Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Ceturtdiena, 17. augusts

Vineta, Oļegs

Horoskops aunam

Šodien vari ļoti daudz pasākt savas dzīves uzlabošanai, vari sākt krāt naudu un mantu jaunajai dzīves nodaļai. Vēl labāk ir pārmeklēt vecās naudas glabātuves un slēptuves – var kas vērtīgs atrasties.

Horoskops vērsim

Jaunus plānus nekal, bet pieskaņojies mainīgajiem apstākļiem. Turi acis platas un ausis tīras, tad uzzināsi daudz kuriozu jaunumu. Cilvēku attieksme un nodomi attiecībā uz tevi var strauji mainīties.

Horoskops dvīņiem

Šodien aizmirsti par naudas aizdošanu. Ja sola pasakainus procentus vai lej gaužas asaras - arī nedod. Tā saglabāsi draugus un nepazaudēsi naudu. Pašam arī nevajadzētu tērēties, bet atlikt kādai labvēlīgākai dienai.

Horoskops vēzim

Lai gan tev vajadzētu risināt paša problēmas, nevarēsi ignorēt savu ietekmīgo partneru lūgumu pēc palīdzības. Līdzīga izpratne par prioritātēm šodien nav iespējama, tāpēc kurnēšana un burkšķēšana būs abpusēja.

Horoskops lauvai

Dzims ģeniāli plāni par to kā likt lietā savus sakarus, zināšanas un informāciju. Būsi tā aizrāvies, ka vari ignorēt dažus no saviem tiešajiem pienākumiem. Eksperimenti ar jaunajām modes tendencēm var sagādāt zināmu vilšanos.

Horoskops jaunavai

Palēnām sāc domāt, kā sagatavoties skolas laika sākumam. Pagaidām, pragmatiski vēl nav skaidras prioritātes, bet intuitīvā līmenī – ir. Tavs entuziasms par kādu romantisku sakaru var nedaudz noplakt.

Horoskops svariem

Pienākumu sajūta liks atteikties no savām personīgajām interesēm. Neaizraujies ar pārlieku ambicioziem plāniem, jo īpaši, nevienam par tiem nestāsti kā arī akli neuzticies vadības paziņojumiem.

Horoskops skorpionam

Šodien vari uzdurties kādai jaunai un slepenai informācijai. Šāds pārsteigums nāks tev par labu. Jaunās pazīšanās nebūs pārāk daudzsološas, tāpēc nerunā lieku.

Horoskops strēlniekam

Šodien var izrādīties, ka tavas materiālās situācijas nianses kļūs nozīmīgākas par visu dzīves stratēģiju. Realitāte pārbaudīs tava ideālisma dzīvotspēju. Tomēr apzinies, ka nekas nav akmenī iekalts.

Horoskops mežāzim

Cēlas apņemšanās var tikt iznīcinātas neprognozējamu mirkļa iegribu vārdā. Šodien nedrīksti kļūt sīkumains. Piepūlies, lai atrastu kopīgu valodu ar tuvākajiem.

Horoskops ūdensvīram

Uz brīdi atrausies no globāliem plāniem un uzdevumiem un pievērsīsies ļoti ikdienišķām lietām. Pa vidu var nākties satrūkties vai kā citādi nobīties, ja tavas elektriķa prasmes nebūs tajā augstākajā līmenī. Ar mierīgu prātu, septiņreiz mērot un vienreiz griežot, tā lieta aizies.

Horoskops zivīm

Iepērkoties, slēdzot darījumus un vienkārši ar kādu vienojoties par darījumu, esi gatavs neplānotajam – papildus izdevumiem. Izpriecas arī var likt vilties un nesagādās iecerēto apmierinājumu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Politiķi

Lai nekristu kaunā, ceļojot uz ārzemēm, esiet uzmanīgi, rādot pirkstus!

Lai nekristu kaunā, ceļojot uz ārzemēm, esiet uzmanīgi, rādot pirkstus! 3

Mūsdienās, kad cilvēki bieži ceļo un, pateicoties aviotransportam, dažu stundu laikā varam nokļūt ne tikai no vienas valsts otrā, bet arī citā kontinentā, ir lietderīgi zināt, ko kāds žests nozīmē citās valstīs un to ņemt vērā, lai nekristu kaunā vai neradītu pārpratumus, raidījumam “Bez Tabu” stāsta literatūrzinātniece, politiķe un grāmatas “Zīmju valoda: latviešu žesti” autore Janīna Kursīte.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Politiķi atzīst, ka mediju saturs ir drauds valsts drošībai

Politiķi atzīst, ka mediju saturs ir drauds valsts drošībai 1

Diemžēl informatīvās telpas sargāšana nav devusi rezultātu. Ir pieklusušas arī runas par televīzijas kanāla veidošanu krievu valodā un joprojām neizdodas daļu Austrumlatvijas iedzīvotāju ieinteresēt ar pašmāju  medijiem. Par mediju pamatnostādnēm nozares eksperti diskutēja arī pirmdien.

Bikses, vīrieši, lūdzu! – cik atbilstoši politiķi ierodas uz dievkalpojumu

Bikses, vīrieši, lūdzu! - cik atbilstoši politiķi ierodas uz dievkalpojumu

Politisko un nacionālo notikumu kontekstā neapšaubāmi nedēļas aktuālais notikums bija 4. maija svinības. Tās tradicionāli iesākās ar dievkalpojumu Svētā Jēkaba katedrālē, kas šoreiz gan bija visai knapi apmeklēts. Cik atbilstošos tērpos uz to ieradušies mūsu politiķi, raidījumam Bez Tabu: Dzīves smalkumi skaidro eksperts.

Turpmāk dāvināt ziedus vai šokolādes valsts iestāžu darbiniekiem tiks uzskatīts par neētisku rīcību

Turpmāk dāvināt ziedus vai šokolādes valsts iestāžu darbiniekiem tiks uzskatīts par neētisku rīcību 3

Lai pateiktos valsts iestāžu darbiniekiem par palīdzību atrisināt kādas situācijas, iedzīvotāji līdz šim nesuši ziedus, pašceptas kūkas, šokolādes un konfektes. Šādi šķietami sīkumi var kompromitēt un mest ēnu pār amata pienākumu godprātīgu pildīšanu, paredz Valsts kancelejas izstrādātais ētikas kodekss, kurā likts akcents uz interešu konfliktu un lobēšanas novēršanu.

Pērn nevienam bērnam nav dots vārds Solvita vai Laimdota, Raimondu vairāk

Pērn nevienam bērnam nav dots vārds Solvita vai Laimdota, Raimondu vairāk 1

Vai politiskie notikumi vai spilgtas politiskās personas ietekmē to, kādus vārdus vecāki izvēlas jaundzimušajiem? Šāds pētījums nav veikts, taču cilvēki ielās uzskata, ka sabiedrībā zināmi vārdu nēsātāji ietekmē to, vai jaunie vecāki izvēlēsies šos vārdus saviem bērniem.

Bēgļi uzklūp politiķiem, kāpēc viņiem nedod uzturēšanās atļaujas

Bēgļi uzklūp politiķiem, kāpēc viņiem nedod uzturēšanās atļaujas 45

Saeimas Eiropas Lietu komisijas izbraukums uz patvēruma meklētāju izmetināšanas centru Mucenieki izvērtās daudz spilgtāks, nekā sākotnēji bija plānots. Bēgļi šoreiz nekautrējās ne no kamerām, ne deputātiem, kurus pat īpaši gaidīja, lai, skatoties acīs, pajautātu, kāpēc viņiem ir tik sarežģīti iegūt uzturēšanās atļauju Latvijā, ziņo TV3 Ziņu žurnāliste Kristīne Žilde-Krēvica.

Rīga nākamās divas dienas – Eiropas ārpolitikas centrā

Rīga nākamās divas dienas - Eiropas ārpolitikas centrā

Vairāki simti ekspertu jau šodien diskutēja par efektīvāku Austrumu partnerības mērķu sasniegšanu, bet rīt sāksies Latvijas prezidentūras galvenais notikums – Austrumu partnerības samits. Tas pulcēs pasaules politikas smagsvarus, un šī būs pirmā reize kopš 2006. gada NATO Rīgas samita, kad Latvijā pulcēsies tik liels skaits dažādu valstu līderu.