Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 21. janvāris

Austris

Horoskops aunam

Ar dusmu bultām šaudīsies visos iespējamos virzienos, bet tas nemazinās tavu autoritāti vai ietekmi tajās sfērās, kur risināsies laušanās par ietekmi. Zināms, ja esi ieskrējies, grūti apstāties, tomēr nepārvērt savu darbu boksa ringā.

Horoskops vērsim

Lielais uzrāviens, ar kuru uzsāksi dienu, kaut kā ātri vien izplēnēs. Pašam par lielu sarūgtinājumu un aizkaitinājumu, pasīvi vērosi notiekošo. Katra diena nav piemērota sacensības gara demonstrēšanai, tāpēc atslābinies.

Horoskops dvīņiem

Ar mīļotajiem šodien labāk atrasties saprātīgā distancē, jo nesenie notikumi var tevī izraisīt neracionālu aizdomīgumu un katrs vārds var krist uz nerviem. Jo lielāka distance šodien, jo mīļāka kopā būšana rīt.

Horoskops vēzim

Sevi vajag palutināt un palaist savus grožus vaļīgāk. Ilgstošais sasprindzinājums var paraut vaļā kādu slikto ieradumu – meklēsi cigareti vai ko grādīgu. Bet atslābināties var arī citādos veidos.

Horoskops lauvai

Sasniegumi tevi var apreibināt. Izbaudi savu mazo triumfu, tikai nezaudē modrību. Tiem, kas aizdomīgi tevi iztaujā, nedod piekļuvi svarīgai informācijai vai profesionālajiem jaunumiem.

Horoskops jaunavai

Varētu būt laba atslodzes diena – ne ķermeņa priekiem, bet gan mentāliem procesiem. Intelektuālā darba intensitāte paņems visus tavus spēkus, tāpēc saliec punktus un komatus, un ar mierīgu sirdi pievērsies dailes jautājumiem.

Horoskops svariem

Sen izdziedātas dziesmas melodija būs kā fona mūzika mēģinot komunicēt arī ar mīļajiem cilvēkiem. Prāts mudinās atcerēties un salīdzināt kā bija, kā ir un kā varētu būt.

Horoskops skorpionam

Vismazāk jau vēlēsies ar kādu dalīties savā pārdzīvojumu pasaulē. Savu emociju sastrēgumu krustvārdu mīklas risināsi tikai par vienu tēmu – par naudiņu, un varbūt nedaudz arī par greizsirdību.

Horoskops strēlniekam

Tevi šodien mocīs sirdsapziņas pārmetumi, ka varēji izdarīt smukāk, gudrāk, sirsnīgāk. Saņem sevi rokās un apzinies, ka rīkojies atbilstoši apstākļiem. Bet tagad ir cita diena un jaunas situācijas, kurās visu var labot.

Horoskops mežāzim

Varbūt jutīsies norūpējies par savu veselību vai sadzīviskām problēmām mājās. Tām nav pamata, pagaidām esi vesels kā rutks, bet gatavojoties gripas uznācienam, ķiploku un ingvera kūre nenāks par sliktu.

Horoskops ūdensvīram

Viss būs un kļūs skaidrs un saprotams. Situācijas būs nepārprotamas un pratīs tik vien kā racionālu prātu izdarīt vajadzīgos secinājumus. Kritīsi nožēlu uzplūdos gan par izdarīto, gan nedarīto.

Horoskops zivīm

Šodien ir labvēlīgs laiks, lai pievērstos darījumu, lietu un attiecību formālai sakārtošanai. Saved kārtībā līgumus ar īpašumu saimniekiem un pakalpojumu sniedzējiem, vienojies ar banku vai kredītiestādi par tev labvēlīgiem noteikumiem uz šo gadu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Precētie pret brīvajiem

Šovs Precētie pret brīvajiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Šovu zvaigzne Aija apsver iespēju atteikties no Latvijas pilsonības, lai nav jāmaksā nodokļi

Šovu zvaigzne Aija apsver iespēju atteikties no Latvijas pilsonības, lai nav jāmaksā nodokļi 20

Šovu zvaigzne Aija Dembovska jau vairākus mēnešus dzīvo un strādā Nīderlandē, medijiem dziedot slavas dziesmas par to, cik labi šajā valstī var nopelnīt un ka nu viņa beidzot dzīvo kā cilvēks. Diemžēl darvas pilienu medus mucā piešāvušas ziņas, ka no rudens ārzemēs dzīvojošo tautiešu bankas kontu informācija tiks nodota VID. Aija gatava saraut visas saites ar dzimto zemi.

Šovu zvaigzne Aija Nīderlandē tikusi pie daudzsološa brūtgāna

Šovu zvaigzne Aija Nīderlandē tikusi pie daudzsološa brūtgāna 1

Aija Dembovska, kuru Latvija iepazina šovos ”Precētie pret brīvajiem” un ”Bez Tabu” skūpstu eksperimentā, jau kopš jūnija dzīvo Nīderlandē. Meitene tur tikusi uz zaļa zara ne tikai finansiālā ziņā – beidzot sāk sakārtoties arī daiļavas privātā dzīve.

Arī Violetas šovbiznesa kolēģe Aija iekūlusies pamatīgos ”ātro kredītu” parādos

Arī Violetas šovbiznesa kolēģe Aija iekūlusies pamatīgos ''ātro kredītu'' parādos 29

Kamēr Dānijā dzīvojošā šovu veterāne Violeta Stepanova turpina gaidīt, kad viņas kontā ieripos fanu naudiņa, par ko segt savu “ātro kredītu” parādu, cita ekrāna zvaigzne Aija Dembovska vēlas apetīlīgo Vivu publiski nokaunināt. Arī Aijai esot līdzvērtīgs parāds “ātrajos kredītos”, bet viņa faniem neko netaisās lūgt – meitene devusies peļņā uz Nīderlandi, lai pati visu nomaksātu.

”Latvijā es strādāju daudz smagāk, bet saņēmu mazāk.” Šovu zvaigzne Aija Nīderlandē ātri tikusi uz zaļa zara

''Latvijā es strādāju daudz smagāk, bet saņēmu mazāk.'' Šovu zvaigzne Aija Nīderlandē ātri tikusi uz zaļa zara 37

Plašas diskusijas radījis šovu zvaigznes Aijas Dembovskas stāsts. Meitene uz labu laimi aizbraukusi strādāt uz Nīderlandi un pēc nostrādāta mēneša paziņojusi, ka ārzemēs beidzot dzīvo cilvēka cienīgu dzīvi. Aija atklāj Skaties.lv, ka stāsti par dārgo dzīvi ārzemēs esot tikai mīti – Nīderlandē pat ārsti esot pieejamāki.

Šovu zvaigzne Saldus Anita kopā ar mīļoto pametusi Latviju

Šovu zvaigzne Saldus Anita kopā ar mīļoto pametusi Latviju

Saldeniece Anita Ozoliņa, kura koši uzmirdzēja TV3 šovos ”Tēta nedienas Latvijā” un ”Precētie pret brīvajiem”, pametusi Latviju un kopš jūlija sākuma mīt Nīderlandē. Uz vēju un tulpju zemi viņa devusies kopā ar mīļoto vīrieti Emīlu Reņko.

Negaidīts pavērsiens: ”Precētie pret brīvajiem” Arvis ”uzmet” randiņa kārotājas

Negaidīts pavērsiens: ''Precētie pret brīvajiem'' Arvis ''uzmet'' randiņa kārotājas 11

Šovam ”Precētie pret brīvajiem” allaž likumsakarīgi seko ”Gribu randiņu ar brīvo”, kurā spēles galvenajam varonim beidzot tiek pelnīta iespēja atpūsties kopā ar dāmām, kuras tiešām nemelo. Diemžēl noslēdzošās sērijas galvenajam varonim Arvim Arolam šis prieciņš izpaliks, par ko lielu rūgtumu jau pauž meitenes, kuras cerēja uz tikšanos.

Nerātnajam Jānim uzradusies cita dāma; ar iepriekšējo randiņš joprojām plānā

Nerātnajam Jānim uzradusies cita dāma; ar iepriekšējo randiņš joprojām plānā 4

Pagājušajā nedēļā restorānā “Sounset Lounge” norisinājās priekšpēdējais portāla Skaties.lv organizētais “Gribu randiņu ar brīvo”, kurā piedalījās pagājušās pirmdienas šova “Precētie pret brīvajiem” zvaigzne Jānis Vuļs. Sazinājāmies ar viņu, lai noskaidrotu, vai liktenīgā tikšanās notikusi atkārtoti.

”Vai nu viņa melo man, vai otram puisim!” ”Precētie pret brīvajiem” Jānis atrāda foto no randiņa ar aizņemto Jūliju

''Vai nu viņa melo man, vai otram puisim!'' ''Precētie pret brīvajiem'' Jānis atrāda foto no randiņa ar aizņemto Jūliju 71

Aizraujošajai ekrāna spēlei ”Precētie pret brīvajiem” šonedēļ gluži negaidīti sekojusi vēl viena meļu atmaskošanas drāma – šova galvenais varonis Jānis paziņojis, ka turpinājis attiecības ar aizņemto Jūliju, kamēr meitene visu noliedz. Lai apstiprinātu savu vārdu patiesumu, Jānis Skaties.lv atsūtījis bildi no abu randiņa.

”Precētie pret brīvajiem” Jānis paziņo par attiecībām ar aizņemto Jūliju; meitene baumas noliedz

''Precētie pret brīvajiem'' Jānis paziņo par attiecībām ar aizņemto Jūliju; meitene baumas noliedz 69

”Precētie pret brīvajiem” septītā raidījuma galvenais varonis atklāj Skaties.lv negaidītus jaunumus. Puisis paziņo, ka pēc spēles aizņemtā meitene Jūlija pametusi līgavaini Raimo, lai ļautos attiecībām ar viņu. Savukārt Jūlija, uzzinot šo versiju no Skaties.lv, neslēpj, ka ir pamatīgā šokā – viņa ar Raimo šobrīd krājot naudu kāzām un par Jāni jau sen aizmirsusi.