Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 24. marts

Kazimirs, Izidors

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Prasme sadzīvot ar citiem un sevi pašu, šodien var novest strupceļā kādu pavasara dārza darbu vai ideju, kurā ieguldīta liela enerģija un laiks. Savaldi ietiepību un meklē kompromisus kopīgo interešu labā.

Horoskops vērsim

Dienas enerģija ir ideāla, lai stabilizētu savu iekšējo emocionālo līmeņrādi. Dzīvojies kā īstā brīvdienā pienākas un neliedz sev baudas komfortablā vidē.

Horoskops dvīņiem

Šodien ilūzijas ar realitāti var mainīties vietām vai to robežas būs galīgi izplūdušas. Nemāni sevi attiecībā uz īstajiem nodomu iemesliem. Visas apņemšanās un solījumus atliec uz vēlāku laiku.

Horoskops vēzim

Nopietni pārbaudi cilvēkus, ar kuriem domā doties ceļā vai pavasara pirmajos zaļumos. Šodien ieklausies visās balsīs un vēro visuma sūtītās zīmes. Nesteidzies ar lēmumiem un neļauj sevi ietekmēt.

Horoskops lauvai

Šodien piedzīvosi neloģisko sajūtu dienu. Viss, ko parasti uztver viegli, tiks emocionāli iekrāsots, sakāpināts un pārspīlēts. Ja notikumi būs saistīti ar radošo sfēru un izklaidi, vari iemantot karstgalvja slavu.

Horoskops jaunavai

Ja tev ir izvēle būt sabiedrībā vai palutināt sevi ar jēgpilnu mākslas un kultūras baudīšanu vienatnē, izvēlies pēdējo. Relaksējies un noskaņojies uz savu labsajūtu vai kādu gara apvārsni paplašinošu procedūru.

Horoskops svariem

Šodien būsi piekāpīgs un tolerants saskarsmē ar mājiniekiem, kas dzīvi atkal ievirzīs normālās sliedēs. Izbaudīsi harmonizējošo gaisotni un miermīlīgo komunikāciju, kas atlaidīs visus uzkrātos aizvainojumus.

Horoskops skorpionam

Samierinies ar to, ka dzīvē visu nevar racionāli izplānot un izskaidrot. Ja vēlies izprast lietu būtību, nemeklē atbildes gudrās grāmatās, bet mācies saskatīt un nolasīt patiesos vēstījumus.

Horoskops strēlniekam

Šodiena solās būt priekpilna un piesātināta ar daudzajām sadzīves rūpēm, kuras nešķitīs kā apgrūtinājums, bet drīzāk kā patīkama pārmaiņa un izklaide, salīdzinājumā ar iepriekšējās nedēļas darba labirintiem.

Horoskops mežāzim

Būsi pārņemts ar kādu ideju vai domu, bet nespēsi saskatīt iespējas, lai izpaustos. Meklē iedvesmas gaišās krāsās un uzturies starp gaišiem cilvēkiem, tā uzsūksi pozitīvismu un vairosi spēkus.

Horoskops ūdensvīram

Šodien tevi vadīs nevis prāts, bet izteikta kaisle un jūtīgums. Mīlestības vārdā vari mesties kādā greizsirdības riesta dejā vai iesaistīties kādā riskantā pasākumā.

Horoskops zivīm

Cilvēki, kuri tev ir vistuvākie un uz kuriem visvairāk paļaujies, šodien tev sagādās vislielākās neērtības. Sīki kašķi un aizsvilšanās var rasties uz līdzenas vietas. Turies pie sava uzņemtā kursa.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Zebra

Raidījums Zebra

"Zebra" testē: jaunais "KIA ProCeed" saulainajā Spānijā

"Zebra" testē: jaunais "KIA ProCeed" saulainajā Spānijā

Ik pa brīdim “Zebru” aicina uz dažādiem auto testiem ārvalstīs. Šoreiz šim braucienam tika deleģēts motofrīstailists Mārtiņš Aleksandrovičs, kurš devās uz Spānijas pilsētu Barselonu izmēģināja jauno “KIA ProCeed” spēkratu.

Pat sīkas nianses var būt izšķirošas - "Zebra" testē atstarotāju efektivitāti tumsā un mēra auto bremzēšanas ceļu

Pat sīkas nianses var būt izšķirošas - "Zebra" testē atstarotāju efektivitāti tumsā un mēra auto bremzēšanas ceļu

Gada aukstajos mēnešos, dodoties uz darbu un no tā ar auto, bieži sanāk braukt pa tumsu, un šādos apstākļos gājējus nereti ir ļoti grūti pamanīt. Ziemā gājēji būs vēl tuvāk brauktuves malai, jo ceļmalā būs kupenas. “Zebra” skaidro atšķirības starp dažādiem atstarotājiem un veic vairākus eksperimentus, pārliecinoties, ka pat ļoti sīkas nianses patiešām var glābt dzīvību.

Vienā pusē poligons, otrā - slēgtais ciemats. "Zebra" dodas uz Tallinas šosejas posmu, kur īsā laikā notriekti divi cilvēki

Vienā pusē poligons, otrā - slēgtais ciemats. "Zebra" dodas uz Tallinas šosejas posmu, kur īsā laikā notriekti divi cilvēki 8

Nesen pie Lilastes notika traģisks nelaimes gadījums, kurā tika nobraukts velotūrists no Aļaskas. Izrādās, ka nelaimei ir vairākas likumsakarības. Ja brauc ar velosipēdu no Carnikavas līdz Saulkrastiem, varētu bez problēmām aizbraukt, nešķērsojot ne dzelzceļu, ne Tallinas šoseju, taču pa ceļam ir kāds “slepenais ciemats”, un tam cauri nevar izbraukt.

"Zebra": Gāz, kur gribi, jeb privātie urbānie transportlīdzekļi atstāti bez kontroles

"Zebra": Gāz, kur gribi, jeb privātie urbānie transportlīdzekļi atstāti bez kontroles

Pasaule mainās, un daži futurologi draud, ka, iespējams, tā mašīna, ar kuru jūs šobrīd braucat, ir pēdējā, ko jūs nopirkāt. Mainās ne tikai mašīnas, mainās arī mazais transports – starp velosipēdiem un mopēdiem parādās visādi skrejriteņi, skrituļslidas, skrituļdēļi un skrejriteņi ar elektromotoriem, visdažādākie brīnumi, turklāt neviens īsti nezina, kā tos klasificēt.

"Lietas notiek lēnām, bet ejam drošības virzienā!" "Zebra" izzina drošību uz dzelzceļa

"Lietas notiek lēnām, bet ejam drošības virzienā!" "Zebra" izzina drošību uz dzelzceļa

Lai arī arī dzelzceļa tīkls Latvijā ir attīstīts, cilvēki pārsvarā izmanto privāto transportu vai bezsliežu sabiedrisko transportu. Kā skaidro raidījums “Zebra” – tie, kam ar vilcienu nesanāk braukšana, iespējams, gadiem to pat neredz. Bet ir cilvēki, kas dzīvo sliežu tuvumā un ikdienā pārvietojas ar vilcienu. Laikam tieši šiem ļaudīm VAS “Latvijas dzelzceļš” (LDz) uzsācis kampaņu “Dzirdi, redzi, dzīvo!”.