Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 22. oktobris

Īrisa, Irīda, Airisa

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Meklēsi piepildījumu dažādās ne pārāk nopietnās nodarbēs un blakus darbos, kas beigu galā var izvērsties vienā varen jaukā un pacilājošā pasākumā. Šodien darītais ar patikšanu var piepildīt arī maciņu.

Horoskops vērsim

Pievēršoties sadzīves pienākumiem, pasargāsi sevi no nevajadzīgiem pārsteigumiem un negaidītiem uzbraukumiem. Šodien spēsi visus pārmetumus uztvert ar humoru, kas mazinās pretinieku vai oponentu dusmas.

Horoskops dvīņiem

Neviens neiedrošināsies nostāties pret tavu mierīgo pārliecību. Pat ja būsi ne pārāk apmierināts ar notiekošo, izvēlies drošā rīcības plāna pieeju. Protams, tie būs tavi noteikumi, kurus citiem nāksies akceptēt

Horoskops vēzim

Gūsi spēku no neredzamā vilinājuma enerģijas avota, kas to pārvērtīs spējā ļauties ietekmēm tikai un vienīgi balstītām sajūtās, ko izjūti pret vienu vai otru cilvēku. Nākotnes plāni būs iegribu, intrigu un vājuma caurvīti.

Horoskops lauvai

Laba diena, lai saplānotu visas finanšu operācijas – gan profesionālās, gan personīgās. Izšķērdībai jābūt samērojamai ar taviem ienākumiem, bet šodien par to nedomāsi.

Horoskops jaunavai

Ja viegli ļausies aizvainojumiem, nespēsi valdīt pār notiekošo un padotie nerespektēs tavus uzstādījumus. Lai izvairītos no bīstamām situācijām, pirmkārt neļaujies eksplozijai.

Horoskops svariem

Šodien nevairies un nebaidies no veselīgas konkurences. Tavas pozīcijas ir neievainojamas, jo tavā pusē nostāsies cilvēki, kuri atklāti vai slēpti simpatizē tevis izvēlētajam darbības virzienam un metodēm.

Horoskops skorpionam

Personīgajās attiecībās jānovērtē pārbaudītās vērtības. Laimi tālumā nemeklē, bet ļoti jau gribēsies. Vari satikt cilvēku, kura pievilcības un magnētisma nospiedums tavā sirsniņā var atstāt paliekošas zīmes.

Horoskops strēlniekam

Vari sajusties garlaikots, ja šodien jāveic monotons un vienmuļš darbs, kas neļauj atrasties notikumu un kustības krustugunīs. Pietaupi savu enerģiju sevis reģenerēšanai, jo viegli vari saķert kādu rudens vīrusu.

Horoskops mežāzim

Darba vidē šodien dominēs seno sakaru un ilgstošo pazīšanos diktētās attiecības. Nedrīkst noniecināt šo attiecību iedarbību un jāspēj iecietīgi izturēties pret citu aizbildnieciskiem žestiem, pat ja nejūti šādu vajadzību.

Horoskops ūdensvīram

Šodien tevi stūrēs patikšanas un simpātiju pārvaldnieks, tāpēc uzvedība un arī lēmumi tiks pieņemti atbilstoši šim kritērijam. Izvēlies pareizo attieksmi visās ar darba attiecībām saistītajās situācijās.

Horoskops zivīm

Būsi ne pārāk apmierināts, jo jutīsi uzmanības deficītu no mīļoto puses. Lai aizpildītu šo emocionālo tukšumu, zibināsi un žilbināsi visus bez izņēmuma, kuriem gadīsies nokļūt tavā kustības trajektorijā.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pusnakts sarunu šovs septiņos ar Jāni Skuteli

Doties uz filmu sadaļu

Pompeji

Asa sižeta,Drāma,Piedzīvojumu

Jokdaris Skutelis iesaka praktiskākās Ziemassvētku dāvanas!

Jokdaris Skutelis iesaka praktiskākās Ziemassvētku dāvanas!

Nu jau ir pienācis finiša spurts, kura laikā daudziem no mums ir jāiespēj iepirkt pēdējās vēl, iespējams, nesapirktās dāvanas. Varbūt tieši komiķa Jāņa Skuteļa ieteikumi jums palīdzēs izvēlēties atbilstošāko un kārotāko dāvanu saviem tuvajiem un mīļajiem.

Mielavs pie Skuteļa ierodas "bez noskaņojuma", žāvājas un negaidīti pamet studiju

Mielavs pie Skuteļa ierodas "bez noskaņojuma", žāvājas un negaidīti pamet studiju 4

Latvijā atpazīstamākais komiķis un improvizators pagājušā gada nogalē sevi skaļi pieteica ar televīzijas šovu, kurš netiek rādīts televīzijā – Pusnakts sarunu šovs septiņos ar Jāni Skuteli. Pie viņa viesojušies daudzi sabiedrībā pazīstami cilvēki, bet pēdējais no tiem bija Latvijā ļoti zināmais dziedonis Ainārs Mielavs, kurš par šo sarunu šovu nebija īpaši lielā sajūsmā…

VIDEO: Vējonis zibina ar asprātībām Skuteļa šovā

VIDEO: Vējonis zibina ar asprātībām Skuteļa šovā

Komiķa Jāņa Skuteļa Pusnakts šova septiņos jaunās sezonas atklāšanas raidījumā viesojās Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis un apliecināja, ka viņam ar humora izjūtu viss ir labākajā kārtībā.

Jānis Skutelis Dona dziesmās saredz 18+ tematiku

Jānis Skutelis Dona dziesmās saredz 18+ tematiku

Dona dziesmu Māsa upe Jānis Skutelis asociē ar ”procesu reizi mēnesī, kas meiteni par sievieti pataisa”. Arī pārējās dziesmas komiķis vērtē ”tendenciozi uz pusnakts tematiku”.

Šova Es mīlu Tevi, Latvija! un Valtera Krauzes komandas lielākais fans - Gustavs!

Šova Es mīlu Tevi, Latvija! un Valtera Krauzes komandas lielākais fans - Gustavs!

Lai arī lielais svētdienas šovs Es mīlu Tevi, Latvija! jau kādu brīdi ir noslēdzies, uzreiz pēc fināla raidījuma, kurā pārāka izrādījās Janas Duļevskas vadītā komanda, sociālos tīklus uzsprdzināja video. Tajā kāds Valtera Krauzes komandas fans ļoti pārdzīvoja notikušo. 7. decembra vakarā Pusnakts sarunu šovā septiņos ar Jāni Skuteli pats vadītājs nolēma nointervēt Gustavu, kā arī sagādāt viņam pārsteigumu.