Trešdiena, 22. septembris

Māris, Mārica, Maigurs

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Ramona Petraviča

Ar Covid-19 saslimusi puse no visiem pansionātu iemītniekiem - ap 6000 personu; 379 miruši

Ar Covid-19 saslimusi puse no visiem pansionātu iemītniekiem - ap 6000 personu; 379 miruši 30

Jau gadu esam pārkārtojuši savu dzīvi ar vienu mērķi – lai novērstu to, ka ar Covid-19 saslimst seniori. Visapdraudētākie ir pansionātos dzīvojošie vecie ļaudis. Tur distancēties un izolēties ir grūti. Daudzos gadījumos, ja saslimst viens, tad inficējas simts. Pansionātos dzīvo tikai ap pusprocentu Latvijas iedzīvotāju, bet viņi veido piektā daļa no visiem Covid-19 upuriem.

Saeimas deputāti "izsauc uz paklāja" Petraviču; viņa visus pārmetumus noraida

Saeimas deputāti "izsauc uz paklāja" Petraviču; viņa visus pārmetumus noraida 40

Covid-19 īpaši smagi skāris pansionātus, kamdēļ labklājības ministre Ramona Petraviča (KPV LV) izpelnījusies pārmetumus par pienācīgas uzmanības neveltīšanu to pasargāšanā no sērgas un šo iestāžu iemītnieku pamešanu likteņa varā, kamdēļ Saeimas deputāti šodien “izsauca uz paklāja” ministri, vēsta TV3 Ziņas.

"KPV LV" vēlas atsaukt parakstu no koalīcijas līguma

"KPV LV" vēlas atsaukt parakstu no koalīcijas līguma 2

Vairākkārt mainoties “KPV LV” partijas vadībai, patlaban tās valdē nestrādā neviens Saeimā ievēlētais deputāts. Neatkarīgi no tā jaunievēlētie vadītāji likuši frakcijai atsaukt parakstu no Krišjāņa Kariņa (JV) vadītās koalīcijas līguma. Parlamentārieši par šādu lēmumu ir pārsteigti un sola spiedienam nepakļauties.

Petraviča: Otrais gads ministres amatā bijis saspringts pārbaudījumu gads

Petraviča: Otrais gads ministres amatā bijis saspringts pārbaudījumu gads 11

Divi gadi Krišjāņa Kariņa (JV) vadītajā valdībā kopumā saspringts un izaicinājumiem pilns laiks, tomēr izšķirošākie lēmumi labklājības jomas sakārtošanai pieņemti pēdējā gada laikā, paralēli ar Covid-19 infekcijas seku mazināšanu saistīto grūtību risināšanu, uzskata labklājības ministre Ramona Petraviča (KPV LV).

Petraviča: Sociālo darbinieku atalgojuma izmaksā pašvaldības nav sasniegušas maksimālos griestus

Petraviča: Sociālo darbinieku atalgojuma izmaksā pašvaldības nav sasniegušas maksimālos griestus

Pašvaldības nav sasniegušas maksimālos, likumā pieļautos griestus, maksājot atalgojumu saviem sociālajiem darbiniekiem, intervijā TV3 raidījumam “900 sekundes” sacīja labklājības ministre Ramona Petraviča (KPV LV), komentējot sociālo darbinieku pēdējā laikā, tajā skaitā nesenā vēstulē, pausto neapmierinātību ar zemo atalgojumu un citiem apstākļiem.

Petraviča: Saeima atbalstījusi slēptu bērnu adopcijas aizliegumu uz ārvalstīm

Petraviča: Saeima atbalstījusi slēptu bērnu adopcijas aizliegumu uz ārvalstīm 3

Saeimas balsojums, otrajā lasījumā atbalstot grozījumus, kas paredz aizliegt bērnu adopciju uz ārvalstīm līdz brīdim, kad stāsies spēkā nepieciešamie grozījumi Bērnu tiesību aizsardzības likumā un citos normatīvajos aktos, faktiski nozīmē pilnīgu bērnu adopcijas aizliegumu, šādu nostāju pauž labklājības ministre Ramona Petraviča (KPV LV).