Trešdiena, 22. septembris

Māris, Mārica, Maigurs

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

PVD

"Tāds bardaks!" Nepieskatīti lopi bradā atkritumos; trauksmes zvans no bēdīgi slavenas saimniecības Latgalē

"Tāds bardaks!" Nepieskatīti lopi bradā atkritumos; trauksmes zvans no bēdīgi slavenas saimniecības Latgalē 33

Rubrikā “Toreiz un tagad” raidījums “Bez Tabu” jau kārtējo reizi apseko saimniecību Latgalē, Riebiņu pagastā, kur vairākkārt zvanījis trauksmes zvans par dzīvnieku labturības noteikumu neievērošanu. Šovasar raidījuma komanda saimniecībā fiksēja satraucošus skatus, ko Pārtikas un veterinārajam dienestam (PVD) vizītēs nav izdevies konstatēt.

PVD plāno ierosināt administratīvo pārkāpumu procesu pret "Baltic Devon Mink" par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem

PVD plāno ierosināt administratīvo pārkāpumu procesu pret "Baltic Devon Mink" par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem 2

Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) plāno ierosināt administratīvo pārkāpumu procesu pret kažokzvēru audzētāju SIA “Baltic Devon Mink” par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem, trešdien intervijā TV3 raidījumam “900 sekundes” sacīja PVD ģenerāldirektors Māris Balodis, komentējot biedrības “Dzīvnieku brīvība” publicētos uzņēmumā slepeni filmētos videomateriālus.

No apgrozības Latvijā nācies atsaukt kopumā ap 3600 "Evian" pudeļu

No apgrozības Latvijā nācies atsaukt kopumā ap 3600 "Evian" pudeļu

No apgrozības atsauktas kopumā aptuveni 3600 minerālūdens “Evian” pudeles, kuras Pārtikas veterinārais dienests (PVD) aicināja nelietot pēc tam, kad Eiropas Savienības Ātrās brīdināšanas sistēmā saņemts ziņojums, ka ūdenī konstatētas dezinfekcijas līdzekļa atliekas, pastāstīja “Evian” Komunikācijas nodaļā.

"Skaidrs, ka laukus nemiglo ar jaunavu asarām!" Smagi saindējies suns; saimnieks brīdina par bīstamību

"Skaidrs, ka laukus nemiglo ar jaunavu asarām!" Smagi saindējies suns; saimnieks brīdina par bīstamību 51

Plašu rezonansi izraisījis Edija Majora ieraksts mikroblogošanas vietnē ”Twitter”, kurā viņš brīdina mājdzīvnieku īpašniekus netuvoties miglotiem labības laukiem, jo viņa suns saindējies ar ķimikālijām. Kamēr veterinārārsti cīnās par ķepaiņa dzīvību, lauksaimnieki vaino Ediju viltus ziņu izplatīšanā, norādot, ka pierādījumu Edija apgalvojumam nav.

PVD Dobeles novadā konstatē nelegālu suņu audzētavu

PVD Dobeles novadā konstatē nelegālu suņu audzētavu 2

Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) sadarbībā ar Valsts policijas Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes trešo nodaļu, veicot kontrolpirkumu kādā īpašumā Dobeles novadā, atklājis nelegālu Kaukāza aitu šķirnes suņu audzētavu ar 30 dažāda vecuma suņiem, informē PVD.

"Mokāmies un ciešam zaudējumus gadiem!" Latgalē kaimiņu lopi klīst un posta sējumus; īpašuma saimnieki bezspēcīgi

"Mokāmies un ciešam zaudējumus gadiem!" Latgalē kaimiņu lopi klīst un posta sējumus; īpašuma saimnieki bezspēcīgi 1

Ģimene jau gadiem ilgi ir bezspēcīga pret kaimiņu klaiņojošajiem lopiem, kuri izbradā lauku un noēd sējumus. Lai pasargātu savu īpašumu un ražu Latgalē, Rugāju novadā, sūdzējušies, vērsušies pēc palīdzības pašvaldībā, Pārtikas un veterinārajā dienestā (PVD) un citās iestādēs, tomēr lopi turpina postīt sējumus, dusmīgi ziņo ģimene.

Ūdeles Covid-19 skartajā fermā patlaban jūtas labi

Ūdeles Covid-19 skartajā fermā patlaban jūtas labi 1

Latvijā pirmo reizi saslimšana ar Covid-19 konstatēta ūdelēm. Vīruss atrasts jau deviņu dzīvnieku mirstīgajās atliekās. Apsekojot fermu, kurā atradās inficētie dzīvnieki, Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) secināja, ka pārējie zvēriņi jūtas labi, tādēļ būtu pāragri spriest par to, vai viņus likvidēt.

Aizstāj pārtiku, paēd elpojot: "Austrumu gudro" lietuviešu  tievēšanas "brīnumlīdzeklis"- inhalators, kas radot sāta sajūtu

Aizstāj pārtiku, paēd elpojot: "Austrumu gudro" lietuviešu tievēšanas "brīnumlīdzeklis"- inhalators, kas radot sāta sajūtu 2

Lietuvā reģistrēta firma, reklamējoties kā Austrumu filozofijas un tradīciju pārzinātāji, internetā tirgo inhalatorus, vitamīnu plāksterus un citus produktus, kuru lietošana, kā apgalvo tirgotājs, ne vien palīdzot gādāt par labu veselību un mundru garu, bet arī mazinot apetīti un pat rosinot sāta sajūtu, tādējādi ļaujot izvairīties no pārtikas patērēšanas, kas sekmējot tievēšanu.

"Suns sakoda pastniecei seju!" Asiņaina pensijas piegāde Amatas pusē

"Suns sakoda pastniecei seju!" Asiņaina pensijas piegāde Amatas pusē 2

Vēl marta sākumā, kad lielu daļu Latvijas teritorijas klāja bieza sniega sega, “Latvijas pasta” darbiniece Amatas novada Skujenes pagastā izkāpj no automašīnas un brien uz kādu privātīpašumu, lai tur dzīvojošajam pensionāram nodotu pensiju. Tomēr brīdī, kad no ēkas iznāk ārā sirmgalvis, līdz ar viņu ārā izsprūk liela izmēra suns, kas uzklūp virsū pastniecei un iekož sejā.

Speciālisti iesaka nebarot savvaļas putnus

Speciālisti iesaka nebarot savvaļas putnus

Ornitologi un veterinārā dienesta speciālisti aicina iedzīvotājus atturēties no savvaļas ūdens putnu barošanas. Ņemot vērā, ka Latvijā un kaimiņvalstīs ir konstatēta putnu gripa, tad, gluži kā Covid-19 gadījumā, putnus nevajadzētu pulcināt lielos baros.