Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 18. decembris

Kristaps, Kristofers, Krists, Klinta, Kristers

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Tavā ceļā var gadīties cilvēki, kas var nopietni sapiņķerēt tavus karjeras plānus biznesā vai sporta aktivitātēs. Centies nenokļūt priekšnieku redzeslokā, jo viņu neapmierinātību var nākties izjust uz savas ādas.

Horoskops vērsim

Attiecības ģimenē skaidrosi no pozīcijas tikai es varu visas lietas novest līdz daudzmaz sakarīgam rezultātam. Būs vēlēšanās ieņemt kategorisku nostāju un nevēlēšanās ļaut citiem palīdzēt. Greizsirdība var izraisīt sasteigtus izlēcienus ar slepenas novērošanas elementiem

Horoskops dvīņiem

Nepacietība var būt par iemeslu daudzām šodienas izpausmēm. Neļauties provokācijām. Jo lielāka būs tava paškontrole, jo ātrāk tiksi galā ar bailēm un aizkaitinājumu.

Horoskops vēzim

Miers nenozīmēs klusumu un vientulību, bet labu saprašanos ar pārējiem. Var gadīties arī daži haotiskāki brīži, kuros vēlams samazināt ātrumu un iedzert siltu tēju un apdomāt nākošos soļus.

Horoskops lauvai

Šodien nav ieteicami nekādi jauni un radikāli uzsākumi. Samierinies ar faktu, ka visu tāpat nespēsi paveikt un visu enerģiju koncentrē vispārējā līdzsvara atgūšanai dzīvē.

Horoskops jaunavai

Šodien vari izdarīt vairāk nekā pārējie, ja pilnībā kontrolēsi savas emocijas un gribasspēku. Būs vēlēšanās pieņemt sasteigtus lēmumus un nedzirdēt citu iesaistīto viedokli. Steigā vari pārkāpt satiksmes noteikumus vai citus kārtības priekšrakstus.

Horoskops svariem

Nemēģini kaut ko uzsākt uz savu roku. Ja tu esi kādas organizācijas vai uzņēmuma pārstāvis, darbojies saskaņā ar šo organizāciju noteikumiem. Viņi tevi pasargās un aizstāvēs kritiskās situācijās.

Horoskops skorpionam

Šodien būtiski ir turēties tālāk no priekšnieka kabineta durvīm. Paškontrole un spēja turēt mēli aiz trejdeviņām atslēgām ir visieteicamākā taktika, risinot profesionālos jautājumus.

Horoskops strēlniekam

Darba vidē šī nepacietība stimulēs skriešanu pār galvu, pār kaklu, plīstošu tehniku un lādēšanos visā šajā sakarā. Esi tālredzīgs un kā pirmo un svarīgāko risini naudas jautājumu.

Horoskops mežāzim

Noskaņojies uz nesasteigtu pieeju visām dienas norisēm – neatliekamajiem darbiem, konfliktu risināšanai ar kolēģiem un medicīnisku procedūru apmeklējumiem. Savaldīts temperaments palīdzēs saglabāt reālistisku skatu.

Horoskops ūdensvīram

Šodien kā piemērotāko komunikācijas formu izvēlies monologu, nevis dialogu. Ja šodien pieņemsi kategoriskus un galīgus lēmumus, var nebūt atpakaļceļa. Tāpēc izdari pareizo izvēli un nezaudē pacietību, jo strīdi būs neizbēgami.

Horoskops zivīm

Nespēja nosēdēt uz vietas un mētāšanās no vienas lietas pie otras, sagādās lielāks un mazākas ķibeles. Uzmanies no sadzīves traumām un tehnikas nobrukšanas visnepiemērotākajā brīdī.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Zebra

Raidījums Zebra

Vienā pusē poligons, otrā - slēgtais ciemats. "Zebra" dodas uz Tallinas šosejas posmu, kur īsā laikā notriekti divi cilvēki

Vienā pusē poligons, otrā - slēgtais ciemats. "Zebra" dodas uz Tallinas šosejas posmu, kur īsā laikā notriekti divi cilvēki 8

Nesen pie Lilastes notika traģisks nelaimes gadījums, kurā tika nobraukts velotūrists no Aļaskas. Izrādās, ka nelaimei ir vairākas likumsakarības. Ja brauc ar velosipēdu no Carnikavas līdz Saulkrastiem, varētu bez problēmām aizbraukt, nešķērsojot ne dzelzceļu, ne Tallinas šoseju, taču pa ceļam ir kāds “slepenais ciemats”, un tam cauri nevar izbraukt.

"Zebra": Gāz, kur gribi, jeb privātie urbānie transportlīdzekļi atstāti bez kontroles

"Zebra": Gāz, kur gribi, jeb privātie urbānie transportlīdzekļi atstāti bez kontroles

Pasaule mainās, un daži futurologi draud, ka, iespējams, tā mašīna, ar kuru jūs šobrīd braucat, ir pēdējā, ko jūs nopirkāt. Mainās ne tikai mašīnas, mainās arī mazais transports – starp velosipēdiem un mopēdiem parādās visādi skrejriteņi, skrituļslidas, skrituļdēļi un skrejriteņi ar elektromotoriem, visdažādākie brīnumi, turklāt neviens īsti nezina, kā tos klasificēt.

"Lietas notiek lēnām, bet ejam drošības virzienā!" "Zebra" izzina drošību uz dzelzceļa

"Lietas notiek lēnām, bet ejam drošības virzienā!" "Zebra" izzina drošību uz dzelzceļa

Lai arī arī dzelzceļa tīkls Latvijā ir attīstīts, cilvēki pārsvarā izmanto privāto transportu vai bezsliežu sabiedrisko transportu. Kā skaidro raidījums “Zebra” – tie, kam ar vilcienu nesanāk braukšana, iespējams, gadiem to pat neredz. Bet ir cilvēki, kas dzīvo sliežu tuvumā un ikdienā pārvietojas ar vilcienu. Laikam tieši šiem ļaudīm VAS “Latvijas dzelzceļš” (LDz) uzsācis kampaņu “Dzirdi, redzi, dzīvo!”.

Kāpēc atsevišķās vietās vadītāji visai bieži neievēro sarkanās gaismas signālu? "Zebra" skaidro

Kāpēc atsevišķās vietās vadītāji visai bieži neievēro sarkanās gaismas signālu? "Zebra" skaidro 1

Iepriekšējā mēnesī, veidojot raidījumu, ir izvērsušas diezgan asas diskusijas ar dažiem velobraucējiem par to, kā būtu jābrauc, kā jāpiedalās ceļu satiksmē un kādi dažādi punkti ir satiksmes noteikumos. Diskusiju rezultātā dažviet izveidojās viedoklis, ka velosipēdistiem nav jābrauc diez ko kārtīgi, jo arī autovadītāji nav kārtīgi braucēji. Rezultātā daudzi velosipēdisti iesūtīja video materiālus, kuros redzams, kā auto brauc pie sarkanās gaismas. 

"Zebra" skaidro: kas jāzina par kondicionieriem automašīnās?

"Zebra" skaidro: kas jāzina par kondicionieriem automašīnās?

Kondicionieri var uzskatīt par vienu no mītiskajām automašīnas detaļām. Neviens nezina, kā tas strādā, kā to noregulēt, dažs domā, ka kondicionieris nepieciešams vien vasarā. Raidījums “Zebra” devās noskaidrot, – kā ir patiesībā.

"Zebra" skaidro: kas jāzina par dzīvojamo zonu?

"Zebra" skaidro: kas jāzina par dzīvojamo zonu? 1

Daudzviet izplatīta kļuvusi ceļazīme, kas apzīmē dzīvojamo zonu. Raidījums “Zebra” skaidroja, kādēļ zīme “Dzīvojamā zona” dažkārt tiek lietota vietās, kur iespējams uzstādīt arī ātruma ierobežošanas zīmi.