Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 25. aprīlis

Līksma, Bārbala

Horoskops aunam

Šodien būs jāsēžas pie pārrunu galda un jāmēģina visus jautājumus noregulēt dialogu ceļā. Vadība sadzirdēs tavus argumentus, ja sacītajā ieliksi visu savu domu spēku un pārliecību.

Horoskops vērsim

Prasme sadzīvot ar citiem un sevi pašu, šodien izvedīs no strupceļā kādu darbu vai ideju, kurā ieguldīta liela enerģija un laiks. Pie tā neapstājies, bet parādi arī savu meklētāja garu.

Horoskops dvīņiem

Neuzticies un neiesaisties darījumos ar cilvēkiem, kuri tevi intuitīvi biedē. Nepārvērtē savu nozīmīgumu, iespējas un potenciālu, bet arī nenoniecini savas dzīves pieredzes augļus.

Horoskops vēzim

Ja tev ir saplānoti darbi un pienākumi, kurus nevar atlikt, netērē laiku un ķeries pie tiem nekavējoties. Jo dienas laikā būtiski mainīsies tavas prioritātes un aktualitātes. Naudas lietās paļaujies uz intuīciju.

Horoskops lauvai

Saņemies un saglabā savu optimistisko skatu uz dzīvi. Pieņem to, ka visas tavas vēlmes šodien nevar piepildīties. Un vai vispār vajag? Gūsti baudu no tā, kas jau sasniegts.

Horoskops jaunavai

Jautājumus un problēmas risinot, labāk izmanto kāda vidutāja pakalpojumus. To visu var attiecināt gan uz karjeru, gan personīgajām attiecībām. Atziņas un iedvesmas pie tevis nāks lēnām, bet uz palikšanu.

Horoskops svariem

Progress biznesā un attiecībās veidosies proporcionāli stresa izturībai un vēsajam aprēķinam. Sapratīsi kā izdarīt to, ko ilgi vilki garumā. Iespējams, kontā iekritīs kāda naudiņa vai arī dzims kāda spoža ideja.

Horoskops skorpionam

Saskarsmē ar mīļajiem dominēs lēna baudīšana. Tas nozīmē, ka nebūtu ieteicams steigties. Lielo mīlnieku attiecībās - lieliskā saspēle ļaus ne tikai baudīt, bet arī tvert radošās idejas.

Horoskops strēlniekam

Tev jāsaņemas, lai parādītu absolūtu racionālā prāta dominanci pār emocijām. Plaša apziņa, pieredze, zināšanas vai laba fiziskā forma noteiks to, kurš pirmais atvērs iespēju durvis.

Horoskops mežāzim

Jāsaņemas, jākoncentrējas un jāfokusējas uz galveno. Nevajag uztraukties par nenozīmīgiem sīkumiem, bet visu redzošām acīm lūkoties notiekošajā un tvert vērtīgas norādes.

Horoskops ūdensvīram

Šodien vairs nekādu krāmēšanos ar sīkumiem. Tas attiecas uz finansēm un komercdarījumiem. Panākumi, pēc kuriem dzenies, jau gandrīz ar roku aizsniedzami. Nezaudē realitātes sajūtu attiecībā uz savu varēšanu.

Horoskops zivīm

Finanšu jomā šī ir zīmju lasīšanas diena. Tieši šodien vari ieraudzīt kodu kādā mākoņa figūrā un piekļūsi seifam, kur glabājas agrāk nopelnīto zelta dālderu maisiņi.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pusaudži

Vīrietis izmanto 16 gadus vecas meitenes uzticību un aplaupa viņu

Vīrietis izmanto 16 gadus vecas meitenes uzticību un aplaupa viņu

2017. gada vasarā kāda tobrīd 16 gadus veca meitene bija ievietojusi sludinājumu internetā par to, ka meklē auklītes darbu. Uz sludinājumu atsaucās viņai nepazīstams vīrietis. Svešinieks piedāvāja meitenei satikties Babītes novadā kādā jūlija dienas pievakarē, solot viņai ierādīt darbu.

NOSAKI SAVU PEDANTISMA LĪMENI!

NOSAKI SAVU PEDANTISMA LĪMENI! 21

Tests – nosaki savu pedantisma līmeni! Iespējams, tu jau sen kaitini savus draugus un tuvākos! Pārspīlēta kārtībmīle vai Miss bardaks, to vari noskaidrot šeit.

Bruņota pusaudze šokē policistus

Bruņota pusaudze šokē policistus 1

Ceturtdien, 16. novembrī, pašā galvaspilsētas centrā ar šaujamajiem rokās skraidījuši vairāki policisti, kas centās sagūstīt nevienu citu kā… kādu pusaugu meiteni! Spriedzes pilni kadri!

Rīgā apmaldās pusaudzis no piepilsētas

Rīgā apmaldās pusaudzis no piepilsētas

16. oktobrī īsi pirms pulksten 21.00 Rīgas pašvaldības policijas Latgales pārvaldes darbinieki saņēma informāciju no “Rīgas satiksmes” kontroles darbiniekiem, kuri Grīziņkalnā vienā no trolejbusiem pamodinājuši zēnu.

17 gadus veca meitene "aizšmauc" no mājām un pārdzeras Vecrīgā

17 gadus veca meitene "aizšmauc" no mājām un pārdzeras Vecrīgā 14

19. septembrī pulksten 3.20 Rīgas pašvaldības policijas Centra pārvaldes darbinieki, patrulējot vecpilsētā, ievēroja divas personas, kuras nokrīt uz vecpilsētas bruģa. Policisti nolēma pārbaudīt vai pārim ir nepieciešama palīdzība. Pirms policijas ierašanās jaunieši pastāvīgi piecēlās kājās.

Rīgā uz ielas atrasts piedzēries 14 gadus vecs jaunietis

Rīgā uz ielas atrasts piedzēries 14 gadus vecs jaunietis 3

Pagājušajā diennaktī Rīgā uz ielas atrasts kāds 14 gadus vecs zēns, kurš gulēja un kuram līdzās atradās alkohola pudele, informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Sarmīte Skujiņa.