Pirmdiena, 29. novembris

Andrievs, Andrejs, Andris

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Raimonds Pauls

Video: Alla Pugačova apraudas, sveicot maestro Raimondu Paulu jubilejā

Video: Alla Pugačova apraudas, sveicot maestro Raimondu Paulu jubilejā

12. janvārī maestro Raimondam Paulam apritēja 85 gadi. Par godu lielajam notikumam svētdienas, 17. janvāra, vakarā kanāls TV3 piedāvāja īpašu pārraidi “Raimondam Paulam – 85. Svinības onlainā”. Attālināti ar emocionālu sveicienu bija pievienojusies arī Krievijas estrādes primadonna Alla Pugačova.

Maestro Raimonds Pauls svin 85 gadu jubileju

Maestro Raimonds Pauls svin 85 gadu jubileju 2

Otrdien, 12.janvārī, maestro Raimonds Pauls svin 85 gadu jubileju un, cenšoties ievērot epidemioloģiskās drošības prasības, gaviļnieku godināt plūda viņa apsveicēji, bet pats jubilārs steidzās uz Dzintaru koncertzāli, kur notika viņa jubilejas koncerta ieraksts, vēsta TV3 ziņas.

Raimondam Paulam piešķirts augsts Japānas valsts apbalvojums

Raimondam Paulam piešķirts augsts Japānas valsts apbalvojums

Mūsu izcilais komponists Raimonds Pauls joprojām tiek augstu novērtēts arī krietni ārpus valsts robežām. Kā Skaties.lv informē Japānas vēstniecība Latvijā, māksliniekam ir piešķirts Uzlecošās Saules ordenis, Zelta stari ar kakla lenti.

Raimonda Paula leģendārā dziesma "Dāvāja Māriņa" ierakstīta jaunā versijā

Raimonda Paula leģendārā dziesma "Dāvāja Māriņa" ierakstīta jaunā versijā 11

Čellu trio “Melo-M” sadarbībā ar pazīstamo dziedātāju Dināru Rudāni šonedēļ izdevusi jaunu dziesmu – savdabīgu un jaunu versiju par vienu no populārākajām Raimonda Paula dziesmām “Dāvāja Māriņa”, kas kalpo kā priekšvēstnesis čellistu un Rudānes gaidāmajām koncertaktivitātēm mūzikas programmas “Pieci elementi” ietvaros.

Pauls: Par koncertzāli ir jābeidz runāt, tā ir jāsāk būvēt

Pauls: Par koncertzāli ir jābeidz runāt, tā ir jāsāk būvēt 9

Beidzot ir cerība, ka kaut kas notiks. Tā par valdības lēmumu būvēt Nacionālo koncertzāli saka komponists Raimonds Pauls. Intervijā TV3 ziņām viņš uzsver, ka diskusijām par koncertzāles atrašanās vietu vajadzētu notikt bez asumiem un svarīgi ir ieklausīties speciālistu viedoklī.

Noklausies: Mārtiņš Ruskis priecē ar jaunu Paula dziesmu

Noklausies: Mārtiņš Ruskis priecē ar jaunu Paula dziesmu

Sava talanta cienītājiem ar ceturto dziesmu no pērnā gada nogalē izdotā albuma ”Piparmētru tēja” iepriecinājis dziedātājs Mārtiņš Ruskis. Šonedēļ klausītāju vērtējumam nodots skaņdarbs ”Vakar, šodien un mūžam”.

Raimonds Pauls: "Žoržiks var lepoties, ka ticis Holivudā!" Latviešu zelta šlāgeris spīdzina amerikāņus

Raimonds Pauls: "Žoržiks var lepoties, ka ticis Holivudā!" Latviešu zelta šlāgeris spīdzina amerikāņus

Latviešu dziesmas sadzirdējusi varenā Holivuda – tās iekļautas filmā. Tiesa, mūsu visu iemīlētie skaņdarbi filmā tiek izmantoti cilvēku spīdzināšanai. Šis fakts nemulsina, gluži otrādi – sajūsmina – latviešu estrādes zvaigzni Žoržu Siksnu, kura dziedātā ”Pasaulīte” filmā ir viens no spīdzināšanas ”rīkiem”. Siksna vēlētos, lai piemēru no Holivudas ņem arī tautieši un ar šo dziesmu spīdzina atbildīgos par Rīgas ielu slikto stāvokli un korumpētas amatpersonas.

Noskaties: publicēts pārpratumu komēdijas "Homo Novus" treileris

Noskaties: publicēts pārpratumu komēdijas "Homo Novus" treileris 1

Šonedēļ patīkams pārsteigums sarūpēts visiem pašmāju kino cienītājiem. Gaidot Latvijas simtgades spēlfilmas ”Homo Novus” pirmizrādi šoruden, publiskots filmas treileris, kas piedāvā gūt priekšstatu par filmas sižetu un noskaņu, kā arī iepazīt harizmātiskos tēlus, kuros iemīlēsieties no pirmā acu uzmetiena.

Unikāli foto: kā teju 40 gadu laikā mainījusies Laima Vaikule

Unikāli foto: kā teju 40 gadu laikā mainījusies Laima Vaikule 4

Šodien Laima Vaikule ir viena no ietekmīgākajām mūzikas industrijas pārstāvēm ne vien Latvijā, bet arī visā plašajā Krievijā, kā arī tās kaimiņvalstīs. Tomēr pat tādas dīvas kā Laima Vaikule reiz ir sākušas ar mazumiņu. Unikāli foto atklāj, kā teju 40 gadu laikā Laima no vienkāršas jaunietes no Cēsīm ir izaugusi par šovbiznesa “haizivi”.