Svētdiena, 17. oktobris

Gaits, Karīna, Gaitis

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Reklāmraksti

Kā dzīvojam jaunajā laikmetā: TOP dzīvesstila tendences

Kā dzīvojam jaunajā laikmetā: TOP dzīvesstila tendences

Pēdējo divu gadu laikā pandēmijas ietekmē iedzīvotāju paradumi visā pasaulē ir mainījušies. Šīs izmaiņas tiešā veidā skar arī uzņēmumus, kam nākas pielāgoties jaunajai kārtībai un rast inovatīvus risinājumus, kā sasniegt savus klientus. Lai labāk izprastu Latvijas iedzīvotāju paradumus, Nord DDB Riga ir apkopojuši piecas būtiskākās dzīvesstila tendences.

Vai un kad suņiem nepieciešamas barības piedevas un vitamīni?

Vai un kad suņiem nepieciešamas barības piedevas un vitamīni?

Dažādi uztura bagātinātāji, kurus iegādāties piedāvā teju ikviena veterinārā klīnika, četrkājainajiem draugiem var lieti noderēt. Taču tie jālieto atbildīgi, jo pretējā gadījumā rezultāts var būt gluži pretējs, dzīvnieka veselībai kaitējot, nevis to uzlabojot. Par to, kas jāņem vērā pirms uztura bagātinātāju iegādes, lasi nākamajās rindkopās!

Pirmā mašīna pirkta no rokas: lietoti auto - kā izvēlēties?

Pirmā mašīna pirkta no rokas: lietoti auto - kā izvēlēties? 1

Automašīnas iegāde vienmēr ir diezgan nozīmīgs un arī pārdomāts solis. Tas īpaši attiecas uz tiem, kas plāno iegādāties lietotu automašīnu – viena izlaista nianse izredzētā transportlīdzekļa izvēlē var nākotnē iecirst krietnu robu maciņā.

Baltijas zīmolu forums norisināsies klātienē un tiešsaistē 24. septembrī

Baltijas zīmolu forums norisināsies klātienē un tiešsaistē 24. septembrī 1

Šī gada 24. septembrī trešo reizi norisināsies mārketinga un reklāmas nozares profesionāļu forums Baltic Brand Forum. Šogad foruma tēma ir Gudrie mainās (Shift happens), izceļot zīmolus, kas spējuši pielāgoties un pat uzplaukt jaunajā pasaules kārtībā. Pasākumā norisināsies paneļdiskusijas ar zīmolu ekspertu piedalīšanos, ar lekcijām uzstāsies īpašie viesi un tiks apbalvoti izcilākie zīmoli Baltijas mērogā.

Wacker Neuson - uzticamas augstas klases celtniecības iekārtas

Wacker Neuson - uzticamas augstas klases celtniecības iekārtas

Lai celtniecības darbos sasniegtu vēlamo rezultātu, nereti tam tiek atvēlēts daudz laika, piepūles un arī līdzekļu. Šo procesu iespējams atvieglot, izvēloties piemērotu, uzticamu un drošu tehniku, kas vienlaikus garantē arī kvalitatīvu rezultātu.

Visbiežāk pieļautās kļūdas veļas mazgāšanā

Visbiežāk pieļautās kļūdas veļas mazgāšanā 1

Veļas mazgāšana ir daudz kas vairāk vairāk nekā tikai veļas ievietošana veļas mašīnā un izņemšana no tās – veļu nepieciešams sagatavot, izvēlēties piemērotāko mazgāšanas režīmu, nomērīt mazgāšanas līdzekli.

Sustento: ieviestie uzlabojumi sabiedriskā transporta pieejamībā – liels solis pretim iekļaujošākai sabiedrībai

Sustento: ieviestie uzlabojumi sabiedriskā transporta pieejamībā – liels solis pretim iekļaujošākai sabiedrībai 2

Eiropa ikvienam savam pilsonim ir garantējusi tiesības uz mobilitāti. Tas nozīmē, ka cilvēki var brīvi pārvietoties no viena galamērķa uz otru savas dzīvesvietas tuvumā, ceļot uz dažādām pilsētām, valstīm un, ja nepieciešams, arī kontinentiem. Taču tas, kas lielai daļai sabiedrības šķiet pašsaprotami un vienkārši, cilvēkiem ar invaliditāti var radīt nepārvaramus šķēršļus.

Kā iekārtot praktisku un ērtu istabu pirmklasniekam?

Kā iekārtot praktisku un ērtu istabu pirmklasniekam?

Salīdzinot ar citām mājokļa telpām, bērnistaba jāpārkārto visbiežāk – bērns aug ļoti ātri, savukārt viņa istabai jāatbilst viņa vēlmēm un vajadzībām. Viens no svarīgākajiem notikumiem bērna un arī vecāku dzīvē ir skolas gaitu sākums, kad bērnistabai jāpievieno arī mācību zona.

Kafejnīca lieliskai maltītei – kā atrast jaunas vietas?

Kafejnīca lieliskai maltītei – kā atrast jaunas vietas?

Maltītes baudīšana ārpus mājas vienmēr ir īpaša, neatkarīgi no dienas vai laika. Ir cilvēki, kuriem patīk pavadīt vakaru vai pusdienlaiku ierastās vietās, taču citiem vairāk pie sirds varētu iet jaunu vietu un garšu atklāšana, ļaujot piedzīvot nebijušas sajūtas, ko sniedz neierasta kafejnīca. Kā atrast jaunas kafejnīcas, kur ieturēt maltīti vai arī pasūtīt ēdienu uz sev vēlamo vietu? Lasi šajā rakstā!

Ko ņemt vērā Mercedes Benz automašīnu iegādē?

Ko ņemt vērā Mercedes Benz automašīnu iegādē? 5

Lietoto automašīnu klāstā visnotaļ pieejami ir Mercedes Benz spēkrati. To modeļi ir diezgan daudz un dažādi, kas brīžiem var apgrūtināt izvēli par to, kādu tieši šāda tipa auto vēlies iegādāties. Ar ko jārēķinās un kādi Mercedes Benz modeļi ir vispopulārākie?

Latvija vasaras olimpiskajās spēlēs: cik labi mums veicies?

Latvija vasaras olimpiskajās spēlēs: cik labi mums veicies?

No 23. augusta Latvija 32 sportistu delegācijā piedalās savās 12. vasaras olimpiskajās spēlēs. Šoreiz četrgades lielākais forums, kurš Covid-19 dēļ noris gadu vēlāk, tiek organizēts Tokijā. 3×3 basketbolisti, izcīnot zelta medaļas, Latvijai sniedza 20. medaļu vasaras olimpisko spēļu laikā. Kā veicies līdz šim?

Ieteikumi, kādus ziedus dāvināt atkarībā no gadalaika

Ieteikumi, kādus ziedus dāvināt atkarībā no gadalaika

Neatkarīgi no tā, vai aiz loga spīd saule un čivina putni, vai arī no gaisa krīt lielas sniegpārslas, saņemt ziedus ir patīkami vienmēr. Ziedu dāvināšana nu jau ir kļuvusi par gandrīz vai neatņemamu sastāvdaļu dzimšanas dienu svinībās, izlaidumos vai, piemēram, Valentīndienā.

Darba apģērbi – kā tos nodrošināt savam uzņēmumam?

Darba apģērbi – kā tos nodrošināt savam uzņēmumam?

Mūsdienās katram uzņēmējam jāpievērš uzmanība ikvienai detaļai, kas palīdz veidot kopīgu uzņēmuma tēlu un veicina tā atpazīstamību. Arī darba apģērbs ir viens no tiem elementiem, kas var palīdzēt šo mērķu sasniegšanā. Kā strādā darba apģērbu serviss un kāpēc uzņēmumam ir izdevīgi darba apģērbu nodrošināt ārpakalpojuma veidā, nevis iegādāties pašam?  Uzziniet šī raksta turpinājumā!

Profesionālā izglītība ar pievienoto vērtību un vīziju nākotnei

Profesionālā izglītība ar pievienoto vērtību un vīziju nākotnei 1

Jauniešu vīzijā par vasaru reti ietilpst galvas lauzīšana par nākotnes plāniem un karjeras izvēlēm, tomēr daļai skolēnu tā ir realitāte. Turpināt mācības vidusskolā vai izvēlēties profesionālās izglītības iestādi, kuru absolvējot tiks iegūta klasifikācija kādā noteiktā profesijā? Izvēle jau tā nav viegla, turklāt tiem, kuru lēmums krīt par labu profesionālajai vidusskolai, jāspēj skatīties pāri sabiedrībā valdošajiem mītiem, kas ar to saistīti.

Kā efektīvi un ērti iekārtot virtuvi?

Kā efektīvi un ērti iekārtot virtuvi?

Jaunas virtuves dizains nav iedomājams bez virtuves tehnikas izvēles. Katra lietotāja sapnis ir iegūt virtuvi, kur plānojuma ērtums un virtuves tehnikas efektivitāte ir vienlīdz spēcīgi. Apskatīsim galvenos apsvērumus, kas jāņem vērā, pirms veicat tehnikas pirkumu. Kā zināms, izcils virtuves dizains no viduvēja atšķiras detaļās, tai skaitā, izvēloties virtuves tehniku.

Kāpēc izvēlēties elektrisko velosipēdu?

Kāpēc izvēlēties elektrisko velosipēdu? 3

Elektriskie velosipēdi ir ērts un efektīvs pārvietošanās līdzeklis, apvienojot velosipēda un moto transporta labākās īpašības vienā ierīcē. Lasi un noskaidro, kādas ir galvenās elektrisko velosipēdu priekšrocības!