Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 18. marts

Ilona, Adelīna

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Tava komunikācijas prasme un atvērtība palīdzēs risināt problēmas, kuras ir iespējamas dodoties komandējumos, izbraucienos vai ceļojumos. Šodien naudas tērēšanā esi saprātīgs un pragmātisks.

Horoskops vērsim

Šodien pamodīsies darītāja gars, kas mudinās meklēt jaunas pašizpausmes iespējas. Lēmumus par piedāvātajām sadarbības iespējām atliec uz citu dienu un rēķinies ar tuvāko viedokli šajos jautājumos.

Horoskops dvīņiem

Visi saimnieciskie un sadzīviskie jautājumi risināsies apbrīnojami viegli, tāpēc radīsies laika rezerve, kuru viļams tērēt patīkamām un iedvesmojošām sarunām ar draugiem, pat ja tās notiks virtuālā vidē.

Horoskops vēzim

Neskaitāmo darbu un kārtojamo lietu kalns tev var šķist gandrīz nepārvarams, tomēr ar lielu apņēmību un sevis nežēlošanu, tev izdosies gandrīz neiespējamais. Izvairies no spekulācijām un mahinācijām ar naudu.

Horoskops lauvai

Ja ir papīri, kuri gaida uz parakstīšanu vai projekti, kuri gaida saskaņošanas zēģeļus un finansējumu, šodien izrādi neatlaidību un stāvi uz vakts pie atbildīgo cilvēku durvīm un tava uzstājība tiks atalgota.

Horoskops jaunavai

Šodien kaldinātie nākotnes plāni spēs pārliecināt gan tavus darba partnerus, gan tuviniekus, jo piedāvātās idejas būs pārliecinošas. Ieklausies kāda nīgra, bet pieredzējuša radinieka teiktajā, tajā būs liela dzīves gudrība.

Horoskops svariem

Izmanto labvēlīgo dienas enerģētiku, lai stiprinātu un uzlabotu draudzības un sadarbības saites. Drauga piedāvātais darījums varētu būt laba iespēja atrisināt finanšu jautājumu, kurš pēdējā laikā tev bijis kā akmens kaklā.

Horoskops skorpionam

Riktīgi iepriecināsi savus sabiedrotos cilvēkus ar savu iniciatīvu attiecībā uz pārmaiņām. Šodien nedrīksti vilkt gumiju, jo efektīva laika plānošana un plāna ievērošana ļaus nokārtot arī tās lietas, kuras uzskatīji par neiespējamām.

Horoskops strēlniekam

Šodien saliec visas savas prioritātes pa plauktiņiem. Pagaidām vēl necenties uzspiest savu viedokli, bet ievāc informāciju no visiem, kuriem ir viedoklis par konkrēto jautājumu. Apstrādājot iegūto materiālu. iegūsi skaidru redzējumu par vēlamo darbības taktiku.

Horoskops mežāzim

Vajadzība spiedīs un palīdzēs pieņemt adekvātu lēmumu darba kontekstā, tāpēc uzticies savam degunam un neklausies, ko runā pa kaktiem. Šodien tevi gaida pārsteigums no mīļotā cilvēka, kuru nāktos kārtīgi atzīmēt.

Horoskops ūdensvīram

Pievērs vairāk uzmanības sava mīļotā pavadoņa vajadzībām un dvēseles vēlmēm, tad arī pats iegūsi dvēseles līdzsvaru un dzīvesprieku. Ja gadījumā tev šodien jādodas pie daktera vai jāiziet mašīnas tehniskā apskate, viss nokārtosies lieliski.

Horoskops zivīm

Šodien vienkārši dzīvo ar baudu un ļaujies visam, ko diena piedāvā. Tavu draugu vai domubiedru teiktais aizķersies tavā zemapziņā, un šīs atziņas vēl ilgi rezonēs. Studijām un mācībām atvēli vēlās vakara stundas.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pusaudži

Bērni dzer, smēķē un sūta ārprātu “Seksistam”! Populārs interneta aktīvists gūst slavu, degradējot tīņus

Bērni dzer, smēķē un sūta ārprātu “Seksistam”! Populārs interneta aktīvists gūst slavu, degradējot tīņus 95

Pašmāju interneta aktīvists ”Seksists” piesaista milzu auditorijas, lielākoties tīņu, uzmanību ar perversu, alkoholu un smēķēšanu propagandējošu saturu. Tīņi no visas Latvijas, iespaidojoties no ”Seksista” izpausmēm internetā, iemūžina sevi dzeram grādīgos, smēķējam cigaretes, marihuānu, veicot huligāniskas darbības. Bērni šos video neapdomīgi sūta ”Seksistam”, kurš tos izvieto publiskai apskatei 65 tūkstošu auditorijā. Par šādu interneta aktīvista rīcību dusmīgi bērnu tiesību aizstāvji un sociālo mediju eksperti.

Jaunietis, izlīdzot draugam, tiek pie protokola

Jaunietis, izlīdzot draugam, tiek pie protokola

25. augustā īsi pēc plkst. 19.00 Rīgas pašvaldības policijas Centra pārvaldes darbinieki saņēma informāciju par jauniešu kompāniju, kura atsakās pamest kādas Grīziņkalna apkaimes izglītības iestādes teritoriju. Skolas apsargs jauniešiem vairākkārt aizrādījis, bet kompānija atteikusies doties prom. Kungs nolēmis situācijas atrisināšanai izsaukt Rīgas pašvaldības policiju.

Divi pusaudži pamatskolas izlaidumu noslēdz policijas iecirknī

Divi pusaudži pamatskolas izlaidumu noslēdz policijas iecirknī

15. jūnijā neilgi pēc plkst. 21.00 Rīgas pašvaldības policijas Zemgales pārvaldes darbinieki saņēma informāciju par vairākiem pusaudžiem Lucavsalā, kuri lietojot alkoholu un spārdot atkritumu konteinerus. Uz norādīto adresi nosūtīta tuvākā Rīgas pašvaldības policijas ekipāža.

Pusaudži, lai iekļūtu izklaides vietās, izmanto citu personu dokumentus

Pusaudži, lai iekļūtu izklaides vietās, izmanto citu personu dokumentus

22. aprīļa naktī Rīgas pašvaldības policijas Centra pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu vecpilsētā, kur kāda naktskluba darbinieku redzeslokā bija nonākusi acīmredzami nepilngadīga meitene. Jauniete, izmantojot citai personai piederošu pasi, mēģinājusi iekļūt izklaides vietā. Apsargs par notikušo informējis Rīgas pašvaldības policiju.

Vīrietis izmanto 16 gadus vecas meitenes uzticību un aplaupa viņu

Vīrietis izmanto 16 gadus vecas meitenes uzticību un aplaupa viņu

2017. gada vasarā kāda tobrīd 16 gadus veca meitene bija ievietojusi sludinājumu internetā par to, ka meklē auklītes darbu. Uz sludinājumu atsaucās viņai nepazīstams vīrietis. Svešinieks piedāvāja meitenei satikties Babītes novadā kādā jūlija dienas pievakarē, solot viņai ierādīt darbu.

Bruņota pusaudze šokē policistus

Bruņota pusaudze šokē policistus 1

Ceturtdien, 16. novembrī, pašā galvaspilsētas centrā ar šaujamajiem rokās skraidījuši vairāki policisti, kas centās sagūstīt nevienu citu kā… kādu pusaugu meiteni! Spriedzes pilni kadri!

Rīgā apmaldās pusaudzis no piepilsētas

Rīgā apmaldās pusaudzis no piepilsētas

16. oktobrī īsi pirms pulksten 21.00 Rīgas pašvaldības policijas Latgales pārvaldes darbinieki saņēma informāciju no “Rīgas satiksmes” kontroles darbiniekiem, kuri Grīziņkalnā vienā no trolejbusiem pamodinājuši zēnu.