Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 16. oktobris

Daiga, Dinija, Dinārs

Horoskops aunam

Šodien vari tikt pie kādas prēmijas vai apbalvojuma personīgajos vai profesionālajos sasniegumos. Ja sasniegtie rezultāti tevi tomēr neapmierinās, nemēģini pieprasīt vai paģērēt atzinību.

Horoskops vērsim

Emocionāli atslābinātais fons garantēs pamieru un izlīgumu psiholoģiskajās spēka spēlēs. Prāta aktivitātes var uzburt vienu otru vīziju, kura būs gan dzīvotspējīga, gan kalpos par īslaicīgu izdzīvošanas mehānismu.

Horoskops dvīņiem

Spēcīgā dienas enerģētika dos pašapziņu pašam izvēlēties prioritātes, metodes un sameklēt nepieciešamo finansējumu. Tevi šodien gaida aktīva komunikācija visos līmeņos un ar dažāda ranga cilvēkiem.

Horoskops vēzim

Šodien necenties nevienam izdabāt, pakalpot un upurēties. Šodien piedomā par saviem ieguvumiem, tādiem kā pelnītas atpūtas brīži, brīvdienu plāni un it viss, kas tev priecē sirdi un prātu.

Horoskops lauvai

Negaidīti, bet tomēr pelnīti, par sevi atgādinās pagātnes saistības – dažādi parādi, nenokārtotas lietas un neatrisināti jautājumi. Ja šīs lietas nerisinās un situācija kļūst arvien saspringtāka - uzmanies, jo kaut ko dari nepareizi.

Horoskops jaunavai

Šodien nemēģini deleģēt pienākumus, iesaistīt starpniekus un izmantot mentorus. Atbalstu pieņem tikai no sen pārbaudītiem draugiem vai partneriem. Gādā, lai kājas sausas un medus pie rokas.

Horoskops svariem

Uzmanies izmantojot nepazīstamu tehniku, jaunu aparatūru vai pielietojot jaunu darba metodiku. Labāk mācies no citu pieredzes, nevis dziedē savas profesionālās traumas.

Horoskops skorpionam

Rēķinies ar izdevumiem savu bērnu vajadzībām un visas metodes, kuras izmantosi viņu izglītības, izpriecu vai fiziskās attīstības veicināšanai laika gaitā atmaksāsies. Paveiktais dos gandarījumu un mudinās būvēt bilanci lieliem notikumiem nākotnē.

Horoskops strēlniekam

Necenties priekšlaicīgi svinēt uzvaru vai bezcerībā padoties. Attiecībās viens otrā labi saskatīsiet, tomēr spēsiet pieņemt vājās un spēcīgās, skaistās un neķītrās izpausmes.

Horoskops mežāzim

Tavs aktīvais prāts neliksies mierā. Aizmirsti par monotono un rutinēto procesu dziedniecisko mieru. Spēcīgā dienas enerģētika dos pašapziņu pašam izvēlēties partnerus un palīgus, vienoties par naudu.

Horoskops ūdensvīram

Draudzīgām attiecībām ar bijušajiem darba kolēģiem vai partneriem var izrādīties liela nozīme. Tieši viņi var piedāvāt palīdzību kādu profesionālu problēmu sakārtošanā.

Horoskops zivīm

Šodien, iespējams, sastapsies ar sajūtu, ka piedzīvotais šķiet pazīstams un eksāmens par šo tēmu jau reiz ir likts. Tomēr papētot situāciju dziļāk, atklāsi dažas jaunas pieredzes - tātad esi jaunā attīstības lokā.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Zebra

Raidījums Zebra

Kāpēc atsevišķās vietās vadītāji visai bieži neievēro sarkanās gaismas signālu? "Zebra" skaidro

Kāpēc atsevišķās vietās vadītāji visai bieži neievēro sarkanās gaismas signālu? "Zebra" skaidro 1

Iepriekšējā mēnesī, veidojot raidījumu, ir izvērsušas diezgan asas diskusijas ar dažiem velobraucējiem par to, kā būtu jābrauc, kā jāpiedalās ceļu satiksmē un kādi dažādi punkti ir satiksmes noteikumos. Diskusiju rezultātā dažviet izveidojās viedoklis, ka velosipēdistiem nav jābrauc diez ko kārtīgi, jo arī autovadītāji nav kārtīgi braucēji. Rezultātā daudzi velosipēdisti iesūtīja video materiālus, kuros redzams, kā auto brauc pie sarkanās gaismas. 

"Zebra" skaidro: kas jāzina par kondicionieriem automašīnās?

"Zebra" skaidro: kas jāzina par kondicionieriem automašīnās?

Kondicionieri var uzskatīt par vienu no mītiskajām automašīnas detaļām. Neviens nezina, kā tas strādā, kā to noregulēt, dažs domā, ka kondicionieris nepieciešams vien vasarā. Raidījums “Zebra” devās noskaidrot, – kā ir patiesībā.

"Zebra" skaidro: kas jāzina par dzīvojamo zonu?

"Zebra" skaidro: kas jāzina par dzīvojamo zonu? 1

Daudzviet izplatīta kļuvusi ceļazīme, kas apzīmē dzīvojamo zonu. Raidījums “Zebra” skaidroja, kādēļ zīme “Dzīvojamā zona” dažkārt tiek lietota vietās, kur iespējams uzstādīt arī ātruma ierobežošanas zīmi.

"Zebra" skaidro: kas jādara, ja ceļā sanāk sastapt militāro kolonnu?

"Zebra" skaidro: kas jādara, ja ceļā sanāk sastapt militāro kolonnu? 20

Autovadītāji nereti nav pārliecināti kā rīkoties, ja ceļā sanāk sastapt militāro kolonnu,  – apstāties ceļa malā vai turpināt braukšanu. Lai noskaidrotu situāciju un pareizo rīcību, raidījums “Zebra” devās braucienā kopā ar militāro policiju un 30 militārās tehnikas vienībām.