Otrdiena, 28. septembris

Sergejs, Svetlana, Lana

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Prāmis

Par spīti augstākās pakāpes trauksmei, "Tallink" kapteiņi riskus Baltijas jūrā nesaskatīja un turpināja reisu

Par spīti augstākās pakāpes trauksmei, "Tallink" kapteiņi riskus Baltijas jūrā nesaskatīja un turpināja reisu 14

Vētras un spēcīgo viļņu dēļ no Rīgas izbraukušais “Tallink” pasažieru prāmis “Isabelle” trešdien ieradās Stokholmā ar vairāk nekā trīs stundu kavēšanos. Uzņēmumā skaidro, ka šī vētra nekādus riskus pasažieru kuģiem neradot. Tikmēr LNT Ziņas uzrunāja pasažierus, kas ar prāmi “Romantika” trešdienas rītā ieradās Rīgā no Stokholmas.

Renārs Zeltiņš uz “Tallink” prāmja dzied Bon Džovi "Livin’ On A Prayer”

Renārs Zeltiņš uz “Tallink” prāmja dzied Bon Džovi "Livin’ On A Prayer”

Klāt šova ”Zelta kruīzs. Rīga–Stokholma” trešā epizode, un joprojām uz ”Tallink” kuģa ”Romantika” saimnieko neviens cits kā Renārs Zeltiņš, iejūtoties kruīza vadītāja lomā. Lielais vakara šovs, kazino, dejas, burbuļvanna un karaoke – to visu kopā ar prāmja pasažieriem baudīs arī Zeltiņš.

Vētras laikā cietušais "Tallink" apkalpes loceklis šobrīd ārstējas slimnīcā Stokholmā

Vētras laikā cietušais "Tallink" apkalpes loceklis šobrīd ārstējas slimnīcā Stokholmā 1

Piektdien turpina pienākt ziņas par dramatiskajiem notikumiem Baltijas jūrā vētras laikā. Izrādās, ka vētrā iekļuvis ne tikai “Tallink” kuģis “Romantika”, bet arī kuģis “Isabelle”, un tur situācija bijusi krietni dramatiskāka – viens apkalpes darbinieks, Latvijas iedzīvotājs, smagi cietis un ārstējas Zviedrijā. Internetā izplatīti dramatiski attēli no kuģa iekšienes, kur redzama postaža pēc vētras.