Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Precētie pret brīvajiem

Šovs Precētie pret brīvajiem.

Nerātnajam Jānim uzradusies cita dāma; ar iepriekšējo randiņš joprojām plānā

Nerātnajam Jānim uzradusies cita dāma; ar iepriekšējo randiņš joprojām plānā 4

Pagājušajā nedēļā restorānā “Sounset Lounge” norisinājās priekšpēdējais portāla Skaties.lv organizētais “Gribu randiņu ar brīvo”, kurā piedalījās pagājušās pirmdienas šova “Precētie pret brīvajiem” zvaigzne Jānis Vuļs. Sazinājāmies ar viņu, lai noskaidrotu, vai liktenīgā tikšanās notikusi atkārtoti.

”Vai nu viņa melo man, vai otram puisim!” ”Precētie pret brīvajiem” Jānis atrāda foto no randiņa ar aizņemto Jūliju

''Vai nu viņa melo man, vai otram puisim!'' ''Precētie pret brīvajiem'' Jānis atrāda foto no randiņa ar aizņemto Jūliju 71

Aizraujošajai ekrāna spēlei ”Precētie pret brīvajiem” šonedēļ gluži negaidīti sekojusi vēl viena meļu atmaskošanas drāma – šova galvenais varonis Jānis paziņojis, ka turpinājis attiecības ar aizņemto Jūliju, kamēr meitene visu noliedz. Lai apstiprinātu savu vārdu patiesumu, Jānis Skaties.lv atsūtījis bildi no abu randiņa.

”Precētie pret brīvajiem” Jānis paziņo par attiecībām ar aizņemto Jūliju; meitene baumas noliedz

''Precētie pret brīvajiem'' Jānis paziņo par attiecībām ar aizņemto Jūliju; meitene baumas noliedz 69

”Precētie pret brīvajiem” septītā raidījuma galvenais varonis atklāj Skaties.lv negaidītus jaunumus. Puisis paziņo, ka pēc spēles aizņemtā meitene Jūlija pametusi līgavaini Raimo, lai ļautos attiecībām ar viņu. Savukārt Jūlija, uzzinot šo versiju no Skaties.lv, neslēpj, ka ir pamatīgā šokā – viņa ar Raimo šobrīd krājot naudu kāzām un par Jāni jau sen aizmirsusi.

Saldus Anita maina plānus: 800 eiro naudas balva tiks bērniem

Saldus Anita maina plānus: 800 eiro naudas balva tiks bērniem

Šova ”Precētie pret brīvajiem” sestās sērijas uzvarētāja, četru bērnu māte Anita Ozoliņa, kopā ar mīļoto Emīlu saņemot 800 eiro balvu, kameru priekšā paziņoja, ka laimestu plāno tērēt, uzdzīvojot kruīzā uz Stokholmu. Nu Anita Skaties.lv atklāj, ka mainījusi domas par labu savām meitām.

Kāpēc Jānis atteicās izģērbt Anitu? Saldus zvaigzne atklāj negaidītus novērojumus ”Precētie pret brīvajiem” aizkulisēs

Kāpēc Jānis atteicās izģērbt Anitu? Saldus zvaigzne atklāj negaidītus novērojumus ''Precētie pret brīvajiem'' aizkulisēs

Anita Ozoliņa no Saldus, kuru Latvija iepazina jau spēlē ”Tēta nedienas Latvijā”, nupat spoži triumfējusi arī ”Precētie pret brīvajiem”, kopā ar draugu Emīlu Reņko iegūstot 800 eiro naudas balvu. Sarunā ar Skaties.lv Anita atklāj interesantus novērojumus par šova galveno varoni Jāni Veco, kas izskaidro puiša vēso reakciju pret simpātisko sievieti.

”Tas bija traki!” ”Precētie pret brīvajiem” pieklājīgais kavalieris Jānis atklāj, kā beidzies randiņš ar Saldus Anitu

''Tas bija traki!'' ''Precētie pret brīvajiem'' pieklājīgais kavalieris Jānis atklāj, kā beidzies randiņš ar Saldus Anitu 15

”Precētie pret brīvajiem” sestā raidījuma zvaigzne Jānis Vecais bija pirmais vīrietis šosezon, kurš nevis ļāvās meiteņu pikantajiem kārdinājumiem, bet gan pieklājīgi atteicās, izdzirdot piedāvājumu ”noģērb mani”. Jānis atklāj, kāpēc atraidījis slaveno Saldus Anitu, un to, kādas meitenes cer sagaidīt uz tikšanos  ”Gribu randiņu ar brīvo”.