Otrdiena, 28. septembris

Sergejs, Svetlana, Lana

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Pusdienas

Iepriecini olimpieti Rebeku Kohu un palutini viņu ar kaut ko gardu!

Iepriecini olimpieti Rebeku Kohu un palutini viņu ar kaut ko gardu! 1

Vai esat kādreiz domājuši par to, kas varētu būt tas cilvēks, ar kuru kopā labprāt vakariņotu kopā pie viena galda? Vai varbūt jau zināt, kam ar prieku servētu pašu gatavotu maltīti? Televīzijas kanāla TV3 jaunais un aizraujošais raidījums Cepiens sniedz lielisku iespēju – faniem doties pie latviešu olimpietes, svarcēlājas Rebekas Kohas uz mājām Ventspilī un gatavot viņai vakariņas!  

Rītdienas pusdienu recepte gatava! Meksikāņu Ugunīgais pods

Rītdienas pusdienu recepte gatava! Meksikāņu Ugunīgais pods

 Kura māmiņa gan nevēlētos, lai, pārnākot mājās no darba, viņu jau gaidītu pagatavotas pusdienas. Varbūt arī tu esi starp tām laimīgajām, kurām bērni ir izvēlējušies apgūt pavāra profesiju. Šodien Valmieras tehnikuma 2. kursa audzēknes Laura Bērziņa un Līga Blausa iepazīstina Skaties.lv/Sievietei ar savu radīto pusdienu ēdiena recepti – pikantu sautējumu, ko īpaši novērtēs stiprais dzimums – Ugunīgais pods.

Saeimas ēdnīca gatavojas prezidenta vēlēšanām

Saeimas ēdnīca gatavojas prezidenta vēlēšanām 1

Valsts prezidenta vēlēšanām gatavojas arī Saeimas ēdnīca. Tā ir tā retā reize, kad ēdnīcas darbiniekiem, iespējams, būs jāstrādā līdz vēlam vakaram – tikpat ilgi, cik pašiem deputātiem.

8 svaigas idejas, ar ko mieloties piknikā

8 svaigas idejas, ar ko mieloties piknikā

Iedomājies, ir pienācis laiks, kad vari pavadīt brīvdienas zem zilām debesīm, baudot sauli un kaut ko garšīgu, ko esi sagatavojusi īpašam piknikam. Jā, mīļās, ir laiks pārsteigt pašām sevi! Iedvesmojies no šīm gardajām idejām, ko ņemt līdzi piknikā.

Labākās padomju stila ēdnīcas Rīgā – gardēžu izlase

Labākās padomju stila ēdnīcas Rīgā – gardēžu izlase 3

Šoreiz runa nav par smalkām kafejnīcām, brančiem vai “ātrās ēdināšanas restorāniem”, bet gan par “īstām ēdnīcām”, kas, lai arī visbiežāk iekārtotas padomju laiku stilā, tomēr piedāvā to apmeklētāju vērtējumā sātīgas un lētas pusdienas.