērtā tipa birojā palielina stresa līmeni un samazina produktivitāti

Pētījums atklāj: troksnis atvērtā tipa birojā palielina stresa līmeni un samazina produktivitāti

Komunikācija ar kolēģiem nekad nav bijusi tik vienkārša un ērta – atvērtā tipa biroji kļūst par populārāko telpu izvietojuma risinājumu darba vietās, taču šāda tipa birojos novērota nopietna problēma – trokšņa izplatība. Tādēļ Lietuvā tika veikts pilotpētījums*, kas parādīja, ka troksnis darbā var ietekmēt spēju fokusēties, produktivitāti un pat stresa līmeni. Eksperimenta dalībniekiem tika mērītas sirdsdarbības izmaiņas strādājot ar un bez Huawei FreeBuds Pro trokšņu slāpēšanas austiņām. Divu dienu laikā eksperiments uzrādīja, ka 4 no 6 pētījuma dalībnieki bija ievērojami produktīvāki klusākā vidē.

Kam pievērst uzmanību, iegādājoties ledusskapi?

Kam pievērst uzmanību, iegādājoties ledusskapi?

Iegādājoties sadzīves tehniku, nepieciešams apvienot divas prasmes – praktiskumu un eleganci. Jūs noteikti nevēlaties iegādāties skaistu ierīci un tikai pēc tam saprast, ka tā neatbilst Jūsu vajadzībām, tomēr arī elegancei iegādes procesā ir liela nozīme, jo ikvienam svarīgi, lai interjers izskatītos gaumīgi.

Autovadīšana Rīgā: 5 ieteikumi veselā saprāta saglabāšanai

Autovadīšana Rīgā: 5 ieteikumi veselā saprāta saglabāšanai 1

Šobrīd epidemioloģiskā situācija vēl vairāk piespiedusi domāt un plānot savu pārvietošanos pilsētā, daudziem izvēloties pašiem vadīt auto. Tomēr, lai cik ikdienišķa būtu nokļūšana no punkta A uz punktu B, tas bieži prasa daudz par daudz nervu! Kā saglabāt veselo saprātu un nokļūt mērķī ātri, droši un ērti?