Pirmdiena, 18. oktobris

Rolands, Rolanda, Ronalds, Erlends

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Rēķini

Rīdzinieki ziemas spelgonī spiesti dzīvot bez apkures! 

Rīdzinieki ziemas spelgonī spiesti dzīvot bez apkures!  1

Ēkā Valmieras un Bruņinieku ielas krustojumā nav ierīkota centrālā apkure, katrā dzīvoklītī sildās, kā nu māk. Otrā stāva iedzīvotājs Oļģerts pirms pieciem gadiem iztērējis nepilnus divus tūkstošus gāzes katla uzstādīšanai, jauniem radiatoriem un siltajai grīdai. Taču, sākoties ziemai, neko no tā viņš nevar izmantot.

"Tādus procentiņus ņem, kaut kas traks!" Seniori Rēzeknē pikti: maksājot par ūdeni klātienē, pārmaksā par komisiju

"Tādus procentiņus ņem, kaut kas traks!" Seniori Rēzeknē pikti: maksājot par ūdeni klātienē, pārmaksā par komisiju 3

Ievērojot epidemiologu ieteikumus, lai izvairītos no cilvēku drūzmēšanās, ārkārtējās situācijas laikā Rēzeknē slēdz “Rēzeknes Ūdens” klientu apkalpošanas telpas. Senioriem, kuri ar maksājumiem internetā ir uz “jūs”, nu nākas par patērēto ūdeni norēķināties “Latvijas Pasta” nodaļā vai veikalā, kur par pakalpojumu tiek iekasēta komisijas maksa – teju eiro. Rēzeknieši par to pauž lielu neizpratni.

"Situ dūri galdā, draudēju ar Bez Tabu!" Rasma sper zibeņus: ūdens rādījumu nodošana internetā dzen izmisumā

"Situ dūri galdā, draudēju ar Bez Tabu!" Rasma sper zibeņus: ūdens rādījumu nodošana internetā dzen izmisumā 17

Rasmas kundze, 79 gadus veca sieviete, ilgstoši nostājusies uz “kara takas” ar daudzīvokļu nama, kurā dzīvo, apsaimniekotāju SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” (RNP), kas, kā dusmojas sieviete, viņai un citiem senioriem uzspiežot pienākumu nodot ūdens skaitītāju rādījumus elektroniski. Jaunā kārtība sagādājusi ne mazums galvassāpju, jo ar datora un interneta lietošanu viņa ir uz “jūs”. Sieviete, esot bezspēcīga, pat vairākkārt izplūdusi asarās un konfliktējusi ar RNP darbiniekiem filiālē.

"Grib, lai vecumdienās dzīvojam pie sveces! Ņirgāšanās!" Apzinīgiem sirmgalvjiem Limbažos draud atslēgt elektrību, par jaunu pieslēgumu prasa tūkstošus

"Grib, lai vecumdienās dzīvojam pie sveces! Ņirgāšanās!" Apzinīgiem sirmgalvjiem Limbažos draud atslēgt elektrību, par jaunu pieslēgumu prasa tūkstošus 7

Sirmgalvis Jānis no Limbažiem vienmēr godprātīgi norēķinās par piegādāto elektrību, bet nu viņam draud ar elektrības atslēgšanu, jo Rīgas Valsts tehnikuma filiāle Limbažos, ar kuru sirmgalvis norēķinās par pakalpojumu, atsakās no iekšējā elektrotīkla uzturēšanas. Jānis ir lielā neizpratnē, kāpēc “Sadales tīkls” pieprasa no viņa tūkstošiem eiro par jauna pieslēguma izveidi, nevis izmanto jau esošo, desmitgadēm lietoto iekšējo elektrotīklu.