Otrdiena, 21. septembris

Modris, Matīss, Mariss

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Prostitūcija

Prostitūtām piedāvāja "jumta" pakalpojumus - atklājas jaunas detaļas par "džentlmeņu klubu" Rīgas centrā

Prostitūtām piedāvāja "jumta" pakalpojumus - atklājas jaunas detaļas par "džentlmeņu klubu" Rīgas centrā 3

Prostitūcija Latvijā nav aizliegta, bet nelegālas ir darbības, kas saistās ar starpniecību šajā jomā. Policija nesen aizturējusi piecus vīriešus, kuri labi pelnīja, piedāvājot vairākām prostitūtām “jumta” pakalpojumus gan tiešā, gan pārnestā nozīmē. Līdz ar grupējuma likvidēšanu pielikts punkts arī kāda naktslokāla eksistenci.

Sarkano lukturu kvartāls Amsterdamā tūristu acīm drīz būs liegts

Sarkano lukturu kvartāls Amsterdamā tūristu acīm drīz būs liegts 4

Amsterdamas pilsētas vadība cenšas rast risinājumu tūrisma noslogotajam sarkano lukturu kvartālam. Iecerēts šajā vēsturiskajā prostitūcijas rajonā aizliegt tūristu ekskursijas, lai aizsargātu seksa strādnieku tiesības. Taču šai idejai ir arī pretinieki.

Modernās verdzības upurus vervē sociālajos tīklos

Modernās verdzības upurus vervē sociālajos tīklos 1

Upuru vervēšanu internetā, sevišķi – sociālajos tīklos, arvien plašāk attīsta piespiedu prostitūcijas organizētāji – tā brīdinājuši eksperti Londonā notiekošajā cilvēktirdzniecības apkarošanas konferencē. Lai arī Lielbritānijā vairākums piespiedu prostitūcijā pakļauto esot rumānietes un bulgārietes, tomēr ir arī vairāki gadījumi, kad arī mūsu valsts sievietes nonākušas seksa verdzības jūgā.

Grīziņkalna rajona iedzīvotāji nolēmuši apkarot prostitūciju

Grīziņkalna rajona iedzīvotāji nolēmuši apkarot prostitūciju 4

Lienes un Mūrnieku ielas krustojums Rīgā jau izsenis ir viena no slavenākajām tā dēvēto sarkano lukturu teritorijām, turklāt prostitūtas tur sastopamas teju nepārtraukti. Nespēdami ar šo kvartāla kauna traipu sadzīvot, iedzīvotāji piekrituši sadarboties ar policiju, sarūpējot pierādījumus – video un foto materiālus.

Reportāža no seksa cilvēktirdzniecības elles. LNT Ziņas pēta verdzību Hjūstonā, ASV

Reportāža no seksa cilvēktirdzniecības elles. LNT Ziņas pēta verdzību Hjūstonā, ASV 1

Hjūstonu Teksasā uzskata par visu Amerikas Savienoto valstu seksa galvaspilsētu, cilvēktirdzniecības elli. Hjūstonas policija aprēķinājusi, ka cilvēktirdzniecības darboņi ar savervēto upuru pakļaušanu seksuālajai ekspluatācijai gūst aptuveni 812 tūkstošu dolāru peļņu katru dienu. Tātad nepilns miljons, un tā ir tikai Hjūstona vien.

"Bordeļi privātmājās un bērni komcercseksā..." Kā emigrācija uz ASV var pārvērsties mūsdienu verdzībā? 

"Bordeļi privātmājās un bērni komcercseksā..." Kā emigrācija uz ASV var pārvērsties mūsdienu verdzībā? 

Sandjego, Kalifornijas dienvidi, Meksikas pierobeža – vārti, caur kurieni slepus tiek ievest iekšā cilvēktirdzniecības upuri ne tikai no Latīņamerikas, bet arī Austrumeiropas un Āzijas. Uz ASV un Meksikas robežas tikai ļoti niecīgs skaits automašīnu tiek fiziski pārbaudīts, un tad jau tālāk cilvēktirdzniecības upuri gluži kā tādā vergu tirgū tiek tālāk sadalīti pa visu ASV.